Jump to content

Gej parada na Titov rođendan


Recommended Posts

@maud: kada broj ljudi kojima napises da su mazgoviti retardi predje odredjeni broj postajes ono sto mislis za druge...

napisi plagijat na temu: kako sam sistematski upropascen od strane idiota... kada shvatis da nije argument samo ono sto tvoja projekcija zeli, shvatices da si satrt u raspravi u kojoj si branio neodbranjivo...

pocevsi od toga sta drzava moze, a sta ne... preko odbijanja da se izjasnis o grupnom braku... do ultimativnog argumenta da je neko retardiran... dokazao si da se mentalno zaostale osobe stvaraju i u random brakovima...

napuni kadu, udavi se...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam za to da se napravi veshtacka drzava za Gay populaciju kao shto je Izrael stvoren posle drugo svetskog rata. Tamo posle nek sami donesu zakone! Flejm on!

p.s.

Hitler - cisto da topic bude kompletan!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

@dvintycker: Ne trebash biti pristrasan kada vodish diskusiju samo zato shto su ti neki prijatelji gejevi... Budi realan.

zar nisam ? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Tito!!

Jebem ti bolestan topic :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Moram dodati jos ovo.

Imao sam priliku u NY da vidim sta znaci sloboda misljenja pa samim tim i to da pederi mogu da se drze za ruke da se vataju za bulju i da se ljube ne ulici i u klubu. TO je toliko daleko otislo da taj peder isti koji se toliko "borio" za ta prava sada ima pravo mene da gleda i da mi cak i dobacuje nesto tipa: u sto si dobar ili da mi pridje pa cak samo da me odgledava. U takvim stiuacijama mi je drago sto zivim u zemlji Srbiji.

@maud

mrzi me sad da trazim post ali gotovo sam siguran da si spomenuo okupljanja Tadica i oslovio ih kao str8 paradu.

Mohi je pre toga rekao da je str8 parada vidjena svakog dana u Knezu. Vi mozete da dajete samo glupe argumente i opravdanje kako ne postoji str8 parada jer je vidjamo svaki dan. Ok, ako je tako onda ste i vi deo te parade(jedino ako niste derpici) pa je samim tim po meni ruzno nazivati nesto str8 paradom i stavljati u isti kos sa gay paradom jer to prkosi svim zakonima prirode. I kako nije marketinski potez, iako bez obzira se stavlja rec da oni samo hocu da pokazu kako nemaju prava kada je to parada.

OVo stvarno postaje smesno...

Bitno je da mi vidimo kako zapad ima razumevanja za homose i kako nema nikakvih problema za organizovanje gay parade. A za to imaju razumevanja, a za nas nemaju. Sjajno.

Edited by zEky

V

Link to comment
Share on other sites

ja nigde to nisam spomenuo str8 paradu u tom kontekstu. ako si spreman da kazhesh da sam neshto rekao shto nisam i ja ti kazhem da nisam onda bar budi toliko spreman da prelistash par strana topica unazad i da mi pokazhesh da jesam.

napomena da postovi sa uzvichnikom na kraju (za one koji nemaju mentali kapacitet da to svate) su sarkazam.

prvi deo teksta ti nije na mestu jel je to tvoje subjektivno mishljenje. isto tako ja mogu naprimer da kazhem smaraju me debele zhene koje mi prilaze i odmeravaju me .. shta sad treba da se zakonom zabrane debele zhene (shto je najcrnje to su uradili u brazilu ne nivou drzhave nego na nivou odredjenih zona) ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ja nigde to nisam spomenuo str8 paradu u tom kontekstu. ako si spreman da kazhesh da sam neshto rekao shto nisam i ja ti kazhem da nisam onda bar budi toliko spreman da prelistash par strana topica unazad i da mi pokazhesh da jesam.

napomena da postovi sa uzvichnikom na kraju (za one koji nemaju mentali kapacitet da to svate) su sarkazam.

prvi deo teksta ti nije na mestu jel je to tvoje subjektivno mishljenje. isto tako ja mogu naprimer da kazhem smaraju me debele zhene koje mi prilaze i odmeravaju me .. shta sad treba da se zakonom zabrane debele zhene (shto je najcrnje to su uradili u brazilu ne nivou drzhave nego na nivou odredjenih zona) ?

JER

A ta zona je karneval?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

to je uzhasna pricha, sem toga neki vole debele ribe

naravno da neki vole, ali su brazilci skapirali da im je bolje da ugode onoj velikoj vetjini koja ne voli. kad je rech o tim plazhama konkretno.

plus ne zabranjuju oni debelim ribama. zabranjuju svakoj ribi kojoj tanga stoji ruzhno. mislim da sam na slikama i vidjao neke debeljuce u tangama na kopakabani, ali su one imale tu minimalnu dozu zgodnosti ako me razumesh. ne mora svaka debela riba da bude ruzhno gradjena. :]

Link to comment
Share on other sites

to je uzhasna pricha, sem toga neki vole debele ribe

mozda neki ne vole prezhgoljave devojke ali za ovo jos nisam cuo :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...