Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Da, predala drugi. Ja jos gledam nema novih rezultata, rek'o sta se bre deshava, kad ono, eto vidish :))

A sto se tice tenisa uopste, bas nesto glupo prenose. Eurosport prenosi samo zenski turnir, RTS kao prenosi sve, i onda ni jedni ni drugi ne prenose Jelenu. Mis'im, bezveze. Ili barem ja nisam video da su prenosili, sta ga znam.

Inace u drugom okrshaju Blake izgubio od Nadala, sto je meni licno veoma zhao :) Tako da Djokovic ide na Nadala.

Link to comment
Share on other sites

ti turniri su zapravo odvojnei, slushao sam enshto dok je srao voditelje, kao ovo je mushki masters, a za zene je samo kao turnir prve klasa. rts je otkupio prava za svih 9 mastersa ove sezone, ovaj zenski turnir jednostavno ne potpada pod tu kategoriju, a to shto se odrzavaju u isto vreme i na istom mestu je eto kao chista stvar organizacije i shta ti ja znam.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

to je jedini mech koji gledam kad je u pitanju domaci tenis gde igraju ana/jelena, jer nema sanse da se nerviram :) ne navijam ni za jednu, jer koja god da pobedi bicu srecan :P

nikad mi nece biti jasno kako moze njihova familija to da gleda, a da se ne nervira, npr. da igra moja sveca onako sa gomilom padova u igri mislim da TV-a ne bi bilo :-)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

zimonja i nestor izgubili :/ koliko je meni zao tog zimonje, bas ga nece :D

ERLICH J./RAM A. NESTOR D./ZIMONJIC 6-4 6-4 2-0

ana dobila jelenu (cao mendzi)

IVANOVIC A. (SRB) JANKOVIC J. (SRB) 7-6 6-3 2-0

i ide na kuznjecovu

SHARAPOVA M. (RUS) KUZNETSOVA S. (RUS) 3-6 7-5 2-6 1-2

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Jos ja gledam sta je bre ovo 2-0 :) Pa dobro, bash je fino dobila onako, sto je ok, jer stvarno ne moz' covek da se nervira. Ja sam mislio da ce proci sharapova, ali eto. Sad samo da se Ana ne izretardira i bice ok.

A i meni krivo zimonje, taman sam se obradovao kad su ovi dobili brajana/brajana i rek'o to je to, kad ono nije :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...