Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobro jutro radni narode! ale ne radi subotom, moram ja da pozelim srecan radni dan svima koji ga slave!1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ololo kako sam extra i pored silne glavobolje :))

Sinoc sam se na nekom 18.-tom napio ko vepar,video kodza neke ljude koje dugo nisam video,i povrh svega sam se smuvao sa ribom koja mi se za divno chudo i svidjala,tj nije bila klasika da jurim neku chisto zato shto me vodi instikt pijane budale :))))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

- pa nije besplatno ako prosi, treba setati i moljakati svakog na ulici.

- moze i da se peva.

- elem, neam pojma sav sam prs'o.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

huh.iz ove sad perspektive mogu reci da zurka i nije prosla tako lose.da vidimo.

uzeo sam broj jedne slatke devojke,izvalio da se jedna ortakinja idalje lozi na mene,ostalo mi je alkohola za jos jedan manji parti,ostalo mi je para za jos par dana.znaci samo se treba pomeriti par cm u stranu,i pogled na stvari je mnogo bolji.ou jea:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...