Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

gledam sad ovo sto sam skinuo tips vs federer, odlican je bio stvarno. sad mi se jos vise place sto ga nije dobio.

kako bih voleo da nole odere federera ko budalu, samo prvo ovog da dobije, je li :)

inace, u torentu fali po 2-3 gema samo u prva 2 seta, ostalo je ok.

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

evo gledam Anu,i razmisljam da ako odgledam ovo do kraja,onda pocinje Djokovic,a ako pocnem i to da gledam,necu moci da prekinem na pola...na znam sta cu... :D

inace,JAKO je pocela da me nervira Ana sa njenim "C'MON!" uzvicima...ne znam sta ce joj to...

edit: uze Ana prvi set 7/6...mnogo su obe gresile u ovom setu,ali Venus joj na kraju poklonila ceo tajbrejk...ali dobro,idemo dalje...

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

zhivot u inostranstvu chini chuda...pochnesh razmisljash na jeziku koji najvishe govorish...i onda izleti...mislim jj koristi c'mon vishe nego ana (kojoj ponekad izleti i "aaaAjde!" ;o))

uglavnom zomfg mech do sada, svaba kazhe 46% da ima ana ubachenu prvu servu, ja ubedjen da je jedva 5x u celom setu ubacila prvu loptu...agonija...gubi servu sa 40:0 prednosti...

sretjom pa i venus nije bolja...sa svojom napatjenom facom iscrpljenog beracha pamuka ;oP

7:6 (7:3) za anu u prvom setu, drugi ne znam dal' zhelim da bude ovako interesannan ;o)

Link to comment
Share on other sites

ahahaha ovaj mendzhi se najlepshe raduje od sve dece =o))

imba comback od 0:3 na 6:4, odlichno...

ne znam kako su nashi komentatori komentarisali ali nemac svako malo pominjao svena grunevelda kog je i kamera chesto pokazivala, u pitanju je adidasov trener kojiradi sa anom

uglavom polufinala su 2x ovitj vs ova ;o))

svaba kazhe da je hantuhova trening partnerka ani i da su mnogo dobre drugarice i da ce da bude interesantna mech

sve u svemu svaka chast za odlichan mech ana! \o/

Link to comment
Share on other sites

Ana CARICE!! :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^taj rad,samo medalja :)

nego,svaka cast ani a i noletu..bas su me prijatno iznenadili,ustao kao oko 9 da vidim vesti,koji su rezultati bili i sad ne mogu nazad da spavam =/

evo gledam ovog ludaka jebenog federera,ja ne znam kako je tipsa odigrao onako dobro.opet sabijao ovog jadnog blake,3 asa vec i par vinera a tek 3 gem.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Probudio sam se jutros taman pred početak Novakovog meča, ali baš pred samu prvu servu, i odmah sam pojurio na net da vidim šta je uradila Ana i baš sam se obradovao što je dobila. Onda sam odgledao Đokovića i taman je on završio pa je na Eurosportu krenula Ana, repriza, pa odgledah malo i to.

IIIIDEMO PRINCEZICE NASHA BREE!! :)

Da, da, to je naš Mendži!

ne znam kako su nashi komentatori komentarisali ali nemac svako malo pominjao svena grunevelda kog je i kamera chesto pokazivala, u pitanju je adidasov trener kojiradi sa anom

I naš komentator je njega pomenuo, ali je isto tako rekao da on radi sa igračicama samo kada mu ugovor dozvoljava, a to je kada igračica ne igra protiv druge igračice koju takođe sponzoriše Adidas.

svaba kazhe da je hantuhova trening partnerka ani i da su mnogo dobre drugarice i da ce da bude interesantna mech

Vrlo zanimljiva informacija! ;)

Novak je dobio, vidim da niko nije napisao, sa 6/0, 6/3, 7/5. Odgledao sam sve, posebno taj treci set i uopste nije bio lak meč, koliko bi ovako možda rezultat mogao da nagovesti. U jednom trenutku sam pomislio da ako izgubi taj treći set gubi i ceo meč Novak, jer je onaj Ferer drogiran, samo skače i leti po terenu :)

Čisto da kažemo da se noćaš igraju oba ženska polufinala, Jelena igra prva i to ne pre pola tri ujutru, zatim sledi Ana na istom terenu. Žimonja igra četvrfinale dubla miksovanog sa onom Kineskinjom, ako sam dobro izračunao, oko 10-11 ujutru sutra po našem vremenu.

Što se rezultata tiče, strava bi bilo da imamo žensko finale. Kapiram da će ovi naši komentatori da počnu prenos sa nečim kao - "Bez obzira na to ko danas pobedi u ženskom finalu Australian Opena, jedno je sigurno - Srbija će, posle 15 godina od kada je to poslednji put uradila Monika Seles pod zastavom tadasnje republike Jugoslavije, imati pobednika na ovom grend slemu". Hehe, no da ne trčimo pred rudu :)

Link to comment
Share on other sites

au sta raditi veceras onda!

mislim, mnogo je da se gledaju oba meca bez spavanja.. mozda opet ona akcija popodnevnog nap-a, al opet, mnogo je!

sto slepci nemaju pauzu jedan dan :)))

gg i za novaka, ali, koliko sam skontao, to se od njega i ocekivalo. dobro, mozda ne toliko ubedljivo, ali u svakom slucaju svaka cast!!

Link to comment
Share on other sites

sto slepci nemaju pauzu jedan dan :)))

To je bаš bezveze, prvenstveno zbog Ane koja mora da igra dan za danom dva ono mnogo važna meča. Ajde Jelena, ona je igrala juče pa je imala pauzu. Takođe, ispostaviće se da će pauza do finala biti čak dva dana cena, odnosno tri, zavisi kako gledate, ako je finale tradicionalno u subotu.

Btw, sa AO sajta, zanimljivo:

The rise of talented tennis players from Eastern Europe has been on display for some time now on the WTA Tour.

But never has it been more apparent than Day 10 of Australian Open 2008 - the day when the women's semifinalists were determined.

It is the first time in Grand Slam tennis history that the four remaining contenders for the title have hailed from this part of the world.

Top-fivers Jelena Jankovic and Ana Ivanovic are Serbian, while Maria Sharapova, the most credentialed and globally-recognised of the quartet, hails from Russia. Surprise semi finalist Daniela Hantuchova has made the trip to Melbourne from Slovakia.

najviše mi je drago što u ženskom polufinalu igraju čak četiri žene :)

Haha, so true :)) Ako budu pravili one kao modne fotke pred polufinala, to ce možda i moći da se pogleda bez potrebe da se neki deo fotke iseče :))

Link to comment
Share on other sites

gg i za novaka, ali, koliko sam skontao, to se od njega i ocekivalo. dobro, mozda ne toliko ubedljivo, ali u svakom slucaju svaka cast!!

pa ne bih bas rekao da se ocekivalo s obzirom da je prethodna dva meca protiv njega izgubio,i sad im 3:3 ukupan skor.

gg za ovo nocas,mojoj sreci nema kraja.zaspao sam pred kraj aninog meca,i budim se jutros u 8,jedno oko jedva otvoreno,hvatam daljinski-teletekst-kurac,b92 jos nije objavio.pu ebem ih,totalno sam se razbudio.morao sam cak na eurosport da prebacujem.i to oni nesto u fazonu "novak downs ferrer,ana denies venus".jos sam i krmelje morao da maknem...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Realno, Ferrer je prilicno zajeban igrac, mada Nole stvarno igra vrhunski tenis

Mada sto kaze Laki, da je Ferrer uspeo da dobije treci set bilo bi zajebano do kraja, posto je covek svez kao da nije ni igrao ta tri seta :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...