Jump to content

da li kad parkirate ostavite u brzini?


Recommended Posts

izbacim i rucna.znam kolko me nervira kad leca ili sveca ostave u brzini u garazi.nije mi se jos desilo da se zajebem,al bi inace ispresavijao bajs koji stoji tacno ispred:)

jedino kad se bas zimi parkiram na nizbrdici,tipa na dorcolu one poprecne na strahinjica,i rucna i rikverc/prva.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ruchnu ne treba dizati zimi, postoji shansa da se dramovi zalepe, i onda si ga izduvao [:D]

jedino kad se bas zimi parkiram na nizbrdici,tipa na dorcolu one poprecne na strahinjica,i rucna i rikverc/prva.

u ovom sluchaju mozhesh ostavish u brzini i namotash tochkove ka ivichnjaku, tako da ako ti i nekim chudom krene auto, udarice u ivichnjak i stati.

Link to comment
Share on other sites

eee da vidis to sam potpuno zaboravio,to me je i instruktor savetovao:)jedino je problem sto se na mojoj dzetaji zakoci volan ako ga okreces kad je ugasen auto:)moze se reci da je to sekjuriti sistem:)

a za ovo prvo,pojma nemam o cemu pricas,i nikad mi se nije desilo:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ruchnu ne treba dizati zimi, postoji shansa da se dramovi zalepe, i onda si ga izduvao [:D]

u ovom sluchaju mozhesh ostavish u brzini i namotash tochkove ka ivichnjaku, tako da ako ti i nekim chudom krene auto, udarice u ivichnjak i stati.

hvala ti kalimane... sad umesto da pisem o smotavanju, ja cu hvaliti tebe... cali legenda!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...