Jump to content

Vazne vesti: Battleground AFK i Ruin Battlegrounp


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta je dovelo ljude da leechuju i botuju - mogucnost epix za male pare (vreme) i dosadan AV koji je najbrzi/jedini nacin doci do istog. Prema tome, ja vise krivim blizzard koji je namestijo da svi ostali betlgraundovi se igraju samo zbog markova i ljude bole patka dal dobili ili ne (provale tipa - "leave them to take all flags, its fast mark" na pocetku fajta je smesno). Tako da se sve na kraju zavrsava u AV-u koji je da se razumemo posle 30 igre smor da veci ne moze biti ...

I naravno da ce likovi da botuju, licuju da bi sto pre prevazisli agoniju av-a i isli u arene na primer.

E sad, naravno svako to odmah vezuje sa moralom, al se niko jebeno ne pita sta blizzard radi po tom pitanju. Eto prerdili su av? Kako? Isti kurac, samo malo drugacije ... sto nisu napravili effort related system, pa ko licuje dobije 2 honora, ko igra 100.

I sta sad imamo - neke tu warning wall of text i 100 likova koji su popili ban na 3h a bukvalno nisu taj script gasili imaju sve sto za pvp moze da se kupi i 10 lifetime killova i 500 AV markova u posti. Mislim da to realno problem ne resava, jer kapiram da bilo ko iole malo bolje koristi tog bota i ne ostavlja ocevidne tragove moze da licuje do mile volje i dalje i da ga niko ne provali.

Plus, ja na primer sam do sada mozda 4x video lika koji botuje AB, WSG ili EoTS ... jer realno sto manje ljudi vise se vidi na rezultatu dal vas je manje ili ne, plus sto su gore pomenuti bg zabavniji. U AVu je jebeno nebitno dal vas je 40 ili 35 ...

Prema tome, po meni ovo nije resenje. Ovakve stvari je potrebno resavati sistemski, ne strahom. Jer dovoljno je da se malo stvar zatisa i here we go again.

potpuno se slazem

Link to comment
Share on other sites

Tvoje postove sam prestao da citam u onom momentu kad nisi hteo batseaks !11 :(

Moji postovi se ne mogu videti ocima obicnih smrtnika!

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Banovali me temporarily, garant zbog botovanja. Nisam se ni logovao zadnjih 24h, ucim ko kreten, i ulogujem se da uradim transmute kad ono temporarily suspended blablabla. Zna li neko koliko traje ta suspenzija i da li treba nesto da radim, jer mi je mail na koji je registrovan acc zaboravljen vec dugo vremena :D pa ne mogu da procitam obavestenje. Mada ionako necu imati vremena da igram do cetvrtka :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

ja koliko znam sad je av week

ako vec farmujete honor sto ne sednete 5h

uzete 20k honora i gotova stvar

botovanje sad kad su poceli da banuju nije bas pametno :/

Neko mora da radi da plati wow :P Pa mora i da se botuje po malo :)

Banovali me temporarily, garant zbog botovanja. Nisam se ni logovao zadnjih 24h, ucim ko kreten, i ulogujem se da uradim transmute kad ono temporarily suspended blablabla. Zna li neko koliko traje ta suspenzija i da li treba nesto da radim, jer mi je mail na koji je registrovan acc zaboravljen vec dugo vremena :D pa ne mogu da procitam obavestenje. Mada ionako necu imati vremena da igram do cetvrtka :D

Si sedeo u cave ili nisi lepo podesio bota da ti izadje iz pecine teleportuje se i radio AOE dmg ili udara ?

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Si sedeo u cave ili nisi lepo podesio bota da ti izadje iz pecine teleportuje se i radio AOE dmg ili udara ?

Sto je najgore jesam sedeo u pecini nekoliko sati kad sam menjao key biding-e, pa zaboravio da promenim i na botu, posle sam popravio.

Inace kad bot radi, lepo uvek izadje iz pecine i spamuje moonfire, obicno se dotetura do prvog groblja i tu uvek bude nekog. A i jako malo ljudi botuje pa se ni ne cimaju da prijavljuju van pecine.

Jbg, sad sam deinstall bota, nema vise zajebancije :)

3 dana

Thanks :) znaci to je taman koliko ne bih ni imao RL vremena da igram :)

Na zalost bice zanimljivo videti sta ce da uzmu od honora/itema, botovao sam samo sa altom, ako mi budu dirali main-a ima da se smorim...

Edited by TUP | Geek

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Odbanovali me posle dan-dva :) i sve je tu, nisu uzeli ni honor ni iteme

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

au sine gori si troll od marlene :D

bumpovo si 10 topica od pre mesec dana

@ pitanje

zna se da svi igaju av zbog honora

zna se da svsi nocu botuju

ako ti udjes u av sa drugim iscekivanjima onda si grdno nestos pogresio

[/quot]

Eto zasto je AV izgubio dusu, svi idu da bi dobili honore, otud tolko leechera

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...