Jump to content

CS scena i tuzno stanje:)


Kojot

Recommended Posts

Ja znam da moze sve da se uskladi samo je volja u pitanju.

UPRAVO

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

prica o vremenu je potpuno bezvezna...

dan traje 24 sata,mnogi nisu ni svesni(pa ni ja) koliko je to u stvari...

ima se vremena i za ucenje,i za vezbanje,i za devojku,i za sve...nekad je problem da se u sve to uklopi 5 ljudi(kad je rec o cs-u),ali sta je tu je...2-3 puta nedeljno po 2-3 sata to sigurno moze da se iskombinuje...ja ti(vam) garantujem...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma necu se raspravljam bzvz ovde, da se glupiram, ja znam kako je meni sa skolom treninzima cs-om izlasimca itd. ko moze da izvuca MAX iz svakog od tih stvari stvarno mu svaka cast, ja se uvek trudim da izvucem maximalno iz svega.... al je to nemoguce. volim da igram cs i to ti je! aj sad poz, krisom cu posmatrati ovaj topic i smejati se :D :D :D shala.... nadam se da se niko nije uvredio iz ovih mojih par postova aj uzdravlje!!

Edited by terrorz

KRIK BESNOG PILETA

Link to comment
Share on other sites

Javi se Highly kladim se da imas sta da nam kazes pametno na ovu temu :)

ma jok, neki drugi put [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@Terrorz:

druze, opravdanje ti je bezveze

ja stizem da radim full time i zavrshavam fax u roku, a opet stignem i da npr imamo 2-3 cw-a nedeljno po 2 sata u wc3, za sve ako se organizujes mozes da nadjes vreme, i za skolu, trening/posao, igranje i izlaske vikendom..

I nije ovaj post u fazonu da treba da ja dobijem medalju, ili nesto, vec je poenta da mozes lepo da se organizujes i sve da stignes

highl1 kad pogledas i ja imam uvek 2 3 sata slobodno na dan ali pitanje je da li i moji m8tovi u isto vreme imaju 2 3 sata slobodno ? uvek nas je 2 3 online na msn-u pa nadjemo neka 2 3 random lika pa igramo neke mixove ali to je trosenje vremena kao sto je kojot rekao. dogodi se da nam se poklope ta slobodna vremena i onda stignemo da odigrmao jedan eventualno 2 esl-a.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

@pesma

Ti si nevidjen h8er. Poenta je da ti mozes da vezbas ako imas dobro organizovan team i da stignes da ides na predavanja i da ucis.

Ako je sve pro i ako imas koristi od toga naravno da ces se nacrtati u dogovoreno vreme ispred kompjutera i odraditi suvo ili odigrati match. Sve je dakle stvar volje i interesa.

Ako sa druge strane volis da igras i iz ljubavi to radis neces ocekivati nista osim zabave-sto je takodje ok.

Ali shvati one koji se takmice da jednostavno ne mogu da se pomire sa tim sto je na nasim najvecim turnirima nagrada za 1. mesto 200 e po coveku, a u inostranstvu je to 2000 po coveku.

A ti onda okrivi malog prosecnog lika koji igra cs za propast gaming scene i sto se u Srbiji ne investira u gaming. GET REAL!

Pa ne znam sad.. za sebe mogu da tvrdim da se nalazim u takvoj situaciji da ne mogu. Znaci osim fakulteta, povremenog posla, devojke, sporta ja mogu eventualno da stignem nekoliko puta nedeljno da izdvojim sat, dva, tri ako bash zelim.... to nije problem... ali ako ja vezbam tolko u proseku, ti timovi u inostranstvu vezbaju mozda isto, mozda vise... ali s razlikom da oni obicno pred turnire "bootcampuju" i razvale se od vezbanja itd. Da ne pominjem cinjenicu da u cs timu igra 5 ljudi... jedan od razloga zasto sam pocheo da sabijam Quake 3, jel realno, nisam hteo da zavisim od drugih ljudi.

Naravno da shvatam i te likove koji se takmice... ali pogledaj ti one uboge poljake (pentagram.. pa onda u q4 tu je av3k itd..) niko ziv nije cuo za njih dok nisu polomili zube fnaticu, sk.toxicu itd... sami su placali svoje troskove i sami su sebi brisali dupe, niko im nista nije dao. E sad, kod nas je situacija takva da imamo jedan CS tim koji unistava sve ostale s relativnom lakocom a onda taj isti tim ode negde gde ima shansu da zaradi tih 2000 eur ili vishe, i ne pobedi ni na jednom mechu... znaci imaju shansu poslednjih nekoliko godina za redom, kao i zenske ekpie. Sad, valjda kapiras da tu nesto nije u redu, jel sad oni treba da krive nekoga? Imali su SPONZORISANO sve, imali su shansi vise nego sto vecina timova sa zapada ima (posto se tamo cesce menjaju lideri). Znaci konkretno momci iz glorije, imalu su sve shanse koje su mogli u ovim uslovima da imaju, oni i sami znaju to, zato su i jedini odprilike koji ne vrishte i ne placu oko toga.

Ja ne krivim nikoga sto gejming scena propada... mene ta gejming scena ne zanima sa tog aspekta iz nekoliko razloga. Prvo, nisam neko kome je to jedini interes i nacin da zaradi pare, mislim da umesto 4,5 godina igranja mogu to isto vreme da potrosim da postanem dipl. inz. necega itd... mislim, ako su pare u pitanju, eto meni motiva. Ta gejming scena propada zbog stvari koje je Kojot naveo a ja cu neke ponoviti ovde. Po igraonicama vise klinci koji su bezali sa casova, padali godine, zaglupljivali se, odu navare se ili se ubiju od alkohola pa dodju u igraonicu da "vezbaju" itd... eto, takvim istim klincima niko nece da da novac da IGRAJU IGRICU... cak i da da, ne moze da potpise ugovor s njima itd. sve to ima svoje razloge.

Kad bi klinci bili normalniji, siguran sam da bi se mnogi ljudi zalagali vishe i jache za to.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

@Porky

pk :D

Edited by shok1ca

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Hmmm sad 100 bambija za onog ko mi na ovo odgovori:

Zasto vi mislite da bilo koji gazda igraonice zeli da potpise ugovor sa klanom koji sponzorise kada ovako nije u obavezi nista da da osim vremena- sto je smesno? Zasto bi se obavezao kad ne mora? Sve moze da se zavrsi na rekla kazala, praznim obecanjima-kao sto je uvek i slucaj.

Ljudi iscimajte se malo, trazite, pravite zahteve, sastavite ugovore pa onda prosipajte mudrosti na zadatu temu.

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Zato sto mu je reklama samo ako tim osvoji qually a ima tag sa njegovom igraonicom.

Npr. Za Kgb se zna u svetu verovao ili ne. Ne zato sto su bili dobri ili napravili rezultat vec zato sto se proculo na svetskim takmicenjima. I ne samo to. Vec gazda igraonice moze da uzme sponzorstvo za taj team a da to niko ne sazna-npr. :)

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Svi pominjete Svedsku :) evo da vam ispricam kako je mom drugaru bilo tamo sa cs-om ... to je bilo pre 3 god valjda, mozda 4.

Otishao je kod strica/ujke na 2 meseca u Stokholm. Tamo je zatekao komp i 2/1 mbit-a kablovski net. Kupio je steam CS online sa karticom za par minuta i brzo ga skinuo. Ping na dobrim SWE serverima ne prelazi 10. Mish inteli, 100fps... U pocetku je igrao FFA i posle nekog vremena ga je primetio neki klan i poceo je CW da igra... Klan je bio team9 ali skroz novi igraci...

Kaze da tamo svako vece ima kupova 2v2 3v3 4v4 5v5... da vezbash koliko hoces i sa kim hoces... On je igrao cs 5-6 sati dnevno i ziveo je na par minuta od Inferno Online igraonice. Gledao je SK (onaj stari SK sa Potti-em i Heaton-om) kako vezbaju... i tako je on igrao i igrao i zadnjih nedelju dana je doshao JAEGARN kod njega u klan... Planirali su da idu na dreamhack. Ali njemu je istekla viza i morao je da se vrati.

On se vratio u Srbiju... seo za komp u lokalnoj igraoni na 60fps i pingom vecim nego shto je imao online da igra sa nekim nebitnim ljudima... odustao je od cs-a.

Svedsku i Srbiju je nemoguce uporedjivati zbog uslova koji tamo postoje... FFS oni sada imaju net kucni od 16-24mbit-a ... a ako hoces bash da imash dobar net uzimash 100mbit-a. Tamo za CS zna vecina populacije i to im je skoro nacionalni sport... To je skroz drugi mentalitet ljudi...

Gledali smo preko hltv-a A.I. tur. On je gledao 5min. i napisao teamplay 0 i izashao ...

Na Svedskim FFA serverima ima vishe skill-a nego na prosecnom Srpskom cw-u. :S Tuzno stanje...

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

A kako to tachno pomaze igraonci KGB i Truji uopste? Mislim, kgb je od dana kad se otvorio prakticno pun bio i ljudi su dolazili u njega. Znaci ne treba mu reklama preko cs tima (mislim, sad kad razmislim, kgb se reklamira preko neta, casopisa, standa na wcg kvaliju itd... )To sto je neko chuo, moze da bude samo pozitivno, ali ne vidim ja neku direktnu korist od toga. Sad, mozda je drugacija situacija, nisam bio dole neko (duze) vreme.

A to da gazda moze da uzme sponzorstvo a da niko ne zna, to moze... ugovor je u nasim uslovima ponovo na strani igraca posto cak i da se potpise, i da ga oni prekrse, gazda tu nista ne moze osim da ih ne pusti u igraonicu vise nikad, nismo zakonom definisani da tu postoji savez, pa da postoje timovi, pa da postoji zabrana igranja itd. Dakle, ugovor sa igracima ne potpisuje igraonica nego potpisuje team/organizacija kao neko ciji su igraci ZAPOSLENI. To u nasim uslovima ne uspeva nikako.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Kojot je u pravu,i josh par ljudi... jebi ga. Takva je trenutna situacija,ali je bolja sada nego pre par godina... mislim,jesu manje kvalitetniji timovi,ali je ih je sada vishe , shto mu dodje na isto... kao nekad,gde ih je bilo manje a kvalitetnijih... jebi ga... srbija prvo treba da udje u evropsku uniju , pa cemo posle lako o gejmingu... jbt ne secam se kada je zadnji put bila neka ovakva tema,tj toliko posecena :D kjoote <3

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro dechko za neshto si upravu a za neshto nisi. Jbg svako ima svoje iskustvo :)

Ali CS scena iz ranijih godina se o5 vraca ili mozda samo ja primecujem sve veci broj klanova koji odmah prave svoje servere i forume

shto ipak ukazuje na neku vrstu truda i zelje za uspehom.

Josh da je decko bilo bi super :) To je nash kjoot matori pro gamer ;)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

@Pesma

Odustajem ti si u stanju da pises samo da bi pisao a ne da bi dosao do Srzi.

Mnogo je glupo imenovati. Zaista sam zelela da sve ostane na generalnom planu, al ti ocito ne znas cemu sluzi primer.

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

A kako to tachno pomaze igraonci KGB i Truji uopste? Mislim, kgb je od dana kad se otvorio prakticno pun bio i ljudi su dolazili u njega. Znaci ne treba mu reklama preko cs tima (mislim, sad kad razmislim, kgb se reklamira preko neta, casopisa, standa na wcg kvaliju itd... )To sto je neko chuo, moze da bude samo pozitivno, ali ne vidim ja neku direktnu korist od toga. Sad, mozda je drugacija situacija, nisam bio dole neko (duze) vreme.

Uletece sponzori za tu igraonicu recimo :)

Inace, naravno da ne mozes postici maximum u skoli/kod ribe/gamingu, nesto od ovoga moras makar malo zrtvovati.

@Highl1: ti ne igras :) ti saljes lineup i nerviras se sa nama :D, a ne vezbas igru kao igraci :)

I da... Da Srbija ima ESL licencu daleko bi dogurali..

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Zato sto mu je reklama samo ako tim osvoji qually a ima tag sa njegovom igraonicom.

Npr. Za Kgb se zna u svetu verovao ili ne. Ne zato sto su bili dobri ili napravili rezultat vec zato sto se proculo na svetskim takmicenjima. I ne samo to. Vec gazda igraonice moze da uzme sponzorstvo za taj team a da to niko ne sazna-npr. :)

Upravo Lidija ;) Ali problem je u tome i kada gazda uzme sponzorstvo od tog tima , tim ne dobija nista samo gazda :) kao sto je bilo u nasem slucaju :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...