Jump to content

Koji sitkom pogledati?


Lucky

Recommended Posts

hmmm....pa...kad tako formulishesh -gledati full 10 sezona sigurno ne =o)

mislim ono, ima Ge-ni-jalnih! epizoda koje i dan danas spadaju u vrh TV komedija ali ono..to su 3-4 epizode po sezoni tops...ono ostalo je pregazilo vreme...mislim, to je serija iz druge polovine 80ih (i posle ulazi u 90te jel) i tada je to da glavni protagonisti budu totalni antiheroji, lower middle class djubrad od ljudi koji nemaju sretje bila revolucionarna...onda je dosla roseanne pa simpsonovi i granica je nastavila da se pomera dok je MWC ostao tamo gde jeste....

e sad

stoji i to da je ed o'niel za mene i dan danas mag komicharskog tajminga kao i da zhelim NO MA'AM majicu za kuglanje, no da preporuchim nekome 200+ epizoda nechega gde je tek 50ak bash bash dobro...naaah ;o) besides, humor u seriji je usmeren na 35+ godishnjake sa decom koji mrze svoj posao/zhivot...tesko da to mozhe da naidje na rezonancu kod nekoga tipa tebe koji si, tehnichki, i dalje tinejdzher ;o))

ako si u prilici iscimaj ortaka da ti na 1 dvd narezhe neki njegov best off (tipa epizode sa obrezivanjem, sa milionitim kilometrom na automobilu, sa olimpijskim plamenom i if you build it he will come....ono nakupice se dobrih epizoda i nemash bojazni da ce da te smori kao da zasednesh pred 10 dvdova =o)

Link to comment
Share on other sites

al zato debela ortakinja iz gilmore girls...ou maj gaad kako iritira...

Mrzelo me da idem da gledam na imdbu ko je ta debela, a znam da mi je bila poznata. A posto nisam fan gilmore-a da bih je tako zapamtio, nisam ni hteo da se nesto udubljujem u tematiku. A i ovaj exboyfriend je poznat relativno, ima ga u onom what about brian ali i u 7th heaven jelda. A kevu znam iz 24ke :) Kul mi je i onaj shef u firmi, sto je isto poznat :)

Link to comment
Share on other sites

@ longi - kao sto rece Kole - news all the way :)

@ bole - ja pojma nemam, ja odgledah ovo sto mi je kole dao, mozda on ima neke detalje. Video sam da su ovu Eplgejt nominovali za najbolju glumicu u komediji, a iskopah i ovo:

Christina Applegate's comedy Samantha Who? gets full-season pickup after good numbers.
Link to comment
Share on other sites

nash drug bole koji prodreva u sushtinu sa osvrtom na gubitak u sluchaju propustanja....najbolje da ljudi gledaju stvari na TVu koje bi bilo steta da se propuste =o)))

inache kao i za boldvina prosle, tako sam i protiv kristine ove godine da bude nominovana nakon pola seozne...whatever =o)

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam pilot onog Carpoolersa ... Ne deluje loshe, tj. ima neceg zanimljivog u toj prichi chetiri tipa koji imaju "mir" samo dok se voze do posla i sa posla svaki dan. No moram priznati da me vise od serije zapravo zainteresovao taj Carpool sistem. Kako to uopste funkcionishe? Znam da je off-topic, ali se i uklapa u temu zapravo :)

Ono sto me zapravo zanima je sledece:

- Carpool traka na putu - kako ona radi? Potrebno je da se u vozilu nalazi vise od jedne osobe i mozete ici tuda, ili nesto mora da se "prijavljuje" i sta ga znam?

- Carpool parking - Kako se ovde vodi racuna o tome ko ga koristi? Ne verujem da postoje kamere koje snimaju koliko je ljudi izaslo iz nekog automobila na tom parkingu?

A evo i slike promocije carpoolinga tokom i nakon WWII

Ride_with_hitler.jpg

Link to comment
Share on other sites

registruju se automobili ljudi koji uchestvuju u carpoolingu i oni dobiju nalepnicu/markicu (ko na cheshkim autoputevima umesto putarine ;o)) i onda ako te kontrola uvati bez nalepnice/sa manje od propisanog broja ljudi za carpool lane platish neku kaznu...

inache carpoolersi nastalvjeni danas, sedma epizoda je sweeet =o)

Link to comment
Share on other sites

i oni dobiju nalepnicu/markicu (ko na cheshkim autoputevima umesto putarine ;o)) i onda ako te kontrola uvati bez nalepnice/sa manje od propisanog broja ljudi za carpool lane platish neku kaznu...

Nije na ceskim, vise kao na svim evropskim (osim nemackim gde placas putarinu kroz cenu benzina), ali kapiram poentu :) A i koji je propisani broj ljudi? Nije dovoljno dve osobe, mora vishe?

Link to comment
Share on other sites

dunno... po snl skechevima ide sve od 2 do 4...moguce da od broja osoba koje su u kolima zavisi tip nalepnice i cena registracije...

i kako "nije na cheshkim" jeste, i to do 95te, PRE nego sto su usli u eu ;oP...da si rekao "nije samo na cheshkim" no ovako neuvidjajno...cccc ;oP

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...