Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha :D ovo je bilo u fazonu :D

ja se ne trudim a imam 6 :D da se trudim imao bih svaku 12 :D

e laki pretero si :D

Ma rekoh ti da mi je to slabija strana :) Mislim da sam bash retko imao 12 ... obicno 6 do 8, sto nije nista spec realno :)

Link to comment
Share on other sites

Nemam ni poštovanja ni razumevanja prema pevačicama koje pevaju pop muziku, naročito prema onima koje rade muziku za kafiće, a specijalno prema onima koje izdaju za City Records, ali Aleksandra Radović je keva. Niti su joj pesme povraćajno sranje, niti je muzika ljigavština za antisluhiste, nego je toliko prijatno za slušanje da nemam reči, a pritom romantika pršti na sve strane. Salute & respect.

Link to comment
Share on other sites

Dotichna lepo peva. Na zalost za tako nesto ne postoji neko trziste na Balkanu od koga moze lepo da se zivi. Aleksandra cesto gostuje na OBN-u, koji je tako losha televizija da je pink za nju simbol svetske vrednosti i klase

@topik

bio na kuglanju, posle lepo vecerao sa ortakinjom....kul rodjendan. osecam se srecnim i kao da su oko mene drugi isto tako raspolozeni.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan danas bio.

Odem da igram cs na sat vremena, tamo se skontam sa drugom, odemo na pivo, skontamo se sa josh 3 druga, blejimo uz to pivo, bole nas.

Otishao u 6 s namerom da dodjem do 8 da odpadam pred kompom, i dodjem u 11.

Volim takve radnje :)

Link to comment
Share on other sites

Juce bio u novom bioskopu u Delti. Mogu vam reci da je ono raj za sve koji su preko 190 cm :) Ima mega mesta za noge kao nigde drugde. Sediststa su isto mega. Bedak je sto kavalitet slike nije nista bolji nego kod ostalih. Ono kucna HD varijnta ih pwnuje samo tako.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...