Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

aaaa otju josh da spavam! noge me otkidaju .. opala mi je rejv sprema, moratju hitno da poradim na tome!

Prihvati tuznu cinjenicu da je vreme da guaranu zamenis mochom.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha pa dobro nisam bash dotle doshao :) vishe je uticalo na to slaba fizichka aktivnost u poslednje vreme i razdrdane patike .. zato me jebe samo taban, a ne list ili tako neshto. jebem ti patike koje morash da menjash na godinu dana. a guaranu i sva ta energetska pitja bih trebao da izbacim skroz sjebavaju me zheludac :| ustvari kad vidim upravu si .. godine zezanja su me pregazile :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Upravo je fascinantno kolko i ja kukam na neudobnu obucu i "sokove koji mi nadrazuju zeludac" :)

Inace kad boli taban u razgazenim patikama, a covek je negde gde se "stoji" to moze da izazove krajnje besove.

Doduse, oko patika, od kad sam kupio geox cipele, kao da sam se ponovo rodio.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa bash sam to prichao sa vishe ljudi u poslednje vreme .. evo vetj 4-5 godina menjam tike na godishnjem nivou, a ona je vetj po udobnosti prsla posle 4-5 meseci. pre se setjam tika ti bude ista 3 godine minimum. ove sada se posle godinu dana raspadnu. mozhda treba primeniti onaj trik pa kupiti 2 para pa menjati.

a zheludac .. jbg ja gastritis (dodushe ne hevi razvijen) imam dijagnoziran vetj 2-3 dine ono ne bi trebao ni pljuge ni alkihol uopshte, al jbg onda bolje da umrem =) ono kul mi je sve dok ne napravim neku glupost koja obichno podrazumeva "MNOGO" u sebi :)

kako smo uzhasni :)) spremni za gerijatriju!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ovo oko patika zahteva poseban topik!!!

Ja sam sebe ubedio ta mi se patike raspadaju jer "hodam nepravilno"

Ma ajde!

Mislim jeste da hodam nepravilno, ali hodao sam i pre kao klinac kad sam igrao kurceve igre po ceo dan i isao u katakombe u tosinom bunaru, pa nista.

Al tad se znalo sta su wimbldonke, sta top tenke, a sta konasport patike.

A ove sad skecherse, office, bk i ostalo bas nabijem na kurac.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zasto skejterke unistavaju nachin hoda i stopala? ja imam shiroko stopalo i za mene je muka zhiva naci udobne standardne patike (mada izbor "standardnih" je uzasan jer se svodi na samo ove, najcesce bele najke ili puma, sa listom papira od djona sa kojim osetish i zrno peska ispod noge) a cipele nosim samo za mature i tudje svadbe... kada se ja budem zenio moracu da smislim neku akciju na plazhi, samo da taj dan budem bos...

@topic : pishem neke teze za diplomski, igram oblivion...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

merel jesu sigurno najudobnije patike, ali mi se ne svidjaju zbog drugih stvari. imao sam jednom merel i stvarno udobnije nista nisam stavio na nogu, ko da nemas nista. zato su mi ruzne prilicno.

sto se tice skejterskih tika, vudu tebra, meni su uvek bile ruzne, pogotovo ono kad su preterane sa onim pertletinama ko da imas kopita, a ne stopalo koje ima izduzen oblik. ono, ugazio sam u dva leteca tanjira i sad tako idem...okej su neke jeeedva malo da vuku na skejt. mada de gustibus itd...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

palim da spavam, sutra ustajanje ranije, moram da idem do grada da podignem dipl, i da proverim sa ribom iz studentske sta mi sve treba, kao i da joj najavim da ce mi eventualno trebati komp/projektor.

a planirao sam da igram diabla :\

vidimo se izjutra :]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Koliko je naš narod nepismen pa to je strašno. Ceo dan prekucavam neko uputstvo i kao računam završiću u neko dogledno vreme. Međutim, još uvek ispravljam gramatičke i pravopisne greške. Idem da spavam jer ne vidim više ništa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...