Jump to content

trcanje


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trcao nekad, sad vise ne mogu zbog pluca. prijalo mi je mega, dva leta sam svako jutro u pola 7 trcao po 5 kilometara, osecao sam se kao zmaj posle toga. eh mladosti, sad samo bajs posle posla kad je lepo vreme, bolje je za disajni sistem + ne jebem kolena ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

proshle godine u ovo vreme mi je bio poslednje nakanjivanje za trchanje, mada je u planu i ove godine. trchao sam na keju, svaki dan pon do pet. pocheo sam horor (ono 700m) dok se plutja nisu navikla, a pri kraju sam sabijao (~8km). odlichna je stvar al je kod mene problem shto sve posle odredjenog vremena smori .. tj onda kad osetim da je rutina. zato treba kombinovati.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

poceo sam skoro opet, vucem se po dva kilometra (7-8 krugova unutar fudbalskog terena) jer me zezaju noge (a, zanimljivo, imam vazduha da izdrzim mnogo vise, sto je pre bio veci problem), malo sam dobio kilaze, a nisam se kretao celu zimu. Pre sam u proseku isao oko 6-8 km (20-25 krugova), i cenim da cu za par nedelja, ako posluzi vreme, doci na tu formu. Najvise sam izvukao 35 krugova, tj. ~11km, ne znam koji mi bio djavo:-)

i konacno, s obzirom na kilograme viska i krajnje nepogodne fizicke predispozicije za trcanje, mogu samo da ti kazem da ako ja mogu, moze svako, samo treba biti uporan:-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

trcim ujutru 10km i uvece 10km svaki 3ci dan... bajs se za pickice... trcanje pwnuje

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

trcim ujutru 10km i uvece 10km svaki 3ci dan... bajs se za pickice... trcanje pwnuje

izvini sto ti rusim sneska, ali bajs pawnuje trcanje po mnogim aspektima. nisam pristrasan, ali su cinjenice cinjenice ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

proshle godine u ovo vreme mi je bio poslednje nakanjivanje za trchanje, mada je u planu i ove godine. trchao sam na keju, svaki dan pon do pet. pocheo sam horor (ono 700m) dok se plutja nisu navikla, a pri kraju sam sabijao (~8km). odlichna je stvar al je kod mene problem shto sve posle odredjenog vremena smori .. tj onda kad osetim da je rutina. zato treba kombinovati.

ja trcim 400 :(

izvini sto ti rusim sneska, ali bajs pawnuje trcanje po mnogim aspektima. nisam pristrasan, ali su cinjenice cinjenice ;)

po kojim aspektima?

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

ma nije toliko u distanci nego shto je prvih 5 dana bilo, krenem 150m, bacim peglu, 150m vrti mi se u glavi, sednem 20 minuta da iskuliram i onda tempom puzha odradim josh 400m .. al jebiga nisam ni ochekivao da (sobzirom na sve) tje biti drugachije :) realno ako trchish 3-4x nedeljno ne morash da trchish vishe od 3-4km, naravno ako ti je to trchanje zarad kondicije.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ja imam 100kg :D trchim krug oko ade, mogu 2 kada se inatim samom sebi. ako trchish redovno nemash problema samo je sranje shto kada trchish te duge distance jako gubish na brzini i startnosti shto meni treba za moj sport :( ali ne mogu da idem na trening i da ne mogu da izdrzim to me ubije u pojam :S

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Bolje ticu, Kruko:

so not true, jedino shto pwnuje trchanje jeste plivanje...(bavim se sportom ceo zivot, imam 22 znachi ne lupetam ;) )

You're up against a master here.

@tetka iz Mladenovca

Zatrchi se zmureci u prometnu raskrsnicu, plox.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ma nije toliko u distanci nego shto je prvih 5 dana bilo, krenem 150m, bacim peglu, 150m vrti mi se u glavi, sednem 20 minuta da iskuliram i onda tempom puzha odradim josh 400m .. al jebiga nisam ni ochekivao da (sobzirom na sve) tje biti drugachije :) realno ako trchish 3-4x nedeljno ne morash da trchish vishe od 3-4km, naravno ako ti je to trchanje zarad kondicije.

ma, jos i daje samo zbog kondicije... :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

mislim 400, pa to ej ono bolje da si hodala 1km, isti qrac. kondicije se ne nabija tako shto cesh shprintati pa koliko mozesh. aj cile, mislim on shipu i sve, kontam da mu je to bio najveci prob u startu i da mu ej zato pozlilo ali medolinka, koje je tvoje opravdanje:)

kazesh sebi prvi dan pretracu 3 km, pa lagano, ako cenish da ne mozesh vishe odshetaj ostatak, sledeci dan opet, posle 5 dana cesh istrchati sve onda mozesh da krenesh da povecavash razdaljinu, a potom i tempo.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da ti je cilj da bolje izgledaš, a ne da imaš bog zna kakvu aerobnu kondiciju, pa bih ti preporučio kombinaciju brzog hodanja, stepera i teretane. jeste super osećaj kad trčiš, ali za fizički izgled žene nije baš pogodno.

Link to comment
Share on other sites

danice zvekni pola kile kreatina ;D i nema da brines :D

hm svi na ruru jebu svi dizu preko 100kg u teretani i svi mogu da istrce 10km :D ko iz picke :D sjajno :D

ja ne mogu da trcim to je uzasno dosadno barem za mene :D monotonija totalna....

bolje nadji neki sport pa se rekreiraj :D mada je to cenim za zene malo teza kombinacija :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...