Jump to content

Wrath Of The Lich King


Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Failure ,meni ce uskoro rodjendan nadam se da cu dobiti tvog warriora ^^

Pajo failure je gild sa maghteridona,a sanitarium je nick decku,l2p fucking noob !! <3

Mada jeste cudno da stavlja gild u nick na forumu :)

Edited by Figl
Link to comment
Share on other sites

ZASTRASHUJUCE ONTOPIC POST:

nova strana na WotLK sajtu - northrend bestiary

http://www.wow-europe.com/wrath/features/bestiary/index.xml

takodje nesto chituckah + povezano sa malo logike => wotlk nece uskoro, stavishe, ako se uskoro ne pojave indikacije da ilzazi krajem leta najverovatnije da ce se pojaviti tek pocetkom 2009te...

pitanje je - ako igra izlazi za 12-15 meseci - sta mislite o verovatnoci ubacivanja novih rasa i ne daj bozhe non-hero klasa? ;o)

Link to comment
Share on other sites

@kole

bice sigurno

nesto novo pored dk-a

samo ne vredi pogadjati

secam se prebca koliko su ljudi lupali neke rase i na kraju ispalo nesto levo

jedino za dreneie se mozda znalo ali ne bas ovu vrstu

ne znam dal sam nesto pomesao ali cini mi se da je neko pominjao gobline neke

sad dal ce biti samo grad ili i rasa za igranje to ce se videti

ali sigurno imaju neko iznenadjenje koje nece otkriti dok ne izbace igru koje ce bas sokirati sve :)

i da da dodam da blizard sigurno nece napraviti istu gresku kao u bcu

posto se opste zna da su sada 50% horde belfovi

a da krabe u alijnasi ima tipa 5% i da nijedan od tih dreneia, koji nije shaman, nije video ni karazan kamoli nesto vise

@marlena

glup si mnogo

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

@kole

bice sigurno

nesto novo pored dk-a

samo ne vredi pogadjati

secam se prebca koliko su ljudi lupali neke rase i na kraju ispalo nesto levo

jedino za dreneie se mozda znalo ali ne bas ovu vrstu

ne znam dal sam nesto pomesao ali cini mi se da je neko pominjao gobline neke

sad dal ce biti samo grad ili i rasa za igranje to ce se videti

ali sigurno imaju neko iznenadjenje koje nece otkriti dok ne izbace igru koje ce bas sokirati sve :)

i da da dodam da blizard sigurno nece napraviti istu gresku kao u bcu

posto se opste zna da su sada 50% horde belfovi

a da krabe u alijnasi ima tipa 5% i da nijedan od tih dreneia, koji nije shaman, nije video ni karazan kamoli nesto vise

@marlena

glup si mnogo

Pobogu ... pa nije tako davno bilo ...

Znala se horde rasa tj bloodelfovi, a nije se znala aliance rasa pa su nagadjali tipa gondare tj koja je vec rasa tog lika i sl ...

ali obavezno dvoglave, da moraju 2 igracha jednog ogra da igraju ;o)

a italijan ne budi lolnub! svi znamo da chuvaju pande kao totalno neutralnu rasu koju ce ubaciti kada budu ubacivali undermine i melstrom ;oP

Ne znam dal se secas pre nego je izasao wow americki tj neka alfa je bila aktuelna, bilo je price o rasi dvoglavih ogrea gde bi dva playera kontrolisali po jednu glavu :D Sad ne secam se dal je to bio aprilili ili su stvarno razmisljali o tome ... sve u svemu tad je bilo price i da druid od starta ima letecu formu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa zar dk nece imati neke necro abilitie? ne znam gde sam procitoa da ce imati nesto tipa "raise dead" ili sta vec.. no moguce da je dezinformacija. kako god..bila bi fora da necro ide na spirit *kao dmg* ,koliko se secam u diablo 2 ima spellove tipa spirit bond ili sta vec :D ne slushajte me lupam gluposti ;)

Edited by Pajoslav

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

haha da da wisp koji ne mozhe da napada ima samo detonate i kad to uradi gotovo je posto je hardcore, nema rez =oD

od hero klasa su sem death knighta pominjani blademaster, mountain king i demon hunter ali to je bilo pre nego sto su sve klase i rase finalizovane...prestali su jako brzo celu hero class prichu...sto se dk tiche imace SVE abilitije kao heroj iz WC3, znachi i death coil ololo lock owerpowered ;oP ali mehanika castovanja josh nije finalizovana...tweakuju te runebladeove...izgleda da nisu najzadovoljniji sa trenutnim stanjem stvari jer bash nista ne prichaju o tome =o)

Link to comment
Share on other sites

lichno mislim da se blizz sa wow-om nalazi tamo gde se chriss carter nalazio sa x-filesom nakon 3. sezone pa do kraja serije - znaju da imaju u svojim rukama nesto sto valja i sto donosi kesh, ali ili apsolutno nemaju ideju u kom pravcu zhele da idu sa tim proizvodom ili imaju interni konflikt izmedju zhelje u kom pravcu bi ishli i zhelje da zarade sto vishe para...

;o)

Link to comment
Share on other sites

ma cetvrta talent grana i tu neki specovi koji vuku na neke hero klase,tipa lock moze da bude necromancer/kita/masta

warr blade/retard/itd to je najbolje :) ali ofc nemoguce da se izbalansira sa 25 razlicitih klasa; P wtf ako se pojavi blademaster ili demon hunter sto bi neko igrao warra ili roga gimped nobo klase kad mogu da budu fucking ilidan imbalans :)

T_T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...