Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uspeo je cale da mi sjebe ganc novi fon!

Nadam se da ce stric naci adekvatan adapter na budzi, tj. da cu imati net veceras.

edit:

nije nasao. Ne mogu vise da se nerviram [:D]

Jos malo pa rucak, a onda napolje. Treba uzivati do kraja, sutra smrt u skoli.

Edited by Hide
Link to comment
Share on other sites

Napokon se naspavao :) sada cu malko da ucim pa na glasanje pa sa ortacima idem da gledamo HD filmove na 40" TV i pijemo pivo [:p]

ijao da danas mrsko glasanje totalno sam zaboravio. uff aj to cu posle rucka da se rascisti malo guzva.

lol

Statore penzose

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Eh Formice, pa bas si kratko bio! Srećan put! :)

hvala :)

znam, ali je rur cw top. mislim da cu da prekinem da igram cs ovde. no fun.

danas bio na izborima. idemooooooooo

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ali ti si soulles beast, zar ne? :D

cuti, djavo ne zna... meni bitno da dobijem pivo [^]

@ thread

odlazem odlazak na glasanje do nekih pola 8, taman kad budem vozio sestru do bake, u povratku glasam, i aukurac [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Bio do grada, strava je bash dan, i topao i sunchan i sve, bash fino. Sad da vidim kako je islo to glasanje, živo me interesuje, vidim da je do 14h izašlo nešto 33 posto što uopšte nije loš procenat.

Vidim da kažu da je nezvanično do 17h izašlo preko 50%. Ne sećam se da je nekad bila tako ok izlaznost.

Link to comment
Share on other sites

^Word...jebes to sto je lep dan kad je sutra ponedeljak i kad se opet mora ici na posao...jebeni kapitalizam :D

@topic

Pocinje izborna noc, pratim rezultate, ovi sa RTS-a su potpuni retardi...nemaju pojma sta pricaju, ko da im realizaciju rade mala deca.....za koji kurac ja placam pretplatu :(

Link to comment
Share on other sites

glasanje...slava...

nadam se da ce stranka i lider za koga sam glasala u buducnosti da se izdigne iz sve ove ljige i da ljudi shvate ko je on,ko stoji iza njega i sta on predstavlja i za sta se zalaze...

u drugom krugu naravno za Tadica !

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti lenjost, dva dana se nakanjujem da se obrijem i moraću sad ipak, jer su ove prerasle dlake krajnje gadne kad se legne na njih. Kako li je ljudima sa full-grown bradom dok spavaju, ne znam. Mora da su im se oduzeli svi potkožni nervi u tom predelu lica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...