Jump to content

CS scena i tuzno stanje:)


Kojot

Recommended Posts

Bozhe moj bozhe moj ...sta sve covek netje procitati ovde ...ne zna covek odakle da pocne sada i sta da vam napise sve ...ja cu da pokusam da napisem nesto haha

Kao prvo NEMOGUCE je dobiti bilo kakve sponzore kod nas u zemlji? Zasto? Zato sto nikog ne zanima da ulaze pare u neku DECU, jeftinije ce da mu izadje da da reklamu na nekoj televiziji nego da da nekim klincima pare da nose majce sa njegovim TAGOM. Ima mozda par manjih nekih firmi ili nesto ( ne mogu tacno da se setim sada kojih ) koje mozda i mogu da izdvoje neke pare i daju tim istim klincima, da ih oni "kao" reklamiraju .. i ako oni od toga bukvalno nemaju skoro nista, da npr..mi imamo svake nedelje neki ogromni turnir, gde dodje 2000 ljudi pa vide reklamu i sve onda bi oni imali neke koristi ( realno ne mozemo da imamo ni 2 turnira godisnje jer nemamo igraonice u kojima ce sve to lepo da radi i funkcionise ).

Igraci? Sami igraci bili to klinci ili ne, ni sami ne znaju sta hoce i sta rade ...znam za par primera gde pricaju : OVAJ MONITOR IMA 60 HERCA, NECU MOUSE FIX ! itd itd.. a ne znaju sta je H od HERCAZE monitora niti sta je M od MOUSEFIX-a ..zasto to oni traze ? Zato sto eto tako igra Heaton ili ne znam ni ja koji igrac pa moraju i oni tako ( misle da ce biti bolji igraci ili nesto ), pa ej BREEE ja sam poceo da igram counter krajem 1998 godine .. kad nisam znao sta je SENSITIVITY misha ..nisam bre znao sta je FPS ( vecina njih ne zna ni danas sta je FPS ) igrali smo na a4tec kuglicnim misevima, raspalim monitorima od 14 incha ...i sve nam je bilo extra .. mousefix?driveri za misa ? STA JE TO ? Tako je bilo nekada davno ... a verujte mi i dan danas , da bi igrali dobro counter treba vam MOZAK !!! i TALENAT , mozete vi igrati counter 16 sati dnevno .. a da ne naucite da igrate ...i da tvrdite za sebe da ste neko i nesto i da ne znam ni ja sta znate ... a jos sto je najgore , poceli ste da igrate counter pre 2-3 godine ...isto tako to sto kao ne mozete da nadjete vreme za counter ??? Ako imate VOLJE,ZELJE za tim counterom nacicete vreme ...a kazete da se scena u counteru POVECAVA I POBOLJSAVA??? Kako to ? Objasnite mi molim vas , zato sto ima par servera ??? I sto igraju deca koja imaju po 13-17 godina ?? i sto igraju FFA ? Sto su culi svi : EJ POSTOJE TI TIMOVI 5 na 5 STO IGRAJU CS , AJDE I MI DA NAPRAVIMO TIM...ocete da mi kazete da to poboljsava nasu CS scenu? ( nasu hah .. koja je to nasa cs scena uopste ) , svi imate internet skoro kod kuca ( nemate bas najbolji al imate ) , ocete da budete dobri igrachi?? ima ESL, imate neke druge lige ... napravite aplikacije za te neke lige preko net-a , igrajte preko neta svi , koristite TS ili ventrilo ( dosta njih PRO igraca ne zna sta je TS ili ventrilo al nema veze, oni su PRO ) vezbajte tamo i igrajte ... pa se onda pojavite na nekom turniru i uradite nesto ako mislite da znate da igrate i da znate nesto ...znam za par primera .. gde su PRO igraci trazili da im se skine MOUSEFIX na turnirima nekim ( ti ljudi koji su radili tamo NISU skinuli MOUSEFIX sa tih racunara ) i postavili su pitanje tim igrachima : " Da li ti je sada sve ok i da li radi ", ti isti su odgovorili : " UU DA DA MNOGO JE BOLJE " .. necu da imenujem gde je to radjeno i kada ...ali to sve govori o tome ...

Shvatite jedno .. ZIVIMO U SRBIJI !!!!! Mozda mozda u nekoj daljoj buducnosti i nadjete neke sponzore ...ali morate SAMI sve da uradite za SEBE, nece vam niko doneti te pare na noge ili vam dati bilo sta drugo.

Ima stvarno ovde da se pise jos mnogo mnogo i da se svima pojednostavi i objasni sta i kako ... ali ja nemam vremena sada da pisem o svemu tome ...mozda jedan dan kada budem bio dokon pa cu napisati sve lepo pojasnjeno ( ovo je samo ukratko ).

Razmislite dobro uvek sta pisete , ko ste i sta ste u toj igrici , koja god ona bila

Respect

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Shvatite jedno .. ZIVIMO U SRBIJI !!!!! Mozda mozda u nekoj daljoj buducnosti i nadjete neke sponzore ...ali morate SAMI sve da uradite za SEBE, nece vam niko doneti te pare na noge ili vam dati bilo sta drugo.

Sad but true.... :)

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Jos je druga prica to da je CS nas najpopularniji "elektronski sport" i da ostale igre mozda pate zbog toga (dajem primer placanja CS igracima da idu na wcg/eswc ne znam ni sam gde u trenutku kad imamo nekoliko kvalitetnih igraca koji i preko neta dobijaju ili se kolju sa onim sto vi zovete "SK, fnatic, pentagram" u kvejku").

Muska CS ekipa nije isla na ESWC ove godine, dok su neke manje popularne 1 na 1 discipline imale predstavnike jer je finansijski tako bilo isplativije.

CS turnira je po igraonicama bilo najvise jer se CS igrao najvise u skoro svim igraonicama. Sada je WOW najigranija igra ima ih mnogo mnogo manje. CS mozda nikada nije bio bolji od Quakea, ali je uvek bilo vise CS turnira jer ga je igralo mnogo vise ljudi pa su vlasnici za CS igrace bili zainteresovaniji.

Link to comment
Share on other sites

Ne, nego jednostano je to pitanje bilo... sta su ti timovi uradili osim sto glorija osvaja kvalije? koliko para su zaradili? pitam sta su uradili na nekoj medjunarodnoj sceni? bilo ko od nashih igraca ikada i uvek (osim Dauta, decka koji igra Age of empires itd... on jedini moze da kaze, "e, ja sam toliko i toliko para osvojio od medjunarodnih turnira"). Ti si pomenula neke uspehe i timove koji su sponzorisani, ma bravo njima sto su sponzorisani, ja prvi kazem da su oni najbolji kod nas... a najvise sto su uradili u svetu je da s osvojili po koji online kup i dobili po neko parce hardvera.... kad kazem uspeh, ne mislim na "e, skoro smo uspeli da pobedimo fnatic, uzeli smo 8 rundi" nego "pobedili smo fnatic, pa makar i sa 2 runde razlike" ili "osvojili smo taj i taj turnir gde je ucestvovala ta i ta ekipa koju smo dobili toliko i toliko".

Sto se tice letargicnih ex-gamera, oni su igrali taj cs koji toliko hvalite kao igru u vreme kad je to najbolje bilo igrati i kad je bila jaca konkurencija i svakako mogu da kazu. Jos Bjeli moze da kaze malo vise posto je osim igranja ucestvovao i u drugim stvarima vezanim za cs.

Pa evo ti primer mi kao kgb-team smo uradili nesto sa strane... osvojili smo Gody Professional Series #6 najbolji madjarski turnir ( ucestvovali 3 igraca iz sk.ger tada + jos dosta dobrih ekipa)najposeceniji turnir i dobro medijski podrzan od strane madjarskih tv stanica itd, uzeli smo 1500 evra, a to niko nije spomenuo ovde koliko vidim ali to je nebitno... poenta je u tome da bi uradio nesto sa strane treba i da vezbas mi smo se dobro spremali za taj turnir i osvojili ga jer smo jednostavno sve na turniru odvalili i od losijih i od dobrih ekipa... tako da bi uradili nesto sa strane treba i da zagrejete stolicu kao sto smo i mi...

Bozhe moj bozhe moj ...sta sve covek netje procitati ovde ...ne zna covek odakle da pocne sada i sta da vam napise sve ...ja cu da pokusam da napisem nesto haha

Kao prvo NEMOGUCE je dobiti bilo kakve sponzore kod nas u zemlji? Zasto? Zato sto nikog ne zanima da ulaze pare u neku DECU, jeftinije ce da mu izadje da da reklamu na nekoj televiziji nego da da nekim klincima pare da nose majce sa njegovim TAGOM. Ima mozda par manjih nekih firmi ili nesto ( ne mogu tacno da se setim sada kojih ) koje mozda i mogu da izdvoje neke pare i daju tim istim klincima, da ih oni "kao" reklamiraju .. i ako oni od toga bukvalno nemaju skoro nista, da npr..mi imamo svake nedelje neki ogromni turnir, gde dodje 2000 ljudi pa vide reklamu i sve onda bi oni imali neke koristi ( realno ne mozemo da imamo ni 2 turnira godisnje jer nemamo igraonice u kojima ce sve to lepo da radi i funkcionise ).

Igraci? Sami igraci bili to klinci ili ne, ni sami ne znaju sta hoce i sta rade ...znam za par primera gde pricaju : OVAJ MONITOR IMA 60 HERCA, NECU MOUSE FIX ! itd itd.. a ne znaju sta je H od HERCAZE monitora niti sta je M od MOUSEFIX-a ..zasto to oni traze ? Zato sto eto tako igra Heaton ili ne znam ni ja koji igrac pa moraju i oni tako ( misle da ce biti bolji igraci ili nesto ), pa ej BREEE ja sam poceo da igram counter krajem 1998 godine .. kad nisam znao sta je SENSITIVITY misha ..nisam bre znao sta je FPS ( vecina njih ne zna ni danas sta je FPS ) igrali smo na a4tec kuglicnim misevima, raspalim monitorima od 14 incha ...i sve nam je bilo extra .. mousefix?driveri za misa ? STA JE TO ? Tako je bilo nekada davno ... a verujte mi i dan danas , da bi igrali dobro counter treba vam MOZAK !!! i TALENAT , mozete vi igrati counter 16 sati dnevno .. a da ne naucite da igrate ...i da tvrdite za sebe da ste neko i nesto i da ne znam ni ja sta znate ... a jos sto je najgore , poceli ste da igrate counter pre 2-3 godine ...isto tako to sto kao ne mozete da nadjete vreme za counter ??? Ako imate VOLJE,ZELJE za tim counterom nacicete vreme ...a kazete da se scena u counteru POVECAVA I POBOLJSAVA??? Kako to ? Objasnite mi molim vas , zato sto ima par servera ??? I sto igraju deca koja imaju po 13-17 godina ?? i sto igraju FFA ? Sto su culi svi : EJ POSTOJE TI TIMOVI 5 na 5 STO IGRAJU CS , AJDE I MI DA NAPRAVIMO TIM...ocete da mi kazete da to poboljsava nasu CS scenu? ( nasu hah .. koja je to nasa cs scena uopste ) , svi imate internet skoro kod kuca ( nemate bas najbolji al imate ) , ocete da budete dobri igrachi?? ima ESL, imate neke druge lige ... napravite aplikacije za te neke lige preko net-a , igrajte preko neta svi , koristite TS ili ventrilo ( dosta njih PRO igraca ne zna sta je TS ili ventrilo al nema veze, oni su PRO ) vezbajte tamo i igrajte ... pa se onda pojavite na nekom turniru i uradite nesto ako mislite da znate da igrate i da znate nesto ...znam za par primera .. gde su PRO igraci trazili da im se skine MOUSEFIX na turnirima nekim ( ti ljudi koji su radili tamo NISU skinuli MOUSEFIX sa tih racunara ) i postavili su pitanje tim igrachima : " Da li ti je sada sve ok i da li radi ", ti isti su odgovorili : " UU DA DA MNOGO JE BOLJE " .. necu da imenujem gde je to radjeno i kada ...ali to sve govori o tome ...

Shvatite jedno .. ZIVIMO U SRBIJI !!!!! Mozda mozda u nekoj daljoj buducnosti i nadjete neke sponzore ...ali morate SAMI sve da uradite za SEBE, nece vam niko doneti te pare na noge ili vam dati bilo sta drugo.

Ima stvarno ovde da se pise jos mnogo mnogo i da se svima pojednostavi i objasni sta i kako ... ali ja nemam vremena sada da pisem o svemu tome ...mozda jedan dan kada budem bio dokon pa cu napisati sve lepo pojasnjeno ( ovo je samo ukratko ).

Razmislite dobro uvek sta pisete , ko ste i sta ste u toj igrici , koja god ona bila

Respect

Glavonjo da li jos uvek zelis broj? hahaha <3

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, prvo mora da se igra, pa tek onda sponzori.

Kod nas ima samo nekoliko ekipa koje aktivno vezbaju, pa makar online, a ostali sednu pred turnir nekoliko dana odigrajo po cw na veche i to je to. A te ekipe sto ne igraju su obicno kvalitetnije, i pobede nas ostale iskustvom ili slicno. Hocu da kazem, da "slabije" ekipe non stop igraju medju sobom, nemaju priliku da igraju vs jachih ekipa, shto znachi da slabo napreduju, dok jake ekipe igraju medju sobom, i ostaju jake.

Zato ima toliko klanova, ali slabih.

Kada bi cesce pravili lige, makar online, slabije bi igrale vs jachih ekipa i poboshljale bi se vremenom, a ne ovako, imamo turnir 1 u mesec dana u najboljem sluchaju, i vecina ima neku mrtvu tremu i ne igraju svoju igru, dok 4gl npr nemaju tih tripova i pogaze sa pola snage.

To je neka moja teorija, mozda greshim..

Edited by shok1ca

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Kada bi cesce pravili lige, makar online, slabije bi igrale vs jachih ekipa i poboshljale bi se vremenom, a ne ovako, imamo turnir 1 u mesec dana u najboljem sluchaju, i vecina ima neku mrtvu tremu i ne igraju svoju igru, dok 4gl npr nemaju tih tripova i pogaze sa pola snage.

To je neka moja teorija, mozda greshim..

igzekli, ne mozes da postanes bolji ako ne igras sa boljima od sebe ;> Ali problem u Srbiji je taj shto ovde svi misle da su najbolji i chim izgube od nekog kukaju, plachu i kontaju da nesto mora da se menja (zato se menjaju klanovi ko charape) umesto da sednu i vezhbaju.

Link to comment
Share on other sites

conf je (nisam bio pricaju) napravio vrh tur respect

cim je napraviti tur sa jacom nagradom posebno u manjim mestima.

ja sam iz mrtvog vrbasa i u koju god da sam firmu otisao da "pitam" za sponzorstvo rekli znas kako mi sad trenutno nismo zainteresovani (u prevodu mrs u pm) i onda dodje gazda i on vam uzme 11k za iznajmljivanje igraonice itd itd....

vecina je u pravu sve sto je rekla al uslovi + zelja + 5 normalnih ljudi koji oce da se potrude + vreme = uvek dodju rezultati

@milorad brate nije sve u novcu uvek

Edited by GIAAAAA

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

poshto je tema posvecena bila mom postu,rekoh da odgovorim uglednom gospodinu Aleksandaru(imenjaku) Askovicu iz sveta kompijutera :

uzduzno poshtovanje,

prvo,cs smatram sportom,samim tim se postavljam tako,moj klub(klan) je za mene najbolji i uvek cu biti za njega.

eh sad,to shto moj klub nije toliko dobar da bi mogao da parira gloriji nije kriv niko osim nas 5 koji zelimo da uradimo neshto u bilo kojem obliku sporta,ako za to nemash 6 godina(koliko smo zajedno) uslove,do pre godinu i po dana smo igrali na a4 sa kuglicom koju morash da lupash da ispadne prljavshtina iz istog misha,kazesh vlasniku igraonice "toliko dugo igramo,ostavljamo ti pare,visimo ti ovde kao inventar a ti necesh ni misheve da promenish" chovek me i dan danas proziva za to shto je kupio bolje misheve...chek jel sam ja tu zbog njega ili on zbog mene!?kaze ako ti se ne svidja nadji gde imash bolje!!! a dnevno tom choveku ostavljash minimum 10 eura(mozda je vama malo ali radite vi pa da vas vidim kako cete da date tih 10 eura,ne prebacujem da mi je neko duzan sada da da te pare,nego samo rachunica da bude jasna,10 x 10=100 x 6 godina od kojih mozesh chak i da prepolovish pa da stavish prst na chelo da kazesh sebi u je kolike su te pare!!!)!!!pa da vidim u kojoj kafani bi mi rekli da nadjem bolju ako samo zelim da pijem pice kako treba i pritom da im ostavish na neke duze staze mnogo kesha!!! da se vratim na cs,shto se tiche uslova za igru,igraj ti fudbal sa izduvanom loptom i terenu kao rovovi od gasovoda,ali opet i pored svega toga nastavljamo da se trudimo(ma koliko to bilo i tuzno da posle toliko godina...muchenja,maltretiranja) da igramo i dobijemo neku formu sa kojom bi mogli da svoj napredak ubrzamo,ali eto,ova godina je mom klubu kao neshto vishe obecavajuca jer se pojavio chovek koji je ulozio u igraonicu ne kao kgb ili neke vece igraone ali taman toliko da moze da se igra kvalitetan cs,i sam je znao da je to bachena para ali opet veruje da ce cs vratiti kao sport,ponavljam sport,ne radi para,ne zato shto mene,njega neko tera,ne,nego jednostavno ja volim ovaj sport,on vidi da bi to mozda bilo dobro za njegovu igraonicu da ima kakvu takvu reklamu i da bude losha ona je reklama!

poshto eto odrekao sam se fizichkih sportova radi ovog psihichkog,pored zelje,volje i svega,ti ochekujesh da jedna indjija pobedi zvezdu na marakani!?ovo ti je samo jedan primer koji treba da ti dochara situaciju cs-a sa realnoshcu,rekao sam 100 puta da u srbiji bez ulaganja nema uspeha,mozesh ti da igrash 25/8 i da imash talenat ako nemash uslova da ga pokazesh nekome!

"Nemozete da uporedjujete swe sa srbijom"

pa ajde da nishta onda ne radimo,da se obesimo,istrebimo,poubijamo,proteramo iz drzave i da uzmemo tudja drzavljanstva(NE SHIRIM NETRPELJIVOST PREMA SRPSKOM NARODU I SEBI OVO JE SAMO PRIMER) jer nam je celokupno stanovnishtvo na ivici egzistencije a vrh korumpiran i lopovski,kada kazem da jednostavno nemozesh bez drastichnih zrtvi da postignesh rezultate onda nemozesh,nekazem zbog toga shto kenjam kao i svi shto mislite da je cela ova tema kenjanje a nije,nego zato shto ewo iz lichnog primera,izdrzavam 6-ochlanu porodicu,nema se para,nema se posla,dajem pare za kucu,izdvajam sva moguca sredstva za real life,pa posle dolazi "mojih 5 minuta" kojih potroshim na cs,alo bre,neshto se ne secam da je heaton,potti itd radio 2 smene da bi prehranio porodicu pa posle toga igrao cs,kaze on je bulju svoju udavio u znoju,jeste brate,jer mu je to glavna zanimacija koju radi vec dugo godina,jeste da chovek ima skill,znanje i sve moguce propratne atribute koji vremenom i zalaganjem za jednu stvar dolaze. ali brate moj probaj da shvatish,kada ja budem imao platu 1500 eura,kada ti budesh imao 3000 eura,od svog poshtenog rada,a ne zato shto smo dobili na loto-u i ostalim igrama na srecu nego od svog rada,onda mozesh da kazesh imash uslove da sebi obezbedish i to vreme i tu zelju i celu stvar preokrenesh na pozitivnu stranu.

lako je mene pljuvati,treba me nahraniti!

ja sam samo jedan igrach koji zeli kako za svoj klub tako i za druge prosperitet,ne trazim kule,gradove nego jednostavno razumevanje,eto glorija ima sve uslove za pro uspehe pa je nazalost okicena samo sa par veoma znachajnih odlichja,bez obzira shto bih ja voleo da je to mnogo vishe ali eto,nismo svi novak djokovic koji moze svojim individualnim uspehom da ulepsha srpsko lice,cs vishe dodje kao fudbal...nismo dobri ali smo zato siromashni. e sirotinjo i bogu si teshka!

napisao bih josh ali su mi ruke otekle od hladnoce jer pishem u ne zagrejanoj sobi,potreshen chinjenicom da sit gladnom ne veruje!!!

uzdravlje pishemo se kasnije.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Ko hotje mozhe da uskladi cs , i shkolu/fax/posao i da ne usere jedno od ta dva .

Al svi neshto kukamo i pljujemo jedni druge , i slabo ko i da se trudi . U pravu je Kal1 , nek umre scena i kanter . Kad jedva ima neko da se trudi ... Al bitno da uvek ima neko da sere i da pljuje i da hejtuje .

Niko prema nikome nema respekta ni malo , "mi smo bolji od svih, sve tjemo da pobedimo, shto bi se trudili kad ne moramo" . Na zhalost mnogi tako razmishljaju ...

Link to comment
Share on other sites

Ko hotje mozhe da uskladi cs , i shkolu/fax/posao i da ne usere jedno od ta dva .

Al svi neshto kukamo i pljujemo jedni druge , i slabo ko i da se trudi . U pravu je Kal1 , nek umre scena i kanter . Kad jedva ima neko da se trudi ... Al bitno da uvek ima neko da sere i da pljuje i da hejtuje .

Niko prema nikome nema respekta ni malo , "mi smo bolji od svih, sve tjemo da pobedimo, shto bi se trudili kad ne moramo" . Na zhalost mnogi tako razmishljaju ...

jeste,svi seremo,pljujemo,hejtujemo a da igramo cs neznamo,zato nemoj da prozivate nas koji neznamo nego vi profesionalci igrajte i zadovoljite se sa jednim odlichjem i inostranstva!

shto se tiche rechi o respektu clap clap clap

ja samo neznam koji se ku*ac javljaju likovi koji niti znaju niti su znali da igraju.

brate kome chemu?

no hard feelings ali ovde smo da ustanovimo neke realne stvari,makar bili to likovi koji znaju ili neznaju,svachije mishljenje se poshtuje/ne poshtuje ali se ne ponizava,vredja itd.

tebe se secam sa nekih filmova ali domace produkcije :D

^Zato shto su i oni deo cs scene o kojoj se ovde govori ...

pa svi koji igraju su deo te scene,a to shto 60% ne shvata cs kao sport,nego stvar od koje se zivi e to je neka druga pricha...

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Burazeru zabrinjavas me ako kanter gledas kao sport, jebo sport u kome da bi bio vrhunski treba da dobijes hemoroide:))

sport zahteva neku fizicku aktivost, mozda su se vremena promenila ali kada sam ja krenuo da igram to se zvalo igrica tako ga ja i dan danas mozda greskom zovem...

i jos jedna stvar koliko imas godina? :)

obeshenko aKa exterminator

Link to comment
Share on other sites

auuu,pristojno sam se umorio od citanja...

ja samo mislim da je sve ovo bespotrebno iseravanje(izvinite sto psujem)...

jednostavno,ako ovoliko ljudi razmislja o svemu tome,onda treba i nesto konstruktivno da se uradi,a ne da se proserava na nekom forumu...

mislis da nesto ne valja?pa preduzmi neke mere da to poboljsas...ko ce ako neces ti?Usput ce pristizati pomoc sa svih strana,ali mora se krenuti od necega...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Burazeru zabrinjavas me ako kanter gledas kao sport, jebo sport u kome da bi bio vrhunski treba da dobijes hemoroide:))

sport zahteva neku fizicku aktivost, mozda su se vremena promenila ali kada sam ja krenuo da igram to se zvalo igrica tako ga ja i dan danas mozda greskom zovem...

i jos jedna stvar koliko imas godina? :)

sah se racuna kao sport, ma koliko to neki voleli ili ne :)

sto se godina tice verovatno ima 30+ posto sve vreme prica o nekom izdrzavanju porodice :)))

realno treba da se organizuje neka liga tipa cevo ili cal.

slazem se, ja bih rado gledao nesto tog tipa ... kad planirate da pocnete da radite na tome? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...