Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Ja koka-kolu u zivotu nisam voleo da pijem.Ako sam popio 10 chashe u zivotu evo gde sam.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja sam video taj zero preksinotj u nekom frizhideru u trafici. bozhe shta sve netje izmisliti ti marketing momci kokakole .. kapiram da je sledetji korak povlachenje obichne kokakole iz prodaje da bi kroz 2-3 godine vratili pod nazivom "the original coca-cola" [roflmao]

sretjom pa nikad nisam bio navuchen na to sranje :) al mora im se odati priznanje za trud da te i dalje drzhe pod svojim :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

usao sam u zonu sumraka

ulazim u bus za bg i vidim neka riba mi se smesi, aj ok, nista preterano cudno, iskuliram.

izlazim iz busa dolazim na stanicu cekam tramvaj, dolazi ta riba i otvoreno me shmeka

pitam je "da li se poznajemo"

-"ne jos, ja sam jelena"

blablabla

u toku spike dodjemo do teme veza

-"imam decka, mada planiram da ga uskoro menjam za noviji model" i sledi namig

ja u fazonu WTF?!

oookoeeej

idemo tramvajem i pred moju stanicu mi uzme broj telefona...

ok, tako nesto mi se nije desavalo al dobro moguce je.

dolazim do gajbe i vidim kroz spijunku upaljena svetla. zvonim na vrata, niko ne otvara, cudno al otkljucavam vrata i ulazim unutra, sva svetla popaljena, svi prozori otvoreni, ves masina upaljenai, polupojeden burek i polupopijen jogurt u kuhinji, usisivac ukljucen u struju, komp upaljen, muzika cepa.

zovem jednog cimera - nema odgovora

zovem drugog cimera - nema odgovora

zeca nema u stanu, tj ne mogu da ga nadjem...

jos sad samo cekam da dodje pink panter i da me pita da mu zapalim pljugu ili da mi dusko dugousko kaze da je promasio skretanje kod albukerkija i da ode sve k'vragu

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

da se nisi naduvao?

da jesam, znao bi zbog cega je. nit sam pio nit sam duvao, nit sam jeo pecurke za rucak

voodoo> pazi, da mi je realno to sto se desava rekao bi "e pazi sta mi se desilo", ne bi rekao "usao sam u jebenu zonu sumraka"

znaci mrtav sam ozbiljan.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Shto bar nisi pozvao ribu na kres turu,mislim ako vredi neshto :D

Edited by Savov Zdravov

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

usao sam u zonu sumraka ..

meni to ne izgleda kao zona sumraka nego kao "jebote da sam znao da tju biti sam gajbi trebao sam da zakucam onu ribu i ovo bi bilo sjajno veche" prokletstvo zvano i bez jebanja ima kajanja [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li je to zbog trave ili zbog toga sto je ovo stvarno smesno ali ja se smejem vec pola sata i polako me pluca poicunju boleti :)

@update

jedan cimer se javio, sa ribom je

drugi cimer se javio, pio je pijan i spavao

riba mi se javila i treba da se vidimo ovih dana

zec je bio ispod kreveta

:)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

tu ru ru ru tu ru ru ru (tema iz Zone Sumraka :D )

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja sam depresivan zbog nadolazecih nagomilanih obaveza :D,a tako mi lepo bio shto sam preskochio rok,ali sad kontam da mi to bash i nije bilo pametno :DDD

Al jebiga nisam se shtedeo u uzivanju na ovom raspustu,dok su drugi spremali ispite :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kakav alav dan :D

prvo ruchak sa ex radnikom kojeg smo otpratili u francusku, nek mu je sve najbolje bio je bash valjan

pa posle vecherinka sa drustvom kod ortaka i njegove zene :) bas fino druzenje, nekako mi je to falilo ovih dana :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...