Jump to content

poginuse ukucani


Recommended Posts

sarmo sad te volim jer si car

sto se cimate oko italiano-a?

ovo je on:

avat.jpg

samo iskul momci ^_^

ou, yeah, i got pwnd.

to je bila reakcija kada sam cuo da ce biti novog serijala velikog brata prosle godine. [:0] uzasnutost.

a i uopste, obozavam taj metod "resavanja" problema iskljucivanjem iz price... divota.

Edited by Italiano
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja jednostavno ne zelim da zaobidjem topic,

zashto?

kao sto nisam imao mogucnost ni da zaobidjem VB.

imao si

ja kazem svoj stav i ti me iznapusavas.

zato shto ti je stav imbecilan, tj ni sam ne mislish to shto si napisao, a napisao si da privuchesh pazhnju/budesh kul

za dobro. ja tebe necu. nemam nista protiv tebe. ali uvek kazem da ne podnosim one koje ne podnosim. bez obzira na trenutak.

ja ih nisam podnosio do sada, zasto bi se to sada promenilo?

koga boli kurac shta ti podnosish ili ne, poginuli su mladi ljudi i lepo napishesh rip ili nishta ne napishesh

iskreno, briga me za tipove poput sarme, ravena, etc...

dushebriznici -> that way

kakvi dushebrizhnici? pa vecina ljudi koji imaju vishe od pola mozga imaju isti stav o vb i tim ukucanima i to ne treba uopshte meshati sa ovom tragedijom. jednostavno neprirodno je reci "boli me kurac shto su poginuli"

sto se mene tice, imate i ignore opciju, ako ne mozete da podnesete stav nekoga kome ovo troje predstavljaju samo statistiku i primer za ostale budale koje nece prestati da nekim drugim "sabackim putevima" voze tom brzinom.

da upravu si oni su bili budale ali vishe nisu sad su mrtvi i treba da pokazhesh minimum poshtovanja prema njima a to cesh da pokazhesh bar tako shto cesh da zaobidjesh topik

tvoj stav nije normalan i vishe sluzhi da bi pokazao kako si kul, kako se inatish ili ne znam ja shta ...

Link to comment
Share on other sites

Ako cete vec sazhaljevate nekog, bolje sazhaljevajte ovu devojchicu

...

Way to go Kalifeg, upropasti mi novogodishnje raspolozenje. :/

Uz rizik da zvuchim kao emofag... mrzim ljude. Jebeni kancer na ovoj planeti.

Fakken :salute: za malu i njenu kevu, dabogda istrajale uprkos tome shto ce ovo verovatno proci nezapazeno zbog nove jebene godine...

lawl @ pokushao-sam-da-ih-spasem-plivajuci-do-obale lika

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

1. zato sto je topic postavljen na forumu ciji sam ja clan i zato sto nije napisano "rip only"

2. ne mozes znati da li sam ja mogao ili nisam. a ja ti lepo kazem da nisam mogao i da je upravo to razlog zbog koga to mrzim(ne mrzim nesto prema cemu nemam stav, a nesto derogativno sto mi je nametnuto ne mogu a da ne mrzim)

3. ja nikada nista nisam (u)radio sa ciljem da privucem paznju/budem kul...

4. a koga boli kurac sta ti mislis da bih ja trebao da pisem?

5. neprirodno je da nemas sazaljenja prema nekome ko ima/je imao ambicije poput njihovih?

6. da, vise nisu budale, sada su mrtve budale.

ne razumem zasto postoji opsti utisak da je sve sto nije masovno prihvaceno pokusaj da se privuce paznja/bude ql/etc...

covek ne moze da ima svoj stav, bez obzira na to koliko taj stav odudarao? sta je sa mojim pravom da mi oni ne skacu za vrat sa naslovnih strana novina ili da ih ne gledam na televiziji(da, mogao bih da promenim kanal, ali ne mogu ako neko drugi to gleda a ja moram da budem u prostoriji)?

lawl @ pokushao-sam-da-ih-spasem-plivajuci-do-obale lika

/sign

Link to comment
Share on other sites

Da li neko zna ista o njihovoj destinaciji ?

"Klub" Holivud ? WTF ?! ljudi moji, pa samo 1x da udjete tamo shvatili biste koliko je dobro sto u stvari i nisu stigli do jebenog "kluba" pa makar i na ovaj nacin.

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

vise manje se slazem sa d'italianom.

niko ali niko ko pijan vozi 130km/h po zaledjenom putu ne zasluzuje da se postuje.

to be respected first you have to be respectable.

svejedno mi je sto su poginuli.

jeste tuzno je sve to mladi ljudi blablabla.

ali da cela srbija treba da place zbog troje ljudi koji realno nisu imali nikakvu buducnost niti perspektivu pa su se prijavili u vb, to je smesno.

nisu mi drugari. nisam ih poznavao. zasto bi ih zalio?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

poenta je da spamujem?

ja sam se za ovu devojcicu bruka skenjao, jer mala nije nista uradila.

oni su to sami sebi uradili.

koliko se secam samoubistvo je greh i oni koji izvrse isto nikad ne zavrse u raju.

vozenje tom brzinom. po tom putu. po tim uslovima = samoubistvo

zasto da kazem rip kad to ne mislim?

rip je daleko vise od obicne skracenice. to je iskazivanje postovanja prema nekome. ja njih niti postujem niti sam ih postovao niti cu ih postovati. to nema nikakve veze sa tim jesu li oni bili u vb ili ne.

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa to je onda ona druga opcija, da odes..

ni ja ih nisam voleo, kao ceo taj show, ali opet, mrtvi su mrtvi i ako nemam sta lepo da kazem, pa brate necu ni pljuvati.

mogao bih, ali ne zelim..

ja sam kao konj i ja ne znam da se lik stvarno igrao sa svojim i tudjim zivotima i da je to bruka neodgovorno ali jebes ga. opet mi ih je zao.

Link to comment
Share on other sites

1. zato sto je topic postavljen na forumu ciji sam ja clan i zato sto nije napisano "rip only"

2. ne mozes znati da li sam ja mogao ili nisam. a ja ti lepo kazem da nisam mogao i da je upravo to razlog zbog koga to mrzim(ne mrzim nesto prema cemu nemam stav, a nesto derogativno sto mi je nametnuto ne mogu a da ne mrzim)

3. ja nikada nista nisam (u)radio sa ciljem da privucem paznju/budem kul...

4. a koga boli kurac sta ti mislis da bih ja trebao da pisem?

5. neprirodno je da nemas sazaljenja prema nekome ko ima/je imao ambicije poput njihovih?

6. da, vise nisu budale, sada su mrtve budale.

ne razumem zasto postoji opsti utisak da je sve sto nije masovno prihvaceno pokusaj da se privuce paznja/bude ql/etc...

covek ne moze da ima svoj stav, bez obzira na to koliko taj stav odudarao? sta je sa mojim pravom da mi oni ne skacu za vrat sa naslovnih strana novina ili da ih ne gledam na televiziji(da, mogao bih da promenim kanal, ali ne mogu ako neko drugi to gleda a ja moram da budem u prostoriji)?

/sign

Imaj ti svoj stav, niko ti ne brani, ali si zbog takvog stava debil.

Link to comment
Share on other sites

Cula sam glasinu da je Burek dobio stan na poklon od Lepe Brene?!!? Zasto?! Kao nagradu jer je kreten i imbecil? A takav momak se nimalo ne razlikuje od ostalih ukucana, koji su jos mozda i gori debili.

pazi ovo je nebitno lol

Edited by RaveN
Link to comment
Share on other sites

Cula sam glasinu da je Burek dobio stan na poklon od Lepe Brene?!!? Zasto?! Kao nagradu jer je kreten i imbecil? A takav momak se nimalo ne razlikuje od ostalih ukucana, koji su jos mozda i gori debili.

citam samo ovu poslednju stranu i... Kakve jebene veze to ima sa ovim topicom? A i da je dobio - koga briga? Dobro, dobio decko - blago njemu. Sto da ne

Link to comment
Share on other sites

citam samo ovu poslednju stranu i... Kakve jebene veze to ima sa ovim topicom? A i da je dobio - koga briga? Dobro, dobio decko - blago njemu. Sto da ne

Što da da? Ljudi koji rade i imaju porodicu žive kao podstanari sto godina, ovaj dobije stan zato što je debil. To nije normalno.

Link to comment
Share on other sites

U pravu je Dzokac i ne kazem to samo zato sto je on moja kurva.

Psu koji veselo skakuce, tebi se ne dopadaju ljudi koji iskreno kazu sta misle. Vidis, meni je muka od licemera koji se foliraju kako im je zao sto je umro neki pajvan koga cak nisu ni poznavali licno.

Najbolje je bilo kada je mali Tose bio aktuelan. Citao sam post neke ribe sa ovog foruma kako UMIRE od placa koliko joj nedostaje "PRINC POP MUZIKE" i onda procitam njen sledeci post napisan posle dva minuta u kome izjavljuje nesto tipa "hahahaha, dobra fora" na nekoj desetoj temi.

Tako da mi svi moralisti pljagnu govno malo.

thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

tek sad sam pochitao ono za silovanu klinku... svaki put se smorim kao da chujem prvi put za tako neshto :[

shto se tiche rip ili walk away stava, i "o mrtvima sve najbolje", ae palite.

ako neki imbecil iz kraja raznese sebe i drugare kashikarom ja treba da ili tjutim, ili kazhem rip??? ne, retji tju, imbecil je bio, i kao imbecil je umro, pa vi vidite i igrajte se kao on!

ista stvar je i sa imbecilima iz vb, i njihovom imbecilnom vozhnjom od 130 na sat po zaledjenom putu u srbiji. a za nash stav da ih prozivamo i posle smrti je jako bitan taj momenat da su bili imbecili pre smrti, jer ima i kul ljudi koji urade imbecilnu stvar i tako skonchaju, pa ljudi zhale jer je svet siromashnije mesto bez njih (james dean:).

e i da, u sluchaju da je nekom promaklo... imbecili, imbecili, imbecili

Link to comment
Share on other sites

a ja jednostavno ne zelim da zaobidjem topic, kao sto nisam imao mogucnost ni da zaobidjem VB.

ja kazem svoj stav i ti me iznapusavas. dobro. ja tebe necu. nemam nista protiv tebe. ali uvek kazem da ne podnosim one koje ne podnosim. bez obzira na trenutak.

ja ih nisam podnosio do sada, zasto bi se to sada promenilo?

iskreno, briga me za tipove poput sarme, ravena, etc...

dushebriznici -> that way

sto se mene tice, imate i ignore opciju, ako ne mozete da podnesete stav nekoga kome ovo troje predstavljaju samo statistiku i primer za ostale budale koje nece prestati da nekim drugim "sabackim putevima" voze tom brzinom.

mi na forumu imamo ignore opciju, ali ti je u zivotu nemas??? a tebi je stav: sad cu malo da opljunem mrtve ljude i to bez argumenata (nije ni izasao zvanican izvestaj policije... ali ti si im izmerio nivo alkohola u krvi... i jos si bezobrazan da vagas kolika je krivica devojke koja je sedela pozadi... sta ako je spavala??? sta ako su ga molili da zaustavi vozilo??? )... u jebenom topicu koji je sluzio da se ostavi RIP ili da se iskulira ti si sa jos par IDIOTA nasao da glumis ludilo... ovo nije VB topic... a na tom topicu nisi se nesto raspisao (iako kazes da VB nisi mogao da izbegnes)...

a o tvojoj kvazi toleranciji da ne pricam... nas neces da napusavas, zato sto si fin... ali zato ljude koje si video nekoliko puta u prolazu na televiziji (posto vb ne pratis) mozes da ne podnosis...

POENTA JEBENE PRICE:

"ja ih nisam podnosio do sada, zasto bi se to sada promenilo?"

ni do sada nisi pominjao da ih ne podnosis... koliko pokvaren i jadan... koliko patetican buljas treba biti, pa da pocnes to da iskazujes kada ti ljudi poginu...

jos ostavis roflmao smajlija... wow kako si ti cool... nema boljeg nacina da se pokaze kako mislis da je vb sranje... ali zato si demokrata u dusi... i hoces u eu... i gade ti se radikali...

Link to comment
Share on other sites

Što da da? Ljudi koji rade i imaju porodicu žive kao podstanari sto godina, ovaj dobije stan zato što je debil. To nije normalno.

nisam rekla da bi pre trebalo da dobije on nego ljudi koji "rade i imaju porodicu a zive kao podstanari sto god" ... Naravno da je bolje da to budu oni ali... I da burek nije dobio, oni ne bi dobili...

Link to comment
Share on other sites

izgleda da na ovom ruru niko nikada nije vozio brzo, pio, duvnuo, pusio, jebo bez kurtona, bio agresivan kad je pijan, potuko se, bacao djubre van kontejnera itd...

sarmo ocu tvoje dete:)

edit:

kakve veze ima prica sa stanom sa bilo cim?!?!? lepa brena moze da da svoj stan i fondu slobodana milosevica sto se mene tice i nece izazvati nikakvu reakciju. a da li je neko debil ili ne to opet nema veze sa topicom, ajmo pobiti sve debile...al cekaj, sta ako neko o meni misli da sam debil, a ja isto to o njemu? jel da idemo na dvoboj?

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

1. zato sto je topic postavljen na forumu ciji sam ja clan i zato sto nije napisano "rip only"

2. ne mozes znati da li sam ja mogao ili nisam. a ja ti lepo kazem da nisam mogao i da je upravo to razlog zbog koga to mrzim(ne mrzim nesto prema cemu nemam stav, a nesto derogativno sto mi je nametnuto ne mogu a da ne mrzim)

3. ja nikada nista nisam (u)radio sa ciljem da privucem paznju/budem kul...

4. a koga boli kurac sta ti mislis da bih ja trebao da pisem?

5. neprirodno je da nemas sazaljenja prema nekome ko ima/je imao ambicije poput njihovih?

6. da, vise nisu budale, sada su mrtve budale.

ne razumem zasto postoji opsti utisak da je sve sto nije masovno prihvaceno pokusaj da se privuce paznja/bude ql/etc...

covek ne moze da ima svoj stav, bez obzira na to koliko taj stav odudarao? sta je sa mojim pravom da mi oni ne skacu za vrat sa naslovnih strana novina ili da ih ne gledam na televiziji(da, mogao bih da promenim kanal, ali ne mogu ako neko drugi to gleda a ja moram da budem u prostoriji)?

/sign

1. trebalo je da pise rip only??????????????????????????? kao sto je pisalo na topicu kada je djindjic umro??? ili odobravas sto su tada ljudi pisali: boli nas kurac za tog mafijasa... odgovori sa DA ili NE prepametni mudonjo...

2. ni prosecan radikal nije mogao da izbegne DS i zorana... bio im je nametnut...

3. ni oni nisu pisali da je mrtav zato sto je mafijas... zaista su tako mislili...

4. a koga boli qrac sto si ti tada bio u zalosti, kada je njima bilo super...

5. NE IZVRCI... nije isto: nemam sazaljenje i ne podnosim... ni mrtvog premijera nije podnosio jako veliki broj ljudi...

6. srs glasac: vise nije mafijas, sada je mrtvi mafijas...

eto kako se lako izvrne prica...

jednostavno...

jos jednom: da li je ok bilo pisanje na topicu o djindjicevoj smrti da je mafijas, idiot i sve ostalo... DA ili NE... pa posle ostavljaj carsaf koliki hoces...

sta je sa mojim pravom da mi oni ne skacu za vrat sa naslovnih strana novina ili da ih ne gledam na televiziji(da, mogao bih da promenim kanal, ali ne mogu ako neko drugi to gleda a ja moram da budem u prostoriji)?

pises samo da bi pisao... ako ne mozes da izadjes iz prostorije u kojoj se gleda vb... onda te ne ugrozava VB... vec taj koji te sprecava da napustis prostoriju... tu je problem sto hoces da ispostujes nekoga i budes sa njim bez obzira sto je na TV-u nesto deseto... tvoje pravo je zagarantovano... a ono glasi sloboda kretanja...

Link to comment
Share on other sites

Ali koliko su retardirane izjave "ko ih jebe, vozili su 120 na sat"

Alo bre, pa nisu svi vozili, vozio je jedan, otkud vi znate sta se desavalo u kolima, mozda su mu oni vikali "uspori", a on nastavio da se kurci

Meni niko od njih nije bio simpatican iskreno, ali mi je zao ovo dvoje, debelog smrada sto ih je pobio ni krive ni duzne, nije mi zao, da ima pravde na ovom svetu samo bi on poginuo

A ovim debilima sto vicu "ko ih jebe sto su VOZILI" zelim da udju u auto sa nekim debilom takvim, pa da posle i njih opljujemo "ko ih jebe sto su VOZILI 120"

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

vise manje se slazem sa d'italianom.

niko ali niko ko pijan vozi 130km/h po zaledjenom putu ne zasluzuje da se postuje.

to be respected first you have to be respectable.

svejedno mi je sto su poginuli.

jeste tuzno je sve to mladi ljudi blablabla.

ali da cela srbija treba da place zbog troje ljudi koji realno nisu imali nikakvu buducnost niti perspektivu pa su se prijavili u vb, to je smesno.

nisu mi drugari. nisam ih poznavao. zasto bi ih zalio?

ti ocigledno neces procitati ako ne kvotujem tebe... JEDAN JE VOZIO OSTALI SU SEDELI POZADI... i ne zna se da li su u trenutku nesrece spavali, molili ga da uspori... ili mozda vikali GAS GAS GAS...

"nisu mi drugari. nisam ih poznavao. zasto bi ih zalio?"

ni ja ne poznajem silovanu devojcicu... i nije mi drugarica... ali mi je zao...

"ali da cela srbija treba da place zbog troje ljudi koji realno nisu imali nikakvu buducnost niti perspektivu pa su se prijavili u vb, to je smesno."

ti znas da li je neko imao perspektivu u zivotu i zasto se prijavio??? ali to nije tema... ko normalan je pominjao da cela srbija treba da place... to su ta preuvelicavanja... trebalo je samo imati dovoljno mozga, da se ne ostavi roflmao post... jebeni kotrljajuci smajli koji vristi od smeha, na topicu koji prica o pogibiji troje mladih ljudi...

poenta je da spamujem?

ja sam se za ovu devojcicu bruka skenjao, jer mala nije nista uradila.

oni su to sami sebi uradili.

koliko se secam samoubistvo je greh i oni koji izvrse isto nikad ne zavrse u raju.

vozenje tom brzinom. po tom putu. po tim uslovima = samoubistvo

zasto da kazem rip kad to ne mislim?

rip je daleko vise od obicne skracenice. to je iskazivanje postovanja prema nekome. ja njih niti postujem niti sam ih postovao niti cu ih postovati. to nema nikakve veze sa tim jesu li oni bili u vb ili ne.

o prepametni... objasni mi kako izgleda automobil koji voze tri osobe istovremeno??????????????????????

"to nema nikakve veze sa tim jesu li oni bili u vb ili ne."

ovo je antologijska glupost... osim ako ih nisi poznavao pre ulaska u kucu vb...

Cula sam glasinu da je Burek dobio stan na poklon od Lepe Brene?!!? Zasto?! Kao nagradu jer je kreten i imbecil? A takav momak se nimalo ne razlikuje od ostalih ukucana, koji su jos mozda i gori debili.

offtopic... objasnicu ti vrlo rado... samo ostavi pitanje tamo gde mu je mesto...

tek sad sam pochitao ono za silovanu klinku... svaki put se smorim kao da chujem prvi put za tako neshto :[

shto se tiche rip ili walk away stava, i "o mrtvima sve najbolje", ae palite.

ako neki imbecil iz kraja raznese sebe i drugare kashikarom ja treba da ili tjutim, ili kazhem rip??? ne, retji tju, imbecil je bio, i kao imbecil je umro, pa vi vidite i igrajte se kao on!

ista stvar je i sa imbecilima iz vb, i njihovom imbecilnom vozhnjom od 130 na sat po zaledjenom putu u srbiji. a za nash stav da ih prozivamo i posle smrti je jako bitan taj momenat da su bili imbecili pre smrti, jer ima i kul ljudi koji urade imbecilnu stvar i tako skonchaju, pa ljudi zhale jer je svet siromashnije mesto bez njih (james dean:).

e i da, u sluchaju da je nekom promaklo... imbecili, imbecili, imbecili

i za one sa najjeftinijim ulaznicama: AUTOMOBILOM NE UPRAVLJAJU PUTNICI KOJI SEDE NA ZADNJEM SEDISTU...

majmuni, majmuni, majmuni...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...