Jump to content

Muzika za trchanje


Dende

Recommended Posts

Zanima me sta vi slusate od muzike kada trcite (ako :P ) posto me je generalno smorilo sve sto imam a nista novo mi ne pada na pamet,a nisam ko moj drug Seme pa da slusam Dzudzu i Draganu Mirkovic kad trcim :D

Moze neki tehno ili rokanje tipa prodigy i slicno,samo da je brzo i da malo dize adrenalin

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prinuđen sam da slušam generički elektro-haus, a najradije bih slušao muziku koju i inače slušam. ne kapiram taj trip da MORA NEŠTO DA GRUVA OMG dok se trenira, valjda je cilj da ti bude prijatno.

Link to comment
Share on other sites

Zanima me sta vi slusate od muzike kada trcite (ako :P ) posto me je generalno smorilo sve sto imam a nista novo mi ne pada na pamet,a nisam ko moj drug Seme pa da slusam Dzudzu i Draganu Mirkovic kad trcim :D

Moze neki tehno ili rokanje tipa prodigy i slicno,samo da je brzo i da malo dize adrenalin

Rep brate, narezacu ti, samo se javi kujo.

Link to comment
Share on other sites

Probacu sledeci put,danas sam otkinuo sa plucima,kako je vreme hladnije sve vise bataljujem outdoor varijantu :)))) danas i kraj,barem do februara-marta,nazalost.Mrzim jebenu vestacku traku za trcanje,osecam se ko neki debeli usapunjani tard kad sam na tome....

elem u teretani nikad ne slusam muziku,jer mi nekako ni ne treba,tu mi ne fali motivacije,dok za trcanje ipak treba :P

Link to comment
Share on other sites

kad trcim, iskljucim se potpuno i 110% usresredim na disanje i tempo jer se u protivnom brzo zaduvam i izgubim korak... a moram da

istrcim tih 6-7 kilometara dnevno... ...kad se tako iskljucim bukvalno ne cujem nista okolo iako je puna tesha kojekakvih znojavih gmazova koji pumpaju... [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

pa to sto je ful on ne znaci da treba da smrces spid !"D

hahahaha shto se tiche droge ja povlachim crtu i ako mislish da se drogiram,drogiram se u jednu ruku da a u drugu ruku ne!

joke by the side,pored dobre zike ne treba ti droga,pogotovo ne na trchanju da jurish niz brdo za kecom ili jugom [:D][^]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...