Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajd da se nadodam na ove najlepshe dane :D

Da,jeste fenomenalan dan bio juche,da na kraju tog dana nisam napravio kretena od sebe... :(((

Al dobro uchi se na greshkama,ne dam se da me pokolebaju :DDD

btw,dobro jutro radni narode :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ahahahahahah kako sam se pokidao.

znaci lik na polaganju danas, krene poligon..i vozi on tako, vidim ja pandur se neshto smeshka....i zavrshi mucenik pola poligona i dolazi mu pandur i fazonu -Batice, shta radi ta ruchna tu podignuta

olololololol

i lik padne, koji dement jebeni, ja bi se ubio, ne bi pogledao auto u zivotu vishe....chak bi se bacio pod isti !

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

neko mi je bacio djubre na kola i odvalio prednju tablicu ! ! !

A jel si ti sredila kola il' su josh uvek slupana? Nesto nisam ispratio tu prichu? :)

kad budes placao carinu preko 1/2 mil dinara videcemo sta ces da mislis o doticnoj :) i da hvalim se pa sta seva mi paja :*

Pa brate, to je tebi posao :) sve ti se bazira na uvozu, meni ne :)

Lepo je vreme, stvarno, malo gledam tenis, malo kuckam po forumu, onda na rucak, posle cu na neko pitjence verovatno, videcu jos. Ne znam jel neko ide na docek Novaka danas?

e da, pitanje, jel zna neko (mozda hajli jer je kod njega u kraju) bilo juche dole u Cara Dushana oko ponotji? Prolazio sam tamo sinoc, neka radnja auto delova bash blizu onog ulaza u zgradu gde je bila ona neka poznata u to vreme igraonica (playground se mozda zvala, mozda sam i omanuo). Bilo jedno 5-6 pandurskih pezhoa, jedna interventna, neki kombiji i okupio se narod. Kapiram da nije bila obicna pljacka.

Sad idem da popijem chaj pa da slusham TV manijake :)

Link to comment
Share on other sites

i lik padne, koji dement jebeni, ja bi se ubio, ne bi pogledao auto u zivotu vishe....chak bi se bacio pod isti !
u moje vreme ker je imao obichaj da se nasmeje i da tvrdi da si zgazio neku zamishljenu liniju na koju nikako ne smesh da stanesh i ta te obori:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ahahahahahah kako sam se pokidao.

znaci lik na polaganju danas, krene poligon..i vozi on tako, vidim ja pandur se neshto smeshka....i zavrshi mucenik pola poligona i dolazi mu pandur i fazonu -Batice, shta radi ta ruchna tu podignuta

olololololol

i lik padne, koji dement jebeni, ja bi se ubio, ne bi pogledao auto u zivotu vishe....chak bi se bacio pod isti !

pa kad je to jebeni jugo pa mozes da vozis pod rucnom....a realno to ne bi trebalo da bude neka greska na normalnom autu vidis da nece da krene i podignes rucnu ....meni se desava da krenem pod rucnom kao i milionima ljudi koji voze znaci da smo svi dementi je li :P

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

e da, pitanje, jel zna neko (mozda hajli jer je kod njega u kraju) bilo juche dole u Cara Dushana oko ponotji? Prolazio sam tamo sinoc, neka radnja auto delova bash blizu onog ulaza u zgradu gde je bila ona neka poznata u to vreme igraonica (playground se mozda zvala, mozda sam i omanuo). Bilo jedno 5-6 pandurskih pezhoa, jedna interventna, neki kombiji i okupio se narod. Kapiram da nije bila obicna pljacka.

Ubili baju sto je radio u toj radnji auto-delova, dosao neki lik i izrok'o ga pistoljem. Cudi me da nisi video, bas je bilo u vestima sinoc?

Verovatno je to deo predizborne akcije DS-a "Necemo ponovo u devedesete", kao sto je to i film "Rane" sinoc na b92...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

u moje vreme ker je imao obichaj da se nasmeje i da tvrdi da si zgazio neku zamishljenu liniju na koju nikako ne smesh da stanesh i ta te obori:)]

Brate, to mozhe i dan danas :) Uvek imaju te cake da ispune kvotu onih koje moraju da obore, cisto kako bi uzeli pokoji dinar i oni i autoskola, jer niti jednoj niti drugoj strani nije u interesu da neko polozi iz prvog puta :)

Ubili baju sto je radio u toj radnji auto-delova, dosao neki lik i izrok'o ga pistoljem. Cudi me da nisi video, bas je bilo u vestima sinoc?

Pa ono, posle posla sam bio do novog beograda, pa onda RHH, nisam imao kad da gledam vesti. Ali da, delovalo je kao da je neki homsajd, imajuci u vidu broj pandura :(

Najeo sam se silno, pa cu sad do grada. Evo ide kraj ovog doceka, pa ce taman malo da se rascisti guzva i tako to, videcemo vec.

Link to comment
Share on other sites

jako loshe kuntanje .. ne znam koji mi je u poslednje vreme pocheo sam da sanjam ko blesav neke nebuloze, al dobro bar se sanja :)) trebao bih da malo sredim gajbu .. mnogo je velika tranzitnost kroz istu u poslednje vreme kako soliram.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...