Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

^ roflmao

@ thread

postajem sve ogavniji i ogavniji. elem, ustadoh pre nekih pola sata, legao sam jutros u 8...

jedini upside je sto postoji mala sansa da cu obrnuti pun krug nekad, i konacno poceti da lezem/ustajem kad i ostatak sveta..

mada, dok ne diplomiram, zelim da dostignem vrhunac gmazovanja [:D]

sad cu dotu uz kafu, pa posle kuckanje diplomskog [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sinotj sam posle silne avanture doshao u expo i raspao se tamo :) stigao sam kad su sve svirke se vetj bile zavrshile i kad je nastupio neki sinovac koji je radio "e vidi me ja sam dj" akt sledetjih 2h dok nije pocheo goldi, a je masa vetj bila toliko smorena i ja raspadnut da bi bilo neshto vishe od prosechnog zezanja :)) a i mator sam za dram postao :|

btw veceras u 7 je koktel "parti". hoce neko sa mnom?

jel door to door service :) ? i gde ?

znash da sam uvek za :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

sinotj sam posle silne avanture doshao u expo i raspao se tamo :) stigao sam kad su sve svirke se vetj bile zavrshile i kad je nastupio neki sinovac koji je radio "e vidi me ja sam dj" akt sledetjih 2h dok nije pocheo goldi, a je masa vetj bila toliko smorena i ja raspadnut da bi bilo neshto vishe od prosechnog zezanja :)) a i mator sam za dram postao :|

jel door to door service :) ? i gde ?

znash da sam uvek za :D

kasno marko na kosovo stize. ja sad ispijam blue lagoon uz hotspot. zvacu te sledeci put.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ma jebesh taj koktel party koji pochinje u 20h i josh u hotspotu [:D] mislio sam da je neshto napucanije .. al dobro bar si dobio priliku da isuchesh svoj lapmektop-nemam-kurac-al-je-jabuka-tu tako da te kapiram :)))

:*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ja kao bolestan, jebena kijavica mrzim je vishe od svake bolesti - sad mi se skinuo B&W2 - napokon sam se skontao to da uradim i sad idem lagano da ga igram...

Sutra moram da izchekiram ovaj Big McBeacon - probo bih ga danas da me ne mrzi da se pomerim jedan milimetar, a kamo li do meka...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Jebote kako sam EMO vecheras :D

Samo mi se dve pesme vrte na plejlisti:

mc hammer - have you seen her

The Righteous Brothers - Unchained Melody

:)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

al dobro bar si dobio priliku da isuchesh svoj lapmektop-nemam-kurac-al-je-jabuka-tu tako da te kapiram :)))

:*

polako, polako bate, nista te ne razumem. Samo mumlash. Jesam li ti rekao da ne pricas sa punim ustima. Cekaj, sada cu da ga izvuchem....

Okej, aj sada. Jasno i glasno

:*

@topik

zavrshen jedan mega dan, ispunjen svime i svachime, od dobre hrane, pitja, zajebancije, posla....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja sam chuo da je to najlepsha smrt :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

i moja prababa isto:)

legendo [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...