Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skinuo blade runner final cut dvd Tard_Fap_by_Espeon202.gif

time je moje putesesvije zavrseno. amen. boli me grlo, i idem ujutru na posao, odoh da knoram :S

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

skinuo blade runner final cut dvd Tard_Fap_by_Espeon202.gif

time je moje putesesvije zavrseno. amen. boli me grlo, i idem ujutru na posao, odoh da knoram :S

Final cut?

kakve to veze ima sa director's cut, za koji je sam ridli nesto pricao kako ga nije podrzao whatever...bla/

Dakle...jel to verzija gde pobegnu u prirodu na kraju, ili verzija sa tuznim krajem?

Ili neka skroz imba sa dodatnim scenama i figuricama od papira?

Ukoliko je ovo poslednje voleo bih da mi nekako narezes to :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

lucky mi dao ideju... krenuo da skidam film, cisto da vidim kakav je...

osim toga blah vece... u principu ceo dan mi je skurcan od trenutka kad sam ustao (osim par svetlih tacaka, ipak [:D]).

sad, zabod uz komp...

jebemti zivot petkom uvece.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

^ jaoo grujane, sad sam se setio, video sam te u chasopisu novom, lol, ne mogu da se setim kako se zove...

verovatno se to vrti rurom danima, ne sumnjam, ali chisto ono, da se i ja javim :D

Den Haag 5 - 1 Top Oss

srecan sam, imacu koju kintu sutra.

studentski casopis,sa bruka retardiranim nazivom,i jos glupljom skracenicom

Realno,pa od toga RLN

:)

E jebote,procitao sam konacno,kako je doterao ortak,igram profesionalno fudbal,lol :)

u stvari sad bih plak,posto ga ne igram,a tako zelim :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Final cut?

kakve to veze ima sa director's cut, za koji je sam ridli nesto pricao kako ga nije podrzao whatever...bla/

Dakle...jel to verzija gde pobegnu u prirodu na kraju, ili verzija sa tuznim krajem?

Ili neka skroz imba sa dodatnim scenama i figuricama od papira?

Ukoliko je ovo poslednje voleo bih da mi nekako narezes to :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Blade_Runner_..._Cut_.282007.29

pa javni ako treba da rezem. a u medjuvremenu da vidim da skinem negde HD verziju [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Gad demit.

Spliter ne radi jer je kineski kvalitet. Kraljevi me zvali da pokupim opremu iako mi internet nije ni pušten. Na Obilićevom vencu peru ruke i upućuju me na tehničku podršku, ovi onda kažu da ne mogu da prijave kvar jer internet nije ni pušten, i da ih nazovem u ponedeljak ili utorak. A Nova godina na vratima.

Jako sam nervozan.

Link to comment
Share on other sites

LoL, al mi je juche bio bedan dan.

Spavao sam samo 3 sata,saznao sam da sam pao kolokvijum,u Jagodinu sam se vracao bednim vozom 3 i po' sata,pa sam uceche dobio jednu ispalu,i onda se napio sa ekipom od nekog prejeftinog Vina u tetrapaku, gadno se smorio ,i otisho kuci vec oko 2 sata..

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...