Jump to content

Druidi PvP (Arena Resto)


byte

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedino ko mozda moze da prezivi enraged warriora jeste BM

ali onda si slacker protiv clother-a jbg

sve ima svoj lek sto igricu i cini zanimljivom

kakav bm hunter

nijedna jedinia definicija ne postoji za wow kao ni za bilo sta u zivotu

sve zavisi od situacije gde se ko nalazi koliko ima hpa i koji cd i koje su klase sve tu i ko ce kako da odigra

i svaka promena ce dovesti do drugacijem rezultata

ono sto cini pobede u areni su :

sreca, klasa, ping, brzina, promena taktite/brznima razmishljanja i na kraju gear koja ponekad dovodi do razlike u kvalitetu izmedju protivnika

iskustvo u areni da znate svakim potezon protivnika sta ce ti vi uraditi

i preko svega toga koncentracija na ono sto se igra

ako neko udje u arenu dok jede i slusa muziku sanse da izgubi su 90%

zakljucak ovog strucno posta je da :

kada masterizujete sve ovo iznad navedeno i uradite svaku partiju savrseno i posao svoje klase

onda mozete da placete na imbalance i ne pravedne klase u igri koje postoje vec 3 godine

Link to comment
Share on other sites

Cekaj decko aj nas prosvetli i objasni kako ce hunter koji na 15 sekundi biva immun na fear/slow/stun/disorient/blabla. efekte lakse preziveti warriora ?

Ako ces tako da pametujes najbolje ce ostati ziv survival huntard jer ima deterrance ali to nije ni malo poenta price, i kako 'sve ima svoj lek sto cini igricu zanimljivom' ima smisla pored ovog sto sledi...

Gledam danas dok sam raidovao u igraonici likove pored sebe kako igraju arenu roug i priest, roug sve perfektno odradi (vs bm hunter i sl lock igraju), i u kljuchnom ternutku huntard resistuje blind, a warlock dodguje eviscerate 2 puta, i gde je sad tu zanimljivost kad ti retardirane 5% shanse se poklope i izgubi se, iako je sve perfektno odigrano od strane dvoje ljudi?

Cenim da ti otvoris svoj explorer odes na rur, otvoris topic, procitas poslednji post i lupis random thout bez imalo razmishljanja ima li to veze sa mozgom ili igrom.

Link to comment
Share on other sites

Svaka speced klasa ima svoju slabost, neke kombinacije su op za neke, a za druge su free rating. SP i ja (ms warr) dobijamo bilo koju kombinaciju sa warriorom, druidom ili roguom, dok nas 2 shamana ili BM huntera ili BM hunter i shaman lako dobijaju.

Izmalerisao sam sve, danas sam izgubio od svih kombinacija sa warriorom, druidom ili roguom a kombinacije sa shamanom i BM hanterom sam dobio :(

sreca, klasa, ping, brzina, promena taktite/brznima razmishljanja i na kraju gear koja ponekad dovodi do razlike u kvalitetu izmedju protivnika

Jos je vazno da ti i tvoji saigraci razmisljate isto, a za to je potrebno iskustvo iz zajednickog igranja, barem nekoliko partija minimalno ako igrate arenu veoma dugo (ne zajedno ofc), ako neigrate arenu dugo onda malo mnogo vise zajednickih partija. Ja stalno menjam 3v3 i 5v5 tako da obaveznomoram da izgubim nekoliko partija pa teko onda sledi velika serija dobitaka. A sa ovim svojim iz 2v2 sam na foru /inv /p hi, decko odrdadi svoj posao kako treba, ja odradi kako treba, razmisljamo isto, posled 10 partija, "u want more " y/n" bye.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

evo vise razloga zasto ce bm hunt da prezivi jebenog warr-a

ima ubedljivo najvise heltha i armora od svih drugih spec-a hunt

ima taj beastal wrath i onda mu war pusi kurac za tih 15sec

BM hunt najvise koristi aspect of the monkey(kod warra i nije to neka prednost ali kod ostalih melee klasa je imba)

ima onda onaj stun sto omogucava da se malo odalji ili da zadrzi metu na razdaljini

p.s. ne koristim explorer

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

. . .

A za ono gore, rogue i priest protiv bm huntera i sl locka.....koji je to rating? Prvo sto je kombo bm hunt i lock ?Oo , drugo sto pokusavaju da cc-uju bm huntera i biju sl locka ... good game

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ajde po tebi mohican

koja spec hunter-a ima najvise sanse da prezivi warriora-a???

Kako si tacno sleker protiv kastera kad, frost mage ne moze da te slowuje niti da ti baci novu, spriest i lock ne mogu da te firuju? A pored bm hunta iskastovo neshto kurac.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ffs pa hunteri dispeluju bop

exactly...sto implicira da ce cloth umreti za vreme jednog silencing shota...

tbh meni stvarno fino deluje setup 4 hunta i sham, ako dobro rade svoj posao protivnicki team mora da bude stvarno skilled i da dovoljno ccuje shamana...ako uopste mogu da mu pridju

...

Link to comment
Share on other sites

Ljudi bre hunteri su sranje.... jedino valjaju za 5vs5 kad su mm, ali mora ceo tim da bude uigran. Evo polako levelujem druid alta...

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Kako si tacno sleker protiv kastera kad, frost mage ne moze da te slowuje niti da ti baci novu, spriest i lock ne mogu da te firuju? A pored bm hunta iskastovo neshto kurac.

da ali nanosis najminimalniji dmg

nemas silence

nemas scatter shot?

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Pazi to sa droodom i 2na2 nije bash ni teshko ja sam bio 0/31/30 sa lockom a mozesh i sa magom poshto ste obojica DPS bolje je da vas neko ne bije krenesh na njegovog partnera[droodovog] onda vanish CH njega ako te usere 3 combo poena 2 SS imash pet kidney i mag za to vreme lomi po njemu i ti blind sheep JBGa malo kombinovanja i on pada lagano ako ga navatash van forme.Josh ako je glup pa iskoristi insigniu na CS ako se uspanishi posle toga kidney i GG.Teshko je da uspesh sve da njegovog partnera CC i da njega stunlock i nuke ali veruj mi malo vas deli od pobede:P

738454ogAXV.png

Crit,crit woh let da rouge out:P

Link to comment
Share on other sites

A warrior je tvrdji od bilo cega drugoga zasto tacno?

U pvp opremi kapiram nema preko 50% redukcije i skines jos 10% na bezerker stance i dobijesh hantera. Nema icebloka nema blinka nema soullinka divine shilda vanisha cloak of shadow-a evasiona the beast within-a i tako tih finih stvarcica koje chine nekoga chvrstim u areni. U sustini od wara je meksi mozda samo prist al on moze da se hiluje.

ovo kad sam video morao sam nesto da kazem,sorry mohi mozda ti igras wow oduvek ,ali kad si rekao da je priest mekan -lawl ,ako je priest u iole finom gearom i sa pvp-disc/healing specom=gg

ne moze niko da ga takne pogotovo posle 2.3 sto sam barem ja primetio jer sto ga vise nukas sve je jaci ,pogotovo ako nije jedini healer vec u sklopu pala+priest healing npr 5v5 . .

zul

Downfall

Link to comment
Share on other sites

ovo kad sam video morao sam nesto da kazem,sorry mohi mozda ti igras wow oduvek ,ali kad si rekao da je priest mekan -lawl ,ako je priest u iole finom gearom i sa pvp-disc/healing specom=gg

ne moze niko da ga takne pogotovo posle 2.3 sto sam barem ja primetio jer sto ga vise nukas sve je jaci ,pogotovo ako nije jedini healer vec u sklopu pala+priest healing npr 5v5 . .

zul

Znam za discipline talente, imun na krit posle krita 6s i slichno, ali je poenta bila da kad skoce na njega nema kako da se izvuce, shild se dispeluje, fear su ili imuni ili isto tako neki dispell itd itd ... Zato sam i rekao ali prist moze da se hiluje te sam u prethodnom postu zaboravio da EXPLICITNO navedem da sam mislio na shadow prista.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Hunter... i DP ... Mislim da bi moglo da radi al, sta ako dodje npr , Rogue i Mage? ili Druid warr? vase sanse da pobide su negde 65%

Al i to je zanemarljivo , koliko je po meni druid previse buffovan za ebeni heal .. sta se desava kad druid napravi onu cizmu preko engeenering ? sto ti daje 100% speed , nisam sigruan i udje u Travel Form ? heh' samo kucas GG i /leave

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...