Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Au koje razlike u cenama, isti TPLinkov svič na jednom mestu 900, na drugom 1600 kinti...

Pa ti uzmi ovaj od 900.

Dosao sa kolokvijuma, koji je zapravo bio lolokvijum, ali zato u sredu imam jedan ozbiljan! Smaraci...

Oprao kola i saznao da ce sutra kisa. Idem da spavam.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pojeo sam sjajnu supu, tajlandska pileća supa. Ima baš dobar ukus i delove mesa u sebi, preporuka ako negde uspete na nju da naletite.

nisam pristalica tih kesica supa, al poshto sam skapirao da nemam tu rutinu u spremanju (aka puno mi vremena treba iliti lenj sam [:D]) uzeo sam pre nekih metar dana da isprobavam te supe & chorbe i naleteo sam na neshto shto me je oduvalo. jagnjetja chorba tonny, crna kesa .. znachi nisam jeo bolju domatju. svaka preporuka.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nisam pristalica tih kesica supa, al poshto sam skapirao da nemam tu rutinu u spremanju (aka puno mi vremena treba iliti lenj sam icon_smile_big.gif) uzeo sam pre nekih metar dana da isprobavam te supe & chorbe i naleteo sam na neshto shto me je oduvalo. jagnjetja chorba tonny, crna kesa .. znachi nisam jeo bolju domatju. svaka preporuka.

Pa dobro, ovo sto sam ja jeo nije bilo iz kesice, ali drago mi je da ti je posluzilo za asocijaciju. A Tonny super znam, izvalio sam ih pre jedno 3 godine kada sam kupio mislim tipa krem corbu od tjurke, ili tako nesto, ukus je strava. Jedini problem koji imam je sto kesica kosta 20 dinara i ubedljivo je najjeftinija od svih pa se plashim da nije kakva teska hemija u pitanju, teza nego ove "standardne" supe ;)

Link to comment
Share on other sites

Vracam se malopre sa posla, nosim nesto iz kola da spustim do podruma, kad mi komsija drzi vrata. rek'o fala lepo, a on ostane tu i pocne da otvara i drugu polovinu ulaznih vrata. a, pa verovatno treba covek nesto da unese. u tom trenutku se pojavljuju dva radnika koja nose neki kauch, ili komodu, i kao "kuda?". zagledam se malo u "kauch", kad ono mrtvacki sanduk :P neki komsha mi vrisn'o.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

^^crnjak..

=/

@topik.. pitam se ko je ovaj anonimni juzer..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...