Jump to content

pričajte


Recommended Posts

ajde dajte tacan recept za te vase popare, sa sve spremanjem, mrzi me da cimam babu:) keva se zali da joj nesto bezveze ispada lol

@topic:

opet mi je dosadno, ispao sam iz ovog fazona kuntanja ocigledno (u koji je cizra upao otprilike u vreme kad sam ja ispao i ko je sad tu prvi i najbolji i najlepsi? [:D] ), danas cu da ustanem u podne i cao.

takodje, moram sam sebe da bijem po glavi, ljudi koji sviraju dzitru par godina sviraju bolje od mene zato sto sam lenja stoka koja nije pogledala instrumenAt tipa mesec dana...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sinoc mi se smuchio zivot, probudio sam se misleci na dogadjaje od sinoc, i ne vidim pomoc. a i ko ga ebe. lep dan :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

mucilo te to sto nisi uspeo da sacuvas dugo A :)))

ono kad smo igrali, ja nisam znao gde bijem. vodio sam mnogo bitne razgovore sa devojkom. a bitni su u picku materinu, to mozda samo za nju bitno. tako da sam alt+tab. pucam na lika i mislim u sebi "ubi me ubi me". :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ahaha, znaci kole i ja smo izgubili posao:)...btw, evo blejim kod kuce, bas je lep dan, treba izaci malo napolje...mada izgleda da sam pored ledja uspeo da sjebem i koleno sedeci za kompom...znamljivo zaista...

cuti bre to je dobro da imamo vishe vremena za chill za poker stolom...ja da gubim pare a ti da pokazujesh sifone...

nego...zaista kako si uspeo koleno sedeci da skenjash? to bre ne mogu ni one ergo stolice gde kolena drzhe deo tezhine...

Link to comment
Share on other sites

ustao

danas bi mogao da sredim gajbu, da krenem da pisem seminarski i da krenem da ucim za ispit

tuzna realnost je sto cu verovatno odgledati 2 filma, naruciti picu i igrati igricu do 12 i onda se napiti. al dobro... treba imati ciljeve :)

edit: upravo smo ja i cimer dostigli novi nivo lenjosti... mrzi nas da pricamo pa se dopisujemo...

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

kod mene dolazi njegovo velichanstvo, onomatopeja rnr, cevek buducnosti, hiphop i rnr je doveo u neraskidivu vezu, on koji je recitovanje doveo da aps. savrsenstva ... mr. bajaga...

yay nemam temperaturu posle 4 dana, josh malo oporavak pa sutra na neki party :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

moram da prestanem da gledam slagalicu...previshe se nerviram...josh sad igra neki lik koji je kao profesor...ne znam chega ali matematike sigurno nije... to su takvi ispadi rachinanju i logici da je strasno...zamalo sam zaplakao tokom masterminda

Link to comment
Share on other sites

moram da prestanem da gledam slagalicu...previshe se nerviram...josh sad igra neki lik koji je kao profesor...ne znam chega ali matematike sigurno nije... to su takvi ispadi rachinanju i logici da je strasno...zamalo sam zaplakao tokom masterminda

bacio sam pogled dok sam listao kanale, i onaj klinac u asocijacijama razmislja razmislja i kaze "..... uh dalje... pod b hmf..."

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ajde sad forumski i medicinski magovi...

Znaci, ceo dan radim, muka mi je, boli me glava, povraca mi se, vrti mi se itd... to je sve kapiram posledica operacija i jos gore, spinalne anestezije...moram da radim jos jedno 2 nedelje (ispitni rok). Dajte neki (narodni) lek, da nije neka teshka droga... tako da prezivim maratonski rad a da ne umrem.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...