Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.rur curse ( koji sam jedino ja do sada pobedio, mada rur nece da se cima sa kvotama <1.4 )

2.imam osecaj da ce barselona da se popisa po manchesteru, jer je ovo tipicna situacija kad vide manchester koji je vec prosao i razbija barselonu 5:0)

3.u manchester sam izgubio poverenje iako ih ne volim, i ferguson postavlja neke raspale defanzivne 4-5-1 taktike gde im 90% igre zavisi od ronalda)

4.rur curse

5. :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

evo kao sto sam i obecao

znao sam da necu imati toliko srece

amadora.jpg

drava.jpg

I da,za vikend 6 tiketa,jedan dobitni,i 5 gubitnih na jedan par,i to X svuda.Sevilja,Tenerife,Troa,Lirs i Amadora.Nemam rechi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

eve kurac rure kurse bre

Edited by Rshum.Travar

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Bravo shpilse milse

Ja sam odigrao za 500 kinti iz keca u kec takodje bas zato sto si ti odigrao:))

@zytherius

Pa sam pratim,ali nadjem i na netu naravno

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Odigrao bajern 2+ pp, rangers - fiorentina 0-2 i rodu bzvz ...bm ti rodu

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

poslusao savet starog kladionicara i odigrao 2 na rubin-spartak cekam jos sutra neke sitne kvote

@gruja

setubal-amadora 2 ,to moj ortak isto igrao,kao neka dojava olol

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

to je bilo 3 za 3,mrzim to frljanje terminima kao sto je dojava :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pogodio 5 utakmica 4+ ( kvota 2.20-2.50 ofc ) i padnem greuther furth...tako mi i treba kada na tiket gledam kao izgubljeni dok ga pravim....da sam razmisljao o tome da ce 4+ proci ne bih ni stavio gf ...

:P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ja se uvek iznerviram kada mi stigne dojava na mail a ja nisam proverio mail i ispadne tacno

Ali jbg kada salju to sat pre meca:(

ma i ja sam to dobijao, jel sajt bet-place?... ali fora je da ti oni to uopste ne salju pre utakmice vec postoji neka skripta u mejlu koja namesta da ispadne da si dobio "dojavu" pre tekme, a ustvari si posle; tako sam cuo, a verujem da je istina i da su ti tipovi prevara...

e sad ako hoces da das 1000e za special/insider tip, daj ali mi javi sta je bilo :P

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

ma i ja sam to dobijao, jel sajt bet-place?... ali fora je da ti oni to uopste ne salju pre utakmice vec postoji neka skripta u mejlu koja namesta da ispadne da si dobio "dojavu" pre tekme, a ustvari si posle; tako sam cuo, a verujem da je istina i da su ti tipovi prevara...

e sad ako hoces da das 1000e za special/insider tip, daj ali mi javi sta je bilo :P

Nisam znao za te skripte lol :P

Nije taj sajt ali ima ta insajder tip fora ali mora da se plati :P

Smrdljive internet prevare :(

Link to comment
Share on other sites

singlirao bury za soma.Doslo ko iz picke.Izgleda da su s razlogom sve engleske kladionice izbacile tu utakmicu iz ponude.

Imam jos par tiketa u opticaju.Juce ubodem genjon dvojku(kvota 5.5) i sjebe me shateru.Steta.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kako sam danas lepo odigrao, al me na jednom sjebe aston vila

na drugom totenhem 3+, a mislio sam dvojku da stavim

treci je jos ziv, pogodio hamburg dvojku, bolton keca i cekam atletiko koji vodi 2-0 i mrtvi sosho protiv jos mrtvijeg meca :)))) AJMO vs RUR CURSE !!!

Link to comment
Share on other sites

^

ajde, otkupio sam prava za rur curse...

razmisljao da ti ne dam ali ajde

sad ce sosho da da gol np

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sta mislite o milan - inter 3+?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...