Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bacio pogled na beoviziju i kad sam cuo cu ces ce cemo cete ce hahahahha tolko sam se zagrcnuo od smejanja, jedva ziv ostadoh, bio kod ortaka na rostilju, bilo extra, vracam se gajbi i iscimam me ortakinja na kafu, lep dan skroz, sutra idem do sela, sve u svemu lep dan u potpunosti

Link to comment
Share on other sites

pustio render animacije...

naredna 2 sata sam skucan za bubble shooter, firefox i mIRC...

a tako mi se jebeno igra NWN, sinoc sam resio da napucam arcane archerku sto iam do 40 lvl-a :]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Pored lil wayna, trenutno jedan od meni najboljih... Speedin je hitchina, a odslusaj "Chevy ridin high" i "everyday i'm hustling"

Meni Lil Wayne nesto ide na kurac, ne kazem da je losh, al ume da smara, imam samo "The Carter II" od njega.

Nas je baja, and ovih novih poznatih slusham samo Chamilionaire, ili ti Chmar-milioner :P

Izacice dobrih rap albuma ove godine :).

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Pa ume malo... Kamilioner je kul skroz.

A ove godine po najavama, treba da izadje brutalnih albuma. Sad ce i od Ross-a novi ja mislim skoro.

Dada.

Detox(Dre), Nigger(Nas), Crystal Method(Method Man), "King Mathers"(koliko meni ovo glupo zvuci,Eminem),Spirit of Competition(Clipse), LAX(Game), Theater of Mind (Ludacris), I nadajmo se moj ahahah...

I jos brdo albuma, ove najvise cekam :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...