Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juche u prodavnici,ovde u kraju,razgledam chokoladice,uzmem eurokrem bolk a iza bloka mish jbte:S

i ja kazem dechku koji radi,a on lik opushten kaze "ma opushteno,znam"

u fazonu hranimo par komada:)

chokoladicu naravno na kraju nisam kupio jer mi se zgadila

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Dragi Zabavniche,

Po drugi put u 3 meseca mi se desilo da pukne dsl veza na specifican nacin.

Modem i dalje radi, ali komp krene da naizmenichno prijavljuje "Network Cable Unplugged" i "Change settings of this connecetion"

Nista zhivo sto sam u stanju da uradim ne pomazhe. Prvi put kada se ovaj problem javio uninstalirao sam USB drajver za isti taj dsl modem (jer je povezan preko ethernet kabla), resetovao mashinu i sve je ponovo proradilo kako treba. Sada netje.

Tako da sam uradio jedinu stvar koju sam mogao - reinstalirao sam USB drajver, otpojio ethernet i povezao modem preko USB kabla i veza ponovo fercera, ali sada mi USB portovi ne primecuju kada prikljuchujem nove USB uredjaje. =o(

Molim vas, recite mi sta da radim.

shifra

"Nemoguce da to sto nisam reinstalirao windows tri godine ima veze sa ovim"

;o)

eto chim sam se ja zezao ovog popodneva...

umoran ko pas... izlgeda da cu na spavanje rano =o)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam 'de sve nisam danas bio :) Ceo dan se motao napolju, josh od podneva, pa dos'o na kratko oko dva, pa onda opet u novu turu nadalje. Bas je super dan bio, i dalje je, posebno sto nije pala temperatura iako je veche, tj. nije pala drasticno kako je umela proteklih dana.

Link to comment
Share on other sites

ROFL danas sam bio na standarno rakija veche kod ortaka,a popio sam samo jednu da nazdravim :(

Ehh shta zensko chini choveku to je chudo... :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

'jutro svima!

jedna od boljih veceri bila sinoc...

vreme je vishe nego ql pa je obavezno provodjenje sto duzeg vremena napolju :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

bio d'glasam

vishe ljudi nego prosli put samo tako

tokom vratjanja kutji dobijem sms da izadjem i glasam za dvojku jer je to evropa bla bla

onda u postanskom sanduchetu dobijem tomin izborni materijal sa sve mapom srbije gde su im enklave kojima dominiraju...

sace mi dodje neka rodbina pa ou maj gad veliki ruchak i veselje =o)

Link to comment
Share on other sites

odoh na glasanje..

(meni je sinotj doshla poruka da glasam za 2. )

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...