Jump to content

pričajte


Recommended Posts

da, kaze mi burazer da je slika fush, i da ima onaj old school brljavi titl...ali nema veze, ne moram da se cimam do grada da ih gledao film, a i konacno mogu od 8-9 sati da gledam neki duzi film, a da ne moram da se brinem za prevoz. leti cu najopustenije moci i peske gajbi :)

sinoc sam pojeo najvecu punjenu belu vesalicu koju sam video u zivotu, i dobrano to zalio sa litar-litar :) zato sam malopre hteo da umrem, kad proradi ujutru glad posle takve vecere, moram da jedem ODMAH, inace mi pozli jako brzo. ne znam u cemu je fora, da li se zeludac rasiri, sta li.

izvinjenje drugarima koje dve veceri zaredom izjebavam za cod4, ali sam too fuckin' tired bio...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cekam doruchak, pa onda da radim nesto pametno.

Nemam ni poštovanja ni razumevanja prema pevačicama koje pevaju pop muziku, naročito prema onima koje rade muziku za kafiće, a specijalno prema onima koje izdaju za City Records, ali Aleksandra Radović je keva. Niti su joj pesme povraćajno sranje, niti je muzika ljigavština za antisluhiste, nego je toliko prijatno za slušanje da nemam reči, a pritom romantika pršti na sve strane. Salute & respect.

Na ovo nisam mogao da odolim a da ne odgovorim na ovo. Znaci se slazem se, voodoo (sem ovog poslednjeg za romantiku lol)

Inace, letos sam gledao neki interview sa njom, bas skroz fina devojka, zenio bi je :)

Link to comment
Share on other sites

Imam temperaturu 38...Lezim od 6 sinoc,raspao sam se u krevetu...A imam svirku sutra u novom sadu...Dead by dawn!

pa dobro.. ipak si ti basista [:X] [:X] [:X]

@topic.. ustao u 7am , za divno cudo.. resio sam danas da budem vredan i stignem na 500 mesta.. sto znaci da cu do veceri ujedati [:D]

Link to comment
Share on other sites

hahahaa satan je basista? to nesto na foru onog vica?

bend drzi svirku i sad sta svako od njih razmislja

pevac : uuuu kako pevam, jebem mile mame mnogo sam prejak

gitarista : ona mala plava iz prvog reda me celo vece overava bice seksa bice seksa

bubnjar : jao smara me ova pesma, suvise je lagana, hocu nesto da divljaaam

basista(gleda zice) : G, A, G, A...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

hahahaa satan je basista? to nesto na foru onog vica?

bend drzi svirku i sad sta svako od njih razmislja

pevac : uuuu kako pevam, jebem mile mame mnogo sam prejak

gitarista : ona mala plava iz prvog reda me celo vece overava bice seksa bice seksa

bubnjar : jao smara me ova pesma, suvise je lagana, hocu nesto da divljaaam

basista(gleda zice) : G, A, G, A...

Hahaha, oldie but goldie :)

@ slike: ne zna se ko je bolji, da li te jebulje ili onaj bankar u pozadini u rozoj košulji, došo pravo s posla :|

Link to comment
Share on other sites

u principu glavobolja posle anestezije je povezana sa tim koliko si pokretao glavu nakon OP kad josh uvek anestezija deluje...no prodje...cool...(btw...ledja+spinalna=sinus jel?)

ja sam uspeo 45 min da provedem trebetji PM inbox koji se nakon x godina uporabe nashao na 99%...

zasto ih nisam obrisao sve oma? sentimentalnost...+ super je prochitati neke stvari nakon 2-3 godine...odushevish se (chak imam par poruka sa nekih migshinih i kalijevih obrisanih akauntova...ti imaju colector value ;o))

Link to comment
Share on other sites

u principu glavobolja posle anestezije je povezana sa tim koliko si pokretao glavu nakon OP kad josh uvek anestezija deluje...no prodje...cool...(btw...ledja+spinalna=sinus jel?)

jes sinus.

Koji dozivljaj u bolnici. Posle operacije (koja je bila oko pola 10 uvece) od te anstezije blokira beshika, i u sred noci krene stomak da me rastura, meni noge oduzete od anestezije, ne mogu ni da se namestim kako valja da me ne boli... i zovem sestru i kazem da me boli stomak a ona pogleda moju listu i kaze "pa ti si vec dobio protiv bolova nesto" i ode... ja kao WTF?!? srecom tu je bio doktor koji je usao i objasnio mi o cemu je rec sa anestezijom i beshikom.

I onda ide najbolji momenat cele noci... okrecem se na stranu i pokusavam da pisham u onu gusku, ali a) ne mogu da se namestim b) ne osecam kurac i ne mogu da force-ujem pishanje... onda sam tako se prevrtao levo desno pola sata.. pa sam ustajao 2,3 puta da pokusam tako ( sa polu-oduzetim nogama jer je anestezija pocela da prolazi)... i poslednji put kad sam ustao osetio sam force u sebi.. uvatim se za kurac, ne osecam ga, ali ga stavim u onu gusku i pomolim se... u tom trenutku mi spada ona bolesnicka kecelja koju sam imao na sebi, i ostajem go na sred sobe sa infuzijom na ruci... 5 ljudi koji su bili u sobi spavaju... a moj krevet odmah posle vrata i prolaze sestre, bacaju poglede... ahah tacno sam video da su se sve usrale... medjutim, posle jedno 20 sekundi krece sweet sweet pishanje... jebes mi sve koje je to olaksanje bilo..... pisham ja tako jedno minut.. i provalim da se ona guska puni ahahaha... ja kao wtf, sta sad ako ne prestane, moracu po podu. Ugledam umivaonik blizu ali mi je infuzija bila s druge strane kreveta i nisam mogao se cimam tolko... guska puna skoro do vrha.... i onda skapiram da imam jos onu posudu za povracanja.. brzi swtich uz minimum prosute mokrace po podu... i ah... napunio ja nekih 3 litre (odokativno), stavio pored kreveta, podigao spavacicu i lego da spavam.

Kad sam dosao kuci, blejao sam 2 dana normalno i opusteno... i tek treceg dana kad sam ustao iz kreveta krene glava da me boli, pa onda ledja i vrat da mi se koche, sve dok se ne vratim da lezim... i tako danas je skoro proslo, mogu da blejim sad sedeci za kompom i skoro da ne osecam nista.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Jebote, upravo sam video naochare mog zivota,ali onda sam shvatio da koshtaju 10ooo+ :(

Jel zna neko gde u bgu ima dobre pilotske za male pare? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jebote, upravo sam video naochare mog zivota,ali onda sam shvatio da koshtaju 10ooo+ :(

Jel zna neko gde u bgu ima dobre pilotske za male pare? :D

ako misliš na ray ban aviator, to i ovde košta 150 evra, jedino da probaš kod šanera ako znaš nekog.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...