Jump to content

Druidi PvP (Arena Resto)


byte

Recommended Posts

Ljudi sta vi mislite dal treba da se malo nerf , druidi resto , ja sam rogue 5/5 merci etc , i nemogu da roknem druida a igram u 2v2 sa mage , dobar CC sve ..ima neko neko obasnjenje sta raditi .. itd ..

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne stvarno nerazumem , kako sta .. moj partner nemoze da ga sheep ja jedno sto mogu je sap i onda blind ? dali je to dovoljno vremenza overnuke dugog protivnika ... mislim da nije jel druid ima NS .. (Instant heal) booom 100% hp , i sta smo onda uradili nista..

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Ma neverujem da neko to u opste zna , osim blizzarda ... mada me i oni nerviraju samo buffuju nesto sad su bili buffovali rogue , dali mu jaci hemo odma su se zalili i evo sad rade nerf u sledeci patch ... mislim cemu svrha..

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Svaka speced klasa ima svoju slabost, neke kombinacije su op za neke, a za druge su free rating. SP i ja (ms warr) dobijamo bilo koju kombinaciju sa warriorom, druidom ili roguom, dok nas 2 shamana ili BM huntera ili BM hunter i shaman lako dobijaju.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Svaka speced klasa ima svoju slabost, neke kombinacije su op za neke, a za druge su free rating. SP i ja (ms warr) dobijamo bilo koju kombinaciju sa warriorom, druidom ili roguom, dok nas 2 shamana ili BM huntera ili BM hunter i shaman lako dobijaju.

Vidi jesi ti upravu, ali sa druge strane, druid me tankuje u caster formi lol :). Sto se tice droo-a svaki kombo sa njima je do jaja :

Warr + droo trenutno na blizzcon-u PREPLAVILI spotove

Lock + droo takodjer hot n pillar dot

Hunter + droo ako ostane kako jeste sa drooima ovo ce biti boom.

Rogue + doo nije bas predivno ali funkcionise :)

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno druid je prejeban za 2v2,3v3 a i za 5v5 je dobar

pocevsi od formi

oni imaju jebeni stelth sto je do jaja dok se borba ne pocne

sto ti otezava razvijanje taktike svakako

imaju medjeda koji kada resto druid udje u njega rogue mu ne moze nista

imaju prejebane hotove sto ga i cini najboljim healerom u areni

te hotove moze samo silence da zaustavi ali nemaju sve klase silence i te koje imaju cd na njima je predugacak za jednu arenu

imaju innervate sto mu regenerise manu kao popizdelo

imaju ona dva instant heal-a ne znam kako se tacno zovu ali onaj jedan je za healing touch i drugi je za renjurvation i regrowith(nisam dobro napisao ali nije ni bitno razumece te)

i jos sad kad su ubacili 1/3healinga je spell dmg moze da zategne i po 1000 sa jebenim moonfire(crit)

tako da nema dileme druid sa bilo kojim partnerom/partnerima razvaljuje arenu

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno druid je prejeban za 2v2,3v3 a i za 5v5 je dobar

pocevsi od formi

oni imaju jebeni stelth sto je do jaja dok se borba ne pocne

sto ti otezava razvijanje taktike svakako

imaju medjeda koji kada resto druid udje u njega rogue mu ne moze nista

imaju prejebane hotove sto ga i cini najboljim healerom u areni

te hotove moze samo silence da zaustavi ali nemaju sve klase silence i te koje imaju cd na njima je predugacak za jednu arenu

imaju innervate sto mu regenerise manu kao popizdelo

imaju ona dva instant heal-a ne znam kako se tacno zovu ali onaj jedan je za healing touch i drugi je za renjurvation i regrowith(nisam dobro napisao ali nije ni bitno razumece te)

i jos sad kad su ubacili 1/3healinga je spell dmg moze da zategne i po 1000 sa jebenim moonfire(crit)

tako da nema dileme druid sa bilo kojim partnerom/partnerima razvaljuje arenu

Svi vide da su svi bafovani motw-om dakle znaju da je druid tu dakle znaju da treba da skoce na njega cim se pojavi.

Medjed kad je medjed ne moze da hiluje i umre jako brzo u 5vs5 ako ljudi znaju sta rade

Svi hotovi sem lifebluma se dispeluju a generalno se najvise isplati i lifebloom dispelovati

Innervate se dispeluje

Ok instant heal, ali vratimo se na onaj deo gde skacu svi po tebi u bearformi

Druid nije dobar izbor za 5vs5 tim, moze dobro da odigra ali nije dobar izbor i to je to. Shaman i pala tu rulaju.

Druid ima svoje mesto u 2vs2 i 3vs3, a vi nadjite vashe mesto i igrajte to.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa jebiga mohican ja sam rekao da je drood keva za 2v2 i 3v3 a za 5v5 je dobar ali ne tako kao u ova dva

jeste da svi mogu da se dispeluju ali je mnogo jebeno dispelovati 3-4hota zar ne?

a kako mogu motw da vide npr ako su dva druid,druid/rogue,fakticki ne znas sta te ocekuje koja spec ono ovo

a medjeda sam cisto onako pomenuo jer sam procitao da je neko pomenuo kako rog ne moze nista druidu u medjedu sto je i istina

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Probao sam i SS na rogue da budem ma sve zivo za druda , nekazem nekad i mogu da ga overnuke sa 0/31/31 spec. Al to se retko desava ... Uglavnom oni vide mene .. tu popijem stun , root ili Cyclone , a mozda i overnuke .. zavisi od protivnickog tima ..

a u 5v5, ljudi sta bi vi radili kad bi dobili ovu kombinacij :

1.Hunter

2.Hunter

3.Hunter

4.hunter

5.Resto shaman

na ratingu 1810..... Koga njuke , ako pokusas da dodjes do shaman ? ti si mrtav pre nego sto se pomeris sa mesta a ne da dodjes do njega ..

pa jebiga mohican ja sam rekao da je drood keva za 2v2 i 3v3 a za 5v5 je dobar ali ne tako kao u ova dva

jeste da svi mogu da se dispeluju ali je mnogo jebeno dispelovati 3-4hota zar ne?

a kako mogu motw da vide npr ako su dva druid,druid/rogue,fakticki ne znas sta te ocekuje koja spec ono ovo

a medjeda sam cisto onako pomenuo jer sam procitao da je neko pomenuo kako rog ne moze nista druidu u medjedu sto je i istina

Pazi ovako ja mislim da druid moze lako da pande kad je u bear formi u vecini slucajeva , svi pokusavaju da ga "Stunlock" i nuke.. neijde to tako ... Ja bar uglavnom dotujem ga , znaci Rapture , Garrote, Armor , etc, tako pada i nabijas mu combo i cekas ga da izadje iz bear forme cim izadje radis stunlock full nuke.

gg

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

a u 5v5, ljudi sta bi vi radili kad bi dobili ovu kombinacij :

1.Hunter

2.Hunter

3.Hunter

4.hunter

5.Resto shaman

na ratingu 1810..... Koga njuke , ako pokusas da dodjes do shaman ? ti si mrtav pre nego sto se pomeris sa mesta a ne da dodjes do njega ..

to je tim sa 1 healerom, a ni jednim meleeom, nemaju dispell, imaju samo nuke u smislu dok dodjes do njih nukovace te. To pada lako sa bilo kojim timom koji ima Shdw prista, paladina, locka, ostatak nije ni bitan

Link to comment
Share on other sites

daj bre to je prejeban set up

znaci 2-3clothera ginu u sec(multi shotx4)i jos arcane...i jos svaki 1-2auto shot-a

ali kod ovog set up-a se javlja prob ako je u protivnickoj ekipi 2-3warriora onda su jebali chovrka

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

A warrior je tvrdji od bilo cega drugoga zasto tacno?

U pvp opremi kapiram nema preko 50% redukcije i skines jos 10% na bezerker stance i dobijesh hantera. Nema icebloka nema blinka nema soullinka divine shilda vanisha cloak of shadow-a evasiona the beast within-a i tako tih finih stvarcica koje chine nekoga chvrstim u areni. U sustini od wara je meksi mozda samo prist al on moze da se hiluje.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...