Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cenim da je slagala da se pravila da spava jer nije znala kako da reaguje !!1 :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Mmmm, krišćanske milf pound-me-in-the-ass keve....drooling...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ovaj topic JEBE KEVU! :D

[roflmao]

Inache stvarno bre, jebesh mu majku(lol), koliko bolesna situacija :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Cekaj... I tebe je ova bolestina "oraspolozila" kako kaze tema? Jos se meni usudjuju da seru sto sam okacio ciganina obmotanog u sundjer kako samovoljno lezi na ulici i izigrava Sundjer Boba. :) Motherfuckers...

Ipak je on redneck iz Zarkova :)))

@topic

1191326632117gu3.png

shinjimagicln4.png

waitja8.jpg

54779251ex7.jpg

n5098287162132453021jq9.jpg

jesuswtfbigmu7.jpg

asianghostbusterev1.jpg

fml

Link to comment
Share on other sites

nekoliko inchrsting slika

muda do kolena i say

photos-33.jpg

brrrrr

photos-56.jpg

brrrr2

photos-79.jpg

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

12e12e12e.jpg

dobra reklama za pilule za spavanje :

"spavajte ko beba cak i kad vas jebu u dupe"

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

goldfail.jpg

hill-n-bill.jpg

ROFL za oba :D

Ja sad na ovoj slici prvi put vidim da se Bil uopshte pojavio u kampanji,mislio sam da se igra kuci sa Monikom dok ova putuje po Americi :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...