Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

citam da su kazne za firme za nelegalne softver i do 3.000.000 dinara + odsteta u iznosu od trostruke vrednosti svih nelegalnih programa na racunaru :P koji cigani, otkud preduzecima tolike pare...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

U sustini samo treba da platis win, sto je manje od 3 miliona, a imas besplatan softver za sve ostalo, kao najvazniji, open office koji uopste nije los. Programe za firmu ionako moras da kupis jer su specijalizovani, tako da kapiram da je jedini problem kod programa za graficku obradu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

No members are celebrating a birthday today - oh noez, not again!

pff...

ali sutra... [8D]

elem, bio do faxa i tako to, smaranje, sad koma par sati, pa popodne opet jurcanje....

a najradije bi zakucao krevet do jedno 7, ustao oprao kosu i zapalio negde...

ali avaj :\

odo koma [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

i ja sam delimicno otkacio tu legalizaciju, kupio sam 3 win xpa, sad cu da okachim open office (koristio sma neke ranije verzije koje su bile uzas blagi)

cini mi se da se za tu legelizaciju spominje i zatvorska kazna do 5 godina?!?! to samo u zemlji srbiji moze gde ubice setaju gradom posle 6 meseci...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

razocarao sam se u ljude. najvise mrzim kada je neko neodgovoran. koleginica mi nije donela digitron za ispit, i jebote, morao sam sve sa nekim sugavim koji uopste nema funkciju za stepene da "racunam"

posle 45 minuta nerviranja pokupio sam se i otisao sa ispita.. bio malo kod devojcice, sad dosao u stan i pizdim, svadjam se sa svojima, treba neku kintu da mi posalju...

Link to comment
Share on other sites

Malopre ustao, sad trenutno pleshem uz Hammera,pa posle na neko trchanje verovatno :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

to sto kazes. sto kaze moja mama: Jedi, pij, veseli se, i na zivot poseri se! :)

to je pesma grupe GRIVA, jedne od prvih folk metal grupa izz bivse juge :)

Vojvodjani su

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

'Bro jutro xD

premrzo se sinoc od bleje po gradu sa drustvom ... jedva se oporavih da ne bi morao da se kljukam lekovima...

omgkad ce vishe prokleto toplo vreme -.-

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...