Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kapiram da u zensko finale ima vece sanse da prodje Ana iako jelena igra bolji tenis na ovom turniru jer jednostavno Sharapova kao da igra preporodjena. Protiv Enan je bila zastrasujuca

pa ne bih se slozio da jelena igra bolje, dosta se mucila u onim prvim kolima sa anonimnim teniserkama.

ana je sinoc imala vise srece, tacnije venus nije pokazala ni 60% svojih mogucnosti. ali daleko od toga da ana ne igra dobro.

Link to comment
Share on other sites

Sad je bila repriza Ana vs Venus, odgledah to, strava par poteza posebno pred kraj mecha, ono je strasno nesto kako je to dobro bilo. Ako se slucajno probudim nocas u neko fino vreme, videcu da bacim pogled, samo da se ne razocaram :( Valjda ce da dobiju.

Link to comment
Share on other sites

Uf evo i ja se merkam shta da radim,ochi mi se preklapaju ne znam ni sam zashto,a tako bi hteo da ostanem da gledam ...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo gledam mec i mnogo se nerviram...

prvo sto ova Sharapova se za svaki servis namesta 30 sekundi...pa jbt,osisao bi je na celavo,u zivotu vise ne bi krenula rukom da stavi kosu iza uveta...kreten...

a druga,i mnogo bitnija stvar,je ta sto je Jelena usla u mec kao posrana...bez emocija,bez zelje,bez igre...

Sudeci po ovome,bice ovo lagana pobeda Sharapove... :(

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Samo jedno pitanje,kako je ova Jelena dosla do polufinala ? Pa ona dobije poen samo kad se ova namrgodjena bas zajebe.

Mozda i pobedi,ali za sad bas smrdi. :P

Edit: Da da opasno gushi sto se ova namesta 30 sec.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Lol objashnjava joj Sharapova :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

25 minuta, 6 gemova odigrala, 6 poena na svoj servis, 9 sveukupno...tuga i nevolja na kub...

0:6 prsla ana prvi set...i nema vidika da ce da joj krene bolje...fascinantan pad igre obe nashe teniserke josh i u cetvrtfinalu ali sada su naishle na tvrdi orasi ;oP...ono, svaba sa jurosporta me teshi da je hantuhova poznata po ogromnim oscilacijama tokom mecheva i da nema sanse da odrzhi ovako impresivnu igru na duzhe staze ali opet...nije bitno koliko hantuhova dobro igra kada ana pobedjuje samu sebe kako loshe igra...majkemi trebao sam da odem na kunt vecheras umesto ovo ga gledam...idem da napishem neki tekst od silne muke...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...