Jump to content

Изађи на ФЕСТ! 36. Београд, 22. фебруар -


Geom

Recommended Posts

Сајт ФЕСТ-а на коме се можете информисати о фестивалу се налази на добро познатој адреси http://www.fest.org.yu/

Cene pojedinačnih karata su do 250 din u zavisnosti od termina projekcije sem za svečano otvaranje - 400din.

Moje preporuke za filmove koje vredi pogledati su: Sukiyaki Western Django, There Will Be Blood, No Country for Old Men, Eastern Promises i 4 luni, 3 saptamani si 2 zile.

Ima još filmova, ali ovih 5 vredi odgledati.

Изађи на ФЕСТ!

Link to comment
Share on other sites

taj rad, sto gledati "zvuchne" stvari na festu (da ne ulazim ponovo u svoju "omg veliko platno sava centra sakuje" tiradu) kad ima brutalno dobrih "manjih" filmova u dkc-u i vsds? lichno me najvishe interesuju filmovi svrstani u ciklus fantazija (omg japan kina tajvan ludilo ;o)), ali i "rusija nesto nesto" i horizonti + josh par stvari sa strane...

Link to comment
Share on other sites

ispraticu fest maximalno moguce...trenutno ne mogu nista posebno da preporucim,ali se u potpunosti slazem sa koletom.

Jednostavno treba ispratiti filmove koji su dosli iz Japana,Gruzije,Rusije,Nemacke...za ove Americke filmove ce da se cuje,moguce da ce posle i biti kupljeni,a i samim tim moci ce da se nadju negde na netu da se gledaju za dz...iskoristite priliku koju vam fest pruza.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

do sada sam filmove na festu gledao po principu "zazmurim, i ubodem program prstom", i nikada se nisam zeznuo, jer je svaki film sjajan. karte su vec u prodaji, moram vec ovih dana da trknem da pokupujem :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja kupio karte za 7-8 projekcija, najviše mi se gledaju the darjeeling limited, there will be blood (trejler je loš ali mi se čini da je film dobar), le scaphandre et le papillon i no country for old men (mada sam ga već skinuo ali aj sačekaću 20 dana).

za taj Ulzhan (koji otvara festival) nisam uzeo kartu, još uvek ne znam da li da gledam, menjam mišljenje svakog dana [:D].

Edited by maha
Link to comment
Share on other sites

Slazem se Kole, ali onih pet filmova koje sam predlozio su po meni "must see" a da se na FESTu prikazuju. malo sam citao o filmovima koji ce biti na FESTu prikazani i pored My Top 5 vredi pogledati: Сенки, Auf der anderen Seite, Mio fratello è figlio unico, Принц од папира, Les temoins, It's a Free World, Paranoid Park, Ai no yokan, Ye Che i La Fille coupe en deux naravno ne treba propustiti ni prilike podsetiti se legendarnih filmova koji se emituju u Jugoslovenskoj kinoteci. Nadam se da ces Lucky, a i ostali, naci od ovih koje sam predlozio nesto sto ce vas zainteresovati.

Sto se tice marketinga FESTa najavni TV spot Изађи на ФЕСТ! 36. je fenomenalan, nazalost nema ga na YouTube-u (vidjen je za sada samo na TV Studio B, pa kad se umorite od monitora pogledajte ekran) ali pojavice se vec siguran sam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...