Jump to content

jos jedan bezobrazluk nasih tatica...


Recommended Posts

jel znate da ako putujete u inostranstvo sluzbeno, pored ostalih z..ebancija morate da platite 5000 (ako imate ili radite u firmi do 10 zaposleni i 5000 + neki procenat ako je taj broj veci od 10). to je od 01.01.08. uvela nasa divna vlada, a mi smo ovce koje se su i to progutale kao i ostale gluposti

btw

jel zna neko kada vam oduzimaju kola (video sam da o tome pise u sat-u ali nikako da ga uzmem)

bas me interesuje koliko ce jocic da plati ili sta ce da mu uzmu za 200kmh

Link to comment
Share on other sites

jel znate da ako putujete u inostranstvo sluzbeno, pored ostalih z..ebancija morate da platite 5000 (ako imate ili radite u firmi do 10 zaposleni i 5000 + neki procenat ako je taj broj veci od 10). to je od 01.01.08. uvela nasa divna vlada, a mi smo ovce koje se su i to progutale kao i ostale gluposti

Do jaja, toga neće biti kad radikali dodju na vlast, jer nećemo moći da idemo nigde!

Ura!

Link to comment
Share on other sites

jel znate da ako putujete u inostranstvo sluzbeno, pored ostalih z..ebancija morate da platite 5000 (ako imate ili radite u firmi do 10 zaposleni i 5000 + neki procenat ako je taj broj veci od 10). to je od 01.01.08. uvela nasa divna vlada, a mi smo ovce koje se su i to progutale kao i ostale gluposti

btw

jel zna neko kada vam oduzimaju kola (video sam da o tome pise u sat-u ali nikako da ga uzmem)

bas me interesuje koliko ce jocic da plati ili sta ce da mu uzmu za 200kmh

Daj neki link za tu tvrdnju. Pošto sam od 1.1.2008 dva puta službeno putovao preko, a nisam ništa platio, niti mi je ko tražio.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...