Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Muškarci koji sa svojim ženama dele kućne poslove poboljšavaju sklad u svom braku i imaju bolji seksualni život, pokazalo je istraživanje obavljeno u SAD.

"Što muškarci više obavljaju kućne poslove, to su žene srećnije i zadovoljnije", kaže Skot Koltrejn, sociolog sa univerziteta Riversajd u Kaliforniji i koautor istraživanja čiji su rezultati objavljeni na internet sajtu savetovališta za savremenu porodicu (CCF).

"Kada muškarci obavljaju više poslova u kući, žene se osećaju ravnopravnije i zadovoljnije su svojim brakom, što znači da među supružnicima ima manje sukoba", navodi se u studiji.

"Sociolozi se u principu ne bave time, ali psihoterapeuti kažu da postoji direktna veza između veće angažovanosti muškaraca u kućnim poslovima i učestalosti seksusalnih odnosa", istakao je Koltrejn.

U komentaru objavljenom na istom sajtu, psiholog Džošua Kolman iz savetovališta CCF navodi da je podela kućnih poslova "povezana sa većim zadovoljstvom brakom i ponekad takođe sa češćim seksualanim odnosima supružnika".

"Žene kažu da osećaju veću seksualnu privlačnost i veću nežnost prema svojim muževima ako sa njima dele kućne poslove", objašnjava Kolman.

On međutim upozorava da više vremena posvećenog deci može da naudi intimnosti bračnog para. Mnogi bračni parovi više vremena provode sa decom eliminišući ili osetno smanjujući svoje romantične trenutke, kaže Kolman.

e u q*a*!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

volim kada me, kada se probudim, doceka neki lep miris kao prvi nadrazaj spoljasnjeg sveta. To mi tako razigra mozak i uchini me srecnim ceo dan. Napolju cvrkucu vrapci, ja nesto kreativno raduckam, razmisljam kako da uguram sutra odlazak na faks i prvi odlazak u Delta City (prezirem sebe zbog toga ali mi treba zensko drustvo pa idem sa jednom devojkom da gledam Ognjenku...) i posao...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bio sinoc u expu,bilo me je DO JAJA !!!

Mendzi,ti si lud !!! :D

danas odmaranje u najavi...

@kreator ako si bio na "Benasiju",onda znas da nije bio Benasi los,nego Larok,koji je jebeno UGUSIO masu...i onda je pola ljudi samo docekalo da vidi Benasija,i otislo kuci...cisto da vide coveka za kog su dali pare...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Naj'o sam se, bio do grada, sad svratio nesto do Bigza da sredim, posle cu opet do grada i tako, odmaranje.

Fino vreme napolju, išo sam do bazara, sad se premišljam dal da instaliram Bolivion, nešto mi se šeta po fantazijskim šumama i gorama.

Taj bazar je genijalan. Slobodno mozes da obidjes prva cetiri standa i znas sta ima u svih ostalih 2042 komada ali i dalje svi idu po celom bazaru :)

Link to comment
Share on other sites

volim kada me, kada se probudim, doceka neki lep miris kao prvi nadrazaj spoljasnjeg sveta. To mi tako razigra mozak i uchini me srecnim ceo dan. Napolju cvrkucu vrapci, ja nesto kreativno raduckam, razmisljam kako da uguram sutra odlazak na faks i prvi odlazak u Delta City (prezirem sebe zbog toga ali mi treba zensko drustvo pa idem sa jednom devojkom da gledam Ognjenku...) i posao...

omg, sto prezires sebe zbog odlaska u DC? :)

Veceras neka sedeljka.. Gde su zurke? :(

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

e kako je bilo u expou ? Jel gore nego za Benasija ?

ja trebao da idem, al nisam :|

nije bilo lose, mene je buka odusevio, dok sam od prytza ocekivao vise...

Mendzi,ti si lud !!! :D

sto?? :)

evo vratio se sa fudbala \o/

igrao napolju, na travi, dva sata, momentalno sam se oporavio od sinoc, iako sam spavao samo 5 sati postigao sam pobedonosan gol, glavom, posle kornera :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...