Jump to content

CB Nations Cup


LInn

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo sto se danas desilo ne sme da se ponovi.

Jako je neozbiljno da 4 dana pred najvazniji mec za prolaz u dalju fazu takicenja, na vezbanje dodje 3 coveka.

Ja cu razumeti vase neprisustvo na vezbanju kao nezainteresovanost za clanbase takmicenje pa stim u vezi oni koji su izostali nece igrati samo zbog svoje nezainteresovanosti.

Ostalo je jos 3 dana za vezbanje pa izvolite predloziti termine kad cete se okupiti i obavestite me da rezervisem.

Inace Grci se vec odavno pripremaju za predstojeci mec pa vi vidite.....

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto se danas desilo ne sme da se ponovi.

Jako je neozbiljno da 4 dana pred najvazniji mec za prolaz u dalju fazu takicenja, na vezbanje dodje 3 coveka.

Ja cu razumeti vase neprisustvo na vezbanju kao nezainteresovanost za clanbase takmicenje pa stim u vezi oni koji su izostali nece igrati samo zbog svoje nezainteresovanosti.

Ostalo je jos 3 dana za vezbanje pa izvolite predloziti termine kad cete se okupiti i obavestite me da rezervisem.

Inace Grci se vec odavno pripremaju za predstojeci mec pa vi vidite.....

Iskreno trebao je neko da javi da je vezbanje...ne cita svako od nas ovaj forum...ne blejim 24/h na forumu da bih citao postove...mene je dejan kontaktirao preko kobre koji je radio u mojou i kaze mi jel dolazis...ziv sam se zgranuo kada mi je rekao...ko da ne bih dosao na vezbanje pogotovo zato sto je subota i nemam sta da radim...

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

oprostite im nece se ponoviti :P

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam razgovarala sa adminom sa CB-a i rekao mi je da smo koristili silent run. Neko nas je prijavio. KOJI CE VAM K.

SILENT RUN?

Ako je neko povezivao proklete cucnjeve neka mi javi jer je jako bitno da znam ako nas optuze za nesto da nas branim.

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

nije problem u englezima,nisu se oni zalili.

nego su portugalci digli frku,jer su u kvalifikacionom mecu diskvalifikovani zbog toga.pa likove nije mrzelo da gledaju sve odigrane meceve i da prijave sve koji su to radili [:)]

ali u najgorem slucaju dobicemo karton(2 kartona = diskvalifikacija), ne mozemo da izgubimo mec iz razloga sto su i englezi to radili.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...