Jump to content

neka igra


bagerseN

Recommended Posts

Ovako igra mi se neki rpg frp ili kako vec znaci neka preporuka pa da uzmem da je skinem sa neta znaci mnogo mi se igra nesto al ne znam sta [8)] imam 2.4 ghz 256 ddr i geforce 4 tako da neke zahtevne mi ne trebaju samo da je zanimljivo i igrivo tnx [8)]

ps link za skidanje iste bi bio pozeljan :)

Edited by bagerseN
Link to comment
Share on other sites

Jel taj Gothic 2 stvarno tako dobar da moze na listu?

Ovo pita neko ko ima avatara iz Deus Exa, ccc....nisu tu čista posla.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

lol ko da sam ja stavljao topik,istu konfiguraciju imam,ali cu da menjam uskoro.jbt ne verujem da neko sem mene ima tako malo memorije,tek kasnije je pojeftinila drasticno:)

a rpg/frp nisam igrao kao mali,zbog nedovoljnog poznavanja engleskog.mislim jesam ja isao na tecaj od 4.osnovne ali igram se od 1.:)tako da sam stalno peglao strategije i pucacine,bas cu da skinem nesto od ovoga.ty na topiku bagerseN

eh da,skinuo sam fallout pre neki dan.ap jorz vudi

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ovako igra mi se neki rpg frp ili kako vec znaci neka preporuka pa da uzmem da je skinem sa neta znaci mnogo mi se igra nesto al ne znam sta [8)] imam 2.4 ghz 256 ddr i geforce 4 tako da neke zahtevne mi ne trebaju samo da je zanimljivo i igrivo tnx [8)]

ps link za skidanje iste bi bio pozeljan :)

Nadji Fastcrawl na torrentima ili tako nesto.... 5min RPG/FRP , ali mnogo dobar/zarazan , i odmah ukljuci na ultra high ili kako vec i cepaj ! Ima 5nivoa, i onako bas je extra !

[8D]

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

LOL NUB SAM SI SEBE ZAJEBO!

TAKO JE trebao si prvo da probas lego star wars, pa onda guitar hero 3 pa onda eventualno NWN1 !!!!!1 kada dostignes dovoljno exp-a mozesh da se bustujesh malo sa diklofenak retardom 3x dnevno i onda natenane krenes oblivion kada cesh doziveti vecno prosvetljenje i prodhuvoljenje skinucesh se go staviti svike i trchati oko manastira saplitajuci se o svoji bradu, dok ce klinci na ekskuriziji misliti da si ispao iz nekog hari poter filma upirace prstom od tebe , ti ces misliti da se to vidi tvoja mala pisha pa cesh crveniti i derati se na sav glas ADMINI ONI MENE DIRAJUUUUU!!!!!1

i ne obaziri se ako ne vidis shumu od drveta

world_gen.PNG

to je samo otpichka varka olololo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ću dočekati dan kad ćeš shvatiti da je ona tema bila zajebancija, jer niti ja imam pet godina pa da vučem admine za suknju da me brane, niti su mi oni burazeri i kumovi pa da mi ispunjavaju želje i čestitke.

A to da ne vidiš šumu od drveta, to stoji.

ja vidim insinuaciju da su admini male sisice, poshto nose suknje. daleko od toga da to nije istina, ali mislim da ne vole da ih podsecash [:D]

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ću dočekati dan kad ćeš shvatiti da je ona tema bila zajebancija, jer niti ja imam pet godina pa da vučem admine za suknju da me brane, niti su mi oni burazeri i kumovi pa da mi ispunjavaju želje i čestitke.

A to da ne vidiš šumu od drveta, to stoji.

tvoje neshvatanje zajebancije je neretko na daleko vishem nivou od mog... ebga...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...