Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

posto zemljak spava da ga odmenim

TO LEPOTICE NASHA! \o/

(jel valja 'vako il treba josh "mendzhijskije"? ;o))

znachi odlichan treci set...5 do 7 gem se vidno vishe muchila ana od hantuhove...i onda dobije 8mi (koji se isto muchila prilichno) na svoj servis za 4:4....i kamera pokazuje grunevelda koji joj govori "now, now"....i ladno napravi break...i posle uzme svoj servis i cao zdravo =o)))

odlichan mech, mada moracu da delove drugog seta pogledam u reprizi jer sam od muke posle prvog seta uzeo da pishem nesto i ugasio tv...no nije potrajalo dugo =o))

Link to comment
Share on other sites

izgleda da je pobeda vs serene bila samo greska u matriksu.

medjutim evo, sve se vratilo na pravo stanje.

eh, zivote.

Pa dobro, ako sam dobro razumeo po izvestajima, jer nisam gledao mech, ova Jelena se bash raspala, a posle i rasplakala. To jeste tacno da joj niko nije kriv sto je igrala i dubl, ali ocigledno nije bila sposobna da se odupre. Ne verujem da bi pobedila da je bila normalna, jer je Sharapova bash "udarila jako", ali makar da je pruzhila veci otpor, pa da ne bude bas smor.

o fala svevishnjem pochinje preshow...za 15-20 min ce da pochne mech...bio sam uveren da pochinje cela pricha u 2:45 a ne 3:45...oh well...who needs regular sleeping patterns ;o)

Pa bilo je "not before 2:30h", sad, sto su oduzhili do 3:45h to je pitanje ;)

GG Ana! Ja sam hteo da odgledam pocetak mecha sa Sharapovom pa sam leg'o oko 3 (misleci da ce mech poceti u 2:30h ko kole ali nije poceo mech nazalost) i budim se oko sest ili kad vec, i ono Hantuchova vodi sa 0/5. Rek'o sta je bre ovo omg. I da se ne bih nervirao odem da spavam dalje, i probudim se na 5/3 za Anu u drugom setu i onda ustanem i rek'o daj da odgledam do kraja. Onda me smorio naj gem koji Ana nije mogla da uzme petnaest minuta, i posle je sve bilo ok. A bacale su neke ok poteze sa obe strane, fino je bilo za gledanje.

Steta sto nema nicega od srpskog finala, ali ja ne mislim da Ana u ovom nema shanse, samo da se odmori i da opet se i ona ne usere od finala kao na Rolandu.

Sad uskoro krece Zimonja u mix dublu cetvrt-finale, valjda posle Nadalovog mecha.

Btw, ako se ne varam, plasmanom u finale Ana

Link to comment
Share on other sites

TOOOOOO!!!!!

bar je jedna od nasih devojaka prosla u finale!!

al je zato princezica nasa uspela da oduva onu prtjastu slovakinju!!!

samo se zanima koliko je trajao mec izmedju marije i jelene?

sada svim snagama rur komjunitija uz noleta protiv rodzhera! evo fala bogu pocinje rano izjutra, tako da nece morati da se ceka neki mrtvacki pocetak od recimo 4am .. verujem da nece poceti pre 8h!! :))

Link to comment
Share on other sites

samo se zanima koliko je trajao mec izmedju marije i jelene?

Nesto tipa sat i dvaes' :) je trajao mech koliko sam ja snimio.

Ja bih voleo da gledam Federera vs Noleta, ali ako pocinje u 08h, nema sanse. Vidi stvarno, kažu ne pre pola devet. Peh, to neću moći da gledam, al' ću pratiti preko interneta!

Link to comment
Share on other sites

anchi osvaja...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Nije nemoguce da se nadal reaktivira u trecem setu pa dobije taj, cetvrti i peti, nije to nevidjeno :) Mada je trenutno 3/1 za Tsongu u trećem setu, pa se sve plašim da će do toga doći. Ja nisam imao pojma ko je taj lik, vidim da je oko 40. mesta na listi a pošle godine je u australian openu ispao u prvom kolu :)

Link to comment
Share on other sites

Hantuchova said: [The way Ivanovic moved and squeaked her shoes while waiting to receive] was ridiculous I think. I was really surprised with that. I think it's unfair. It's a distraction to the server. We played before and she never did it. In the first or second service game [i told the umpire] but she didn't do anything about it. I don't think [the squeaking] was very nice. It's just tough, tough to accept that you lose. So I just wanted to get off the court as soon as possible."

Jel stvarno nasha Ana toliko iritantno skripala patikama? [:D]...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Na sajtu Australian Opena lepo pishe "not before 7:30PM". Znaci samo oduzmite 10 sati i eto ga :)
ja sam iz nekog nepoznatog razloga uvek dodavao:)

primetio sam to oko shkripe sa tikama josh pre nekoliko mecheva, od tada enshto nisma konstatovao. jer sam naviko, al da je iritantno ejste, secam se i da sam se zapitao da li to smeta ovima shto serviraju:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...