Jump to content

Vazne vesti: Battleground AFK i Ruin Battlegrounp


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo sto blizard radi je glupost ... umesto da kao sto sma rekao naprave sistem u kome ce igraci trebati da se bore i da pokusavaju da igraju sto bolje ( honor rating ili tako nekako ) ono ovo rade ...

Ne kapiraju da je farmovanje dostadno i da ne zahteva trud i skil i zbog toga se leechuje.

Upravo tako.Blizz napravi sranje sa farmovanjem i prosto tera ljude da krse pravila a onda banuje neke random likove zbog toga.

Mada Storme ovo sto ti predlazes bi mozda samo za nijansu promenilo ponasanje igraca ali opet bi se botovalo.Recimo, ako igras AV igrash da uzmes honor , znaci 100% uzimas honor , prosto jer ti treba mnooogo za bilo koji item.Onda oni koji nisu bash dobri i koji recimo ne bi uspevali da budu prvi , drugi itd .. na dmg/healing listama bi morali da igraju 2,3 puta vishe nego oni koji bi u tome uspeli - e zamisli onda potrebu za botovima,pa bilo bi ih josh vishe nego danas.Ili ovo , ljudi igraju PvP da bi se krljali sa drugim igracima , ne da bi osvajali kule i zamkove,prosto ne verujem da bi to imalo overall pozitivan efekat.A to bi narusilo Blizzardovu politiku "svakom epic",tj.pve igraci sa dobrim gearom bi kidali i na dps i na healingu i prosto izgurali sve one noobove sto jedino AV mogu da igraju sto bi na kraju samo uvecalo ukupan broj botova.Da se razumemo, je ovde pricam iskljucivo o AV-u jer se 90% botova nalazi tamo.Sve u svemu , farmovanje bi i dalje ostalo osnovni princip igranja samo bi botovi radili josh vishe zbog manje honora koji bi se davao.Ako bi pak potpuno ukinuli honor za afk-ere i botove koji ne rade nista onda bi morali uvesti pravila sta je minimun da se uradi kako bi se dobio honor ---> programeri bi botove tome prilagodili i eto.

Da je to jednostavan problem Blizz bi to davno resio , ali ocigledno nije.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Zasto komplikovano kad moze lakse ;)

Tipa mnogi se nerviraju kao i ja sto njih 30 leechuje a 10 igraca ide dole do draka da ga ubijemo. Prijavicu ih dobice banove i bicu srecan. Jer nece sledeci put oni uci u BG. Ne moze Blizzard da gleda svaki av i da snima svakog igraca ;) Mi im samo pomazemo da oni nadju te igrace a dalje oni urade istragu (e to je ono sto ti kazes da je njihov posao).

Prvo sam mislio da se salis....ali nisam bio u pravu...znaci ti sada pljujes sve botere, mrzis ih, kao sto mrzis wintradere i ostale ljude koji abuse-uju arena sistem....

Znaci porices da si do pre 3 dana koristio bota za av, da si od 8 ujutru do popodne bio u darnassusu ( nisi odgovarao na /w, how strange ), da si pre 3 dana radio wintrade u 4 ujutru? Ako porices, izvini, moja greska..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Najtuznije je sto je zbog grindovanja honora (i ne govorite GRINDANJA, jer cpbuja cabuja) AV kao potencijalno najzanimljiviji postao uzasno dosadan. Kladim se da bi voodoo mogao programirati bota da ide od tacke a do vanadara/draktera, pobaca nesto i uradi nesto. Na stranu sto bi to bilo bolje odigrano od 90 posto onih koji nisu afk/leech/bot. A i ne bi zauzimali OMG SH GY

Opet kad pogledam kolko treba GRINDOVATI OLOL za neki gladiator/vindikator, kapiram da je flyff mala beba. A ako nemate to nece vas niko u arenu malo ozbiljniju.

I onda naravno da svi igraju/leechuju AV jer ide ~400 honora za 12 minuta.

Resenje je po meni potpuno lagano i realno (sto se tice BG): honor dobijas za kill/capture/defense ali znatno vise. Tako da ko igra moze i po 500+ honora po bilo kom BG, a ko leechuje, samo napred. Jer frustrira kad ja igram 1 sat WSG (meni najjaci BG) pokidam se od trcanja, branjenja, budalastina, dobijemo i dobijem 150 honora :)

Mislim ne frustrira generalno, zabole me, al ipak...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

AV = mindless grind honora WSG,AB = fun sa premadom i tu i tamo neki upecan honor... ja sam izgrindao veteran set i 75k honora od toga je 10% bilo sa premadovima ostalo u avu , uzeo sam Vindicator silk , vindicator dreadweave full set i onaj trinket za 30k honora... i tek sam pred kraj pocheo bota da koristim tj zadnja 2(ili 3) vindicator silk itema kada sam uzimao... jer jednostavno nisam mogo vishe da vidim av... i sad fala bogu ne planiram da udjem u isti jedno duze vreme,

premade lepo pa malo po malo

Link to comment
Share on other sites

nije zadnjih 40k honora do tad sam bio pichkica nisam hteo da me banuju... i onda sam skonto da svi ortaci koriste bota... ja sam actualy jedan od onih bolida sto je igrao av dok masa spava... i onda sam poslednji av weekend zabo bota i uzeo sve sto mi falilo tj brejsere neck i belt (chinimi se da i belt) od drugog seta vindicator silk set posto sam ovaj drugi vec nagrindovao do tad

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

Ja sam leechao i to je do jaja i sad sam full epox. Bas je super kad igraju drugi za tebe.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Ja priznajem, koristio sam bota....ne bas toliko ali sam uzeo nekih 60k ^^....ali ne pljujem sad po leecherima etc ..... kao neki

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

boli me uvo sta ko radi samo da se brzo zavrsi av..

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Ja priznajem, koristio sam bota....ne bas toliko ali sam uzeo nekih 60k ^^....ali ne pljujem sad po leecherima etc ..... kao neki

Pa i zasto bi pljuvao kada si ti jedan od njih ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

stvar je u tome sto postoji razlika izmedju uzimanja 1000+ honora po avu ili 200-400. Ako se zauzmu svi rudnici tornjevi i ostalo moze i do 700 bonusa da se skupi ne racunajuci honor od killova. kad je pun kurac leechera jedva se i galv brani

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ma i ja sam leech ali u toku dana :P upalim kmplayer :) i spamujem heal na sebe a preko mi je film tacnije serija The Lost.

Elem odvratno je kad njih 20+ leechuje botuje a ti sa njih 10 moras da ides da bijes galva ... I naravno ja sam za to da se kaznjava leeching ! :P Al dok se moze koristi se ;) kad ne moze jebiga :P

A bre niko od vas u celoj temi nije rekao "SUPER RUIN CE DA SE MERGUJE SA NEKOM BGROUP" :) Ja sam npr mnogo srecan zbog toga :) jedva cekam da krenem da igram aktivno 5v5, a ne da molim boga da neko igra u to vreme i da mi budu finaly razliciti timovi a ne 2v2 da mi padaju 10 partija isti tim.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

A bice ti i lepo kada budes imao 1600 rating a ne 1900 ^^

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...