Jump to content

EXIT 2008


Guest

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

baah, skenj.. skenj samo zato shto nije trajao duzhe, koliko, ali koliko toga sam propustio samo zato shto se u isto vreme poklapalo mnogo stvari :(

al u svakom sluchaju, ja sam se rukovao sa majk skinerom, tako da ono, vishe nishta mi ne treba ;)))

najveci smor na mainu (od onoga shta sam pratio) bio dab step, skream i banga.. blah, toliko se videlo da su nadrogirani.. a tek one fufe engleskinje iz prvog reda.. znaci non stop se nabacuju, a ne zna se ko je od njih trojice odvratniji.. na kraju ih i pokupili i popeli gore na stage da igraju.. zhao mi samo shto nisam ukrao torbicu koja im je ostala ;D

e da, prashine ko nikad..

ne znam shta josh.. da, shutke za pistolse oupshte nije bilo toliko? ili mi se chini? ne znam, bio sam medju prvim redovima ali ulevo skroz, i nisam bash primetio.. ochekivao sam mnogo gore...

a pretres na ulazu, lol.. chetiri dana isto pitanje.. "imash neshto u torbi", a na odgovor da nemam oni pushtaju.. stvarno ne znam kako je neko mogao da padne na ulazu.. to stranci debili, dolaze samo u shorcevima i japankama, pa nemaju gde da sakriju :D

e da, i jedan mnogo dobar sticker sam video na ogradi kod maina, morao sam da ga uslikam, neki englezi zalepili..

dsc03939ij1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Za najbrže i najvernije fanove obezbedili smo ulaznice za Exit 2009. po promotivnoj ceni od 3990 dinara, što iznosi 60% popusta u odnosu na redovnu cenu - 9990 dinara. Broj ovih ulaznica je ograničen i očekuje se da će biti rasprodate bukvalno za nekoliko minuta.

Ukoliko ne uspete da kupite ove, imaćete priliku da odmah naručite ulaznice po ceni od 4990 dinara. Broj ovih ulaznica takođe je ograničen, a sledeća cena biće 5990 dinara.

Prodaja ulaznica za Exit 2009, koji će se održati od 9. do 12. jula 2009. godine na Petrovaradinskoj tvrđavi, počinje u petak, 5. decembra, u 12 časova (podne).

Ulaznice će biti moguće kupiti isključivo preko exitfest.org.

http://www.myexit.org/anketa08_user

http://www.exitfest.org/

p.s. izasao video svena na sajtu. prilicno loseg kvaliteta u odnosu na prosle, jer su okacili ceo nastup, svih 3h speshl seta ;O

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Takodje probao da naruchim, ali mi ne otvara ni exitfest.org, a ni gigstix.com :((

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ovo jeste najjeftinija opcija za kove, ali ako nemate opciju da za nešto što vam sada treba platite u julu 2009, ipak ste na gubitku. najbolje je kupiti karte preko oglasa tri dana pred festival.

Link to comment
Share on other sites

koja fora sada sa ovim

- Redovna ulaznica - (po promo i redovnoj ceni) omogućava ulazak u koncertni prostor.

- Fan pit ulaznica - omogućava ulazak u koncertni prostor i fan pit prostor (prostor ispred bine).

- VIP ulaznica - omogućava ulazak na VIP tribine.

mislim bilo je vip i obicna, sta je sada ova fan pit ffs

loool koji sam pajser

Edited by Yogi_Man

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

ma izdrkam im usta svima sa exita :D prosle je bilo 7990 :D sto je bilo manje od 100e :D sada je 10 000 :D sto je 120e :D daj boze da evro skoci na 200 !!! pa da propadnu pizda im materina

ha ! :D jos samo 105 dinara i moje prorocanstvo ce se obistiniti !!:D

mamu im jebem znali su da ce evro da poraste pametni su pa stavise 10 000 :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...