Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haha, ovaj G!!! je legenda :)

Ja lagano ustao, nesto sam bio polu loshe spavao prvi deo vecheri, drugi znatno bolje, pa pijem Pu Er i Cedevitu :) Skinuo se Lake Dead, mozda to pogledam kasnije, a sad gledam Novaka na rts2, repriza od sinoc.

Link to comment
Share on other sites

- sretjna nova dina svima...

- kako je pocelo u Geozavodu svi se usrali da tje da bude sranje, medjutim posle se zaboli u neku sobu i bilo je do jaja...

- sad sam spreman za nove pobede.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Srecna nova godina i sve najbolje! :)

ti kao da imash 15 godina brate :)

trudim se s vremena na vreme :)

posekotina je manja nego sto je izgledalo sinoc kada sam oprao krv lol ali je kod rucnog zgloba pa nece biti basketa skoro... fuzbal hir aj kam..

a sad u ofis na instaliranje novog programa za knjigovodstvo :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Formice

Javi ako ti ovo Voodoo-ovo resi problem. Takodje, je l' hoces da citas novi RUSH ili si skinuo neki stari broj?

nameravan da skinem i novi, ali ovaj sam nasao na kompu od pre nekoliko brojeva pa mi se chitalo bash ono, evo sad dloadujem.

edit: i dalje ne radi Bog ga ubio :(

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sad sam ustao jbt. Nisam video svetlost dana 2 dana :(

Taj rad,zaboravio sam na sunce :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Odgledah onaj cheaper by dozen ili kako se već zove. Gledao sam taj film i pre, sad pogledah tipa poslednjih pola sata, i zabavan je film skroz. Jedino što mi je oduvek bilo zanimljivo u tom filmu jeste koliko zapravo poznatih glumaca u njemu glumi.

Sad ću da se bacim na slagalicu :)

Link to comment
Share on other sites

uhvatio sam sinoc sasvim sluchajno poslednjih par minuta filma torque, shto se mene tiche driven je bez problema uspeo da bude potisnut sa liste najdebilnijih filmova svih vremena.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ahahahah kako je ovaj chilager u slagalici luuud, vec drugi dan za redom ponizhava protivnika sa ~150 poena razlike....zlo za gledanje (pogotovo sto je sve to pratjeno istinskim ischudjavanjem voditeljke ;o)))

Najbolje je sto je prvu slagalicu kad je igrao pred asocijacije imao tipa 160 kao "crveni" takmicar a ovaj mucenik sto je bio plavi je imao tipa 20 :)

btw, sve hocu da vam kazhem ali nikako - jeo sam rusku salatu! :)) Mnogo iste! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...