Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rektalni avanturista!1

poslednji dan posla ove godine, i kao kec na jedanaest, stize mi 12 paleta robe. ili ti 7 tona. idem da nadjem neke radnike, juce su mi ledja otpala od ciscenja snega, ne pada mi na pamet i shleper da istovarujem...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hmm.. sinoc konacno saznao da cu za novaka sa drustvom privatno krmachenje uz pivo, zu-zu i rusku salatu.

sad popijem kafu, pa palim do grada da kupim ortaku poklon, posto veceras idemo kod njega na krmachenje, covek je diplomirao, ipak treba u to ime uneti u sebe zavidne kolicine alkohola.

tako da eto, gg ceo dan \o/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Sinoc se gadno napio(ehh ti 18.-ti :D),pa se posle celu noc vozio s ortakom,i upao u neku gadnu depresiju koja mi se josh vuche...

ps.Jel zna neko koja je fora ako sanjash preljubu?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ko kaze da kupujem

reci mi ti to pravo mesto gde mogu da kupim tresu za jeftinije pare ...

Ja kupio donji deo trese u reeboku (knez) pre neki dan za 2,5k sto je jako jeftino za tu radnju. SALE je svuda po gradu.

E sad, ako mislis na komplet gornji-donji deo za 5-6k onda jbg. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

rektalni avanturista!1

poslednji dan posla ove godine, i kao kec na jedanaest, stize mi 12 paleta robe. ili ti 7 tona. idem da nadjem neke radnike, juce su mi ledja otpala od ciscenja snega, ne pada mi na pamet i shleper da istovarujem...

ima neka spravica extremno korisna, viljushkar [8D] da mi je da potapshem po ramenu onog ko ga izmisli... pored toga sto tapshem po ramenu magacionera [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dodjoh s'posla.. e jbt i petkom dolaze neshto pre 7h.. kako je peMzionerima dosadno! aupm! inache sam fino raspolozhena.. jedva sam dochekala vikend da svrnem do grada da qpim neshto za novaka.. ai neke poklone.. i taman kad se istroshim (+keva tje uleteti sa nekim keshom) dobijam platu.. ima li boljeg?!

odoh da zveknem neshto.. pa u provod u ludu notj..

see ya..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja kupio donji deo trese u reeboku (knez) pre neki dan za 2,5k sto je jako jeftino za tu radnju. SALE je svuda po gradu.

E sad, ako mislis na komplet gornji-donji deo za 5-6k onda jbg. :)

rasprodaja u gradu je za one stvari koje niko nece

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...