Jump to content

Help, gde ima da se kupi?


Recommended Posts

Znaci, da li neko zna gde mogu da se kupe ove hemikalije kod nas, u i van Beograda, nije bitno. Bas treba...

Inace taj suvi led je CO2 (ugljen dioksid) u cvrstom stanju.

Plz help.

Chak i da ima,mislim da to nije neshto shto se daje tej tako,tj cenim da ti trebala gomila papira da bi smeo tako neshto da kupish.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Chak i da ima,mislim da to nije neshto shto se daje tej tako,tj cenim da ti trebala gomila papira da bi smeo tako neshto da kupish.

lol? to je led od ugljen dioksida koji isparava, a ne topi se. to sto je to kod nas misaona imenica za kupiti, je druga stvar.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa onda je mozda najbolje da vidis gde to nabavljaju filmovi/pozorista? Long shot, ali ono, nadji broj nekog studija ili pozorista. A gde bi ovako imalo da se kupi, ne znam stvarno, mozda po ovim hemijskim institutima, i to verovatno samo preko racuna, ne verujem da ima "maloprodaja".

Link to comment
Share on other sites

Ne treba meni maloprodaja ... idem na veliko (:

Pitao sam ortaka sto se bavi filmskim specijalnim efektima (radio je kao asistent na Sv. Georgi ubiva Azdahu sad)... i realno, covek nema pojma gde se to moze nabaviti kod nas.

Btw, nasao san Azotnu kiselinu kod neke firme "Patenting" na novosadskom putu.... 100 litara za 26 din po litru.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Da razmilsimo mi prvo malo pre nego sto ga ohrabrujemo a? 100 litra Azotne kiseline ... potreba ?

Azotna kiselina je oksidant, moze da sluzi za topljenje plemenitih metala, oksidacija raketnog goriva ... Pesma planira da orobi neku banku mozda ? Sprema neko raketno oruzje kad krenu opet da bombarduju ko u onom nasem filmu ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Suvi led bash i ne koriste za efekat dima u filmovima, davno su nashli praktichnije nachine za to al se i dan danas sporadichno koristi (u srbiji, kontam da josh nisu ni otkrili postojanje toga...reci mozhda u iraq)

Vishe ga koriste u keteringu, te se tu i raspitaj....(naravno ne kucnoj dostavi nekog fast fooda, nego pravom keteringu)

A ove dve supstence, ne bejashe li za Thermite? Imash na netu objashnjeno kako ruchno da napravish sastojke za Thermite...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ocje covek da overklokuje:)))

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

brate smekam sve moguce sajtove i nema sanse da povezem .... [roflmao]

aj kad je vec sisica da se najbezobraznije ubacim i pitam jel iko zna sta je zapravo u onim sprejevima za glasanje? neko mi rece fluorescein al bem li ga.. ne deluje mi tako [:D]

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

Suvi led se koristi u koktelima, onim iz kojih izlazi dim dok ih pijesh :) A azotnu kiselinu mozes nabaviti u bolnici ako moze neko da ti provuche ispod ruke poshto oni to tamo koriste za sjebavanje bradavica itd, ali kao shto vidim nabavio si. A sada poshto si nabavio nemoj biti sisa nego reci shta si naumio :).

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...