Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio sam sinoc na stonom fudbalu do 1, a kad sam dosao gajbi morao sam da dovrsim citanje poglavlja poslednje knjige "mracne kule". sad ne znam gde bijem. zivot mi se pretvara u kurac na biciklu.

Join teh club.

Ono radis 10 h dodjes kuci i samo bi da umres u krevetu. Elem sutra sam isplanirao da odem ko vrizera zarasto sam za sve pare. I skapirao sam da mi je jedna kafa dnevno malo :/

Link to comment
Share on other sites

[:D]

ustao.

sad cu igram dotu, a uvece neki raspad as alwayz... posle bi mogao da izrenderujem koju sliku ulaznog vratila, ili tako necega :P

kako plenish svojom pedantnoscu i organizatorskim spoobnostima, prosto se vidi koliko cenis sebe kada ispostujes svaki plan koji si napravio.... opgotovo sa svojim veshesatnim popodnevnim spavanjem ili igranjem heroja/diabla/dote :) rekao covek da ce ga matorci buditi u pet a on da ce ustati u pola sedam, i eto njega :)))) over and over again, cak je i kvotovao mene.... podseca na moje relatvno skore hedonistichkih dana, covece kako su samo bili dobri :) mrzim te

mracna kula je vrh!

dobio sam novog cimera :)

cimer dobio zeca od necaka pa se sad igramo sa njim po ceo dan :))

na kraju svako dobija po srecnu amajliju i josh srecniji stomak pun paprikasha zar ne?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

FU hejteri :D

prao bih, kako ne bih za one pare. ah, te urbane legende :[

Nisam ni sumnjao Rasime da imas kontakte na sve strane :D

FFS sve sami skrndelji :S

mrsh, od ramzija i razima ste doshli do rasima. a ja sam samo rami :D

mojne da po ofisu pustim buvu kako su zaposlili narkomana!

a jbga za skrndelje. moram malo ranu da ti solim, hihihi :]]

Link to comment
Share on other sites

@ G

cuj kvotovao, u signu metno [;)]

elem, neplanski vozim seshu do bake, pa cu produzim do ortaka da mu trosim kafu, i usput kupim neku veliku milku za rodj, posto stvarno nemam ideju sta da mu uzmem...

a posle kad dodjem kuci zna se [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

[zhenskaposla]qpila farbu. odoh da se farbam. u plavo.[/zhenskaposla]

inache sam oke.. odbrojavam dane u domu zdravlja.. josh 3 danaaaaaaaaaa.. \o/

edit typo.

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Cisto da vas obavestim da danasnje putešestvije sa babom ima i epilog, pričao sam popodne sa njom.

Kaže ona, sedi tako i čeka, tek posle pola sata izlazi neka što radi tamo, i kaže svima:

Žena: Ko je dobio poziv u crvenoj koverti, neka ide kući! Ko je dobio u plavoj, neka ostane!

Potpuni tajac među ljudima, niko živ naravno nema pojma u kakvoj je koverti dobio poziv, niti je iko nosio kovertu, svi nose pozive samo.

Ljudi: Pa 'de znamo u kakvoj je koverti bilo? * neki ipak vade koverte, gledaju dal' su crvene ili plave *

Žena: Ne rade na kompjuteri, pao nam je sistem pa ne radi! (ne znam kakve to veze ima sa kovertama)

I pokupilo se jedno pola ljudi i otišlo, a baba pošto nije mogla da se seti koje je boje koverta, ona ostala, i ispostavilo se da je bila plava koverta :)

I posle jedno 15 minuta nakon te informacije, izlazi ista ta žena i kao:

Žena: Sad svi za mnom!

I penzosi svi, njih 30ak, ono kao ekskurzija u osnovnoj idu za ovom što radi na drugi sprat (opet stepenice i to x 2) i onda su tamo sačekali tu komisiju, gde ih ovi praktično ništa nisu ni pitali i kao "hvala, biće vam javljeno" i ćao zdravo.

Eto :)

Link to comment
Share on other sites

zeka mi sedi u krilu i cita samnom forum

nemoj ga plasiti!!!

on ce biti kao zeka iz pajtonovaca, sve nevernike ce da iskasapi! :)

hm krukovog smo zvali rejv zeka :D tvoj ce biti alkos zeka :D jedino ako neko ima bolji predlog ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ceo boziji dan rasterivao ove zastupnike politickih "dobrocinilaca" ... pre nego sto sam u prodavnicu otisao vec jedan lik "E brate aye da se uclanis u ...... stranku" kad sam izasao iz iste drugi lik "E aye u drugu stranku da se uclanis ovi su ***** i slicno"

jedni me zvali na kucni da provere da li sam njihov clan ...

koji ocaj , ne mozes ni normalno da se odmoris :((((

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jebote, meni je toliko dosadno trenutno da sam instalirao x2, x3, space rangers 2 i spaceforce:RU u isto vreme i sad opet ne igram nista od toga ahahah

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

- dobro jutro, narode , odo na fakultetima.

- ma do jaja bi trebao da bude dan,

- a zato kalatravina gajba u sedam, jebote koji idol lik to je strasno.

calatrava.jpeg

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

bro jutro, danas cimanje do bga za neki izvod iz agencije za privredne registre...rsmo... pazite postoji mogucnost da skinete i elektornski sve to i tada tipa kosta 20 din ali to nigde ne vazi jer nije izpechatirano olololo ako chekate da vam sami posalju postom stigne za 15 dana, ili odes sam da preuzmes i naravno platish oko 1600 din.... a to je, pa parce papira sa pecatom.... oj srbijo medju retardima u administraciji

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...