Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brazil bre!

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

igram tenis, razbijam!

cekam rg da odigram na federera, nadala i djokovica, uk. kvota 1.10 stavim sto iljade i boli me tuki !!11

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

^kolika je kvota? jer je ovo sigurno do jaja, mada, ne bih ni da prsnem da zabodu tipa u 28. min :D

sinoc odigrao

turkey - slovakia 1 (1:0)

criciuma - sao caetano - brazil 2, 2-3 ( 2:1)

vila nova - crb - brazil 2, 1 (2:1)

kvota 5, stavio 200 din uzeo 1000 :D prvobitno je bila jos jedna utakmica kvota ~2.2 ali je bila blokirana

naravno danas ispratio chelsea x-2 za 200 :D pot dobitak 1120

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja igram zaista sve.I to fazon,dobro sam obavesten,a ako nisam,uzmem i lepo sve saznam.Ali fudbal je ipak primaran.Ali momci,primer kockarske obrazovanosti je Branko.I ne,ne sprdam ga.Sve zna:)

Finale cu da igram vise kartona od 4,i razmisljam se vise ofsajda Celzi da ima.

A kad smo konto toga kad pada prvi gol,prosle godine sam singlirao bajern-milan vreme prvog gola nakon 28og minuta i bilo je 27:56 i Sedorf ga pakuje.

Nije neka kinta ni nista slicno,ali bio je onaj fazon,gledam u zid i ne verujem :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja singlirao x-2...

i odigrao jos jedan tiket, svedska druga orgryte 0-2 , 31.minut 1:1 :(

i veceras fluminense - sao paolo 1-1 3.8 kvota a fluminense sabija kod kuce...vredi kvote svakako

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

fluminense sao paulo 1-1 @ 4.00 pogodio

neke mrtve svedjane 0-2 omasio...za 3 utakmice imali 0:2 gol razliku juce 3:2 -.-

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

tri dana za redom zabadam tiket.Prvo singlirao X za 300 kinti u sredu,pa u cetvrtak vezao antverpen,santos i seltik a juce vezao kork,dundalk i deri siti,sve ono smesne uplate i smesni dobici,ali se nakupilo :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nisam dosad imao blutut ,morao sam da okacim ovo !!:))

http://img139.imageshack.us/my.php?image=17102007053ri1.jpg

http://img118.imageshack.us/my.php?image=23122007314um8.jpg

cale je ispogadjao nisam ja :)))

danas malaga i lyon to je to

Edited by sevaj

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

opet pogodim najvecu kvotu i puknem najmanju...

pre neko vece fluminense 1-1 @3.80

sinoc ne znam ni ja sta 1-1 ( brazil 2. liga) @2.5

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...