Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja svoj hleb danas trazim na drugu stranu.Ne verujem ovim Poljacima,ali vam zelim svima srecu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sma utakmicu , tekma je bila namestena , ovi slepci koji su trebali da pobede protivnici im se sklanjali iz kaznenog ovi x5 100% sanse masili ne zna covek da sutne na gol sramota , verujte mi da je bila namestena samo sto su ovi debili ne znaju da daju prazan gol

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

^

[roflmao]

Gledao sma utakmicu , tekma je bila namestena , ovi slepci koji su trebali da pobede protivnici im se sklanjali iz kaznenog ovi x5 100% sanse masili ne zna covek da sutne na gol sramota , verujte mi da je bila namestena samo sto su ovi debili ne znaju da daju prazan gol

Brate to je teorija zavere koju stvoris u svojoj glavi :)

Tako sam ja cekao pre neku godinu setubal-amadora,cist tri za tri je bio,dvojka,amadori trebalo za opstanak,i u petom minutu lik iz setubala se nadje sam na dva metra i povuce nogu i ne da cist gol.E sad,poenta priche je da smo to moj ortak i ja videli da je on povukao nogu,a svi su nas ubedjivali da nije.Na kraju je ostalo 0:0.Brate da je namesteno bilo,ovi bi napravili penal i kraj priche.Ako me razumesh :) I da je namesteno ne bi ceo svet znao,koliko god izadje nekad u javnost neki info,prave namestaljke zna par ljudi i to je to.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

JEL IMA BEDNIJA EKIPA NA PLANETI OD VOLFSBURGA?

jebote, cekam za isplatu..nije neka glomazna suma al znaci jbt..3ipo soma da se vratim na nulu od vikenda..ma nisam ni proveravao teletekst, sta ima da proveravam kad igraju sa HERTOM (ultimativno najjadnijom ekipom nemacke lige)..i to KUCI..

I SAD VIDIM DA SU IZGUBILI 5-1 ?!!?!?!!?

aman..dokle vise..

isti slucaj :( ja sam cekao za 12k ... strasno :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam igrao danas keca na partizan posto sam znao da je namesteno.

Ali u cetvrtak cu odigrati dvojku pre nego sto budem u Izraelu ponovo odigrao dvojku jer ce Saric i crnogorski lobi da poguraju Duleta Vujosevica u svojim ciljevima.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...