Jump to content

Unreal Tournament 2007 (UT3)


Recommended Posts

Da li je igra ispunila vasa ocekivanja?

Ja moram reci da mi se UT3 bas svidja i da mi napokon gameplay lici na UT99. Nisam siguran da li je igra nesto preterano zahtevna, meni sve na max radi u max frejmova sve vreme..

Imate li nameru da igrate? Maho, Psiho, Fauste, Dante, RuR-ci, Punz i svi ostali (omatorilo se, jedva sam i ovo nabrojao;)?

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Har har har !

Ocemo oformljavamo stare ekipe ha ?! :)

rejzu zabranjen pristup shock rifle-u ...(nije podlozno daljoj raspravi!)

Igra je vrh !:)

p.s.

ako se ne digne neki server za nas crackovane ....morace se pazari org

p.p.s.

original jos nije stigao kod nas :)

p.p.p.s.

rejz , mora tamo jos mnogo imena da se nabroje hehe :)

Edited by Orb
Link to comment
Share on other sites

oOoOoOoOo des Orbe druze stari :))

Moram ti reci da sam poceo malo da vezbam dupli skok+dodge+primary shock fire+secondary shock fire :D

Skill mi je daleko od onog iz 99+, mora da se vezba :D no to nije ni bitno sada, igra je stvarno zabavna, veoma veoma brza, dinamicna i puna akcije.

Jos samo da se smorim i provalim kako da iskljucim one silne efetke kada raspalim balon, jer nista ne vidim 2 sekunde nakon toga ^_^

Bilo bi lepo da se ponovo okupimo i krenemo da pikamo ovo na netu/lanu.. mozemo da smorimo stildzu da digne u lanu pa da peglamo i tamo dok ne vidimo sta cemo za net.

Link to comment
Share on other sites

oOoOoOoOo des Orbe druze stari :))

Moram ti reci da sam poceo malo da vezbam dupli skok+dodge+primary shock fire+secondary shock fire :D

Skill mi je daleko od onog iz 99+, mora da se vezba :D no to nije ni bitno sada, igra je stvarno zabavna, veoma veoma brza, dinamicna i puna akcije.

Jos samo da se smorim i provalim kako da iskljucim one silne efetke kada raspalim balon, jer nista ne vidim 2 sekunde nakon toga ^_^

Bilo bi lepo da se ponovo okupimo i krenemo da pikamo ovo na netu/lanu.. mozemo da smorimo stildzu da digne u lanu pa da peglamo i tamo dok ne vidimo sta cemo za net.

Ja sam odusevljen igrom , zlatna sredina izmedju rokanja iz 2003 i feelinga iz original UT-a :)

U lan-u nisam bio ...uh , OD ONDA ! :) al sto da ne, ja sam za ! (samo mi treba javiti na neki nacin kad je)

Ja iskreno pojma neam kako se dize cracked server (da ne trazi cd key i to) , al mogo bi probam se derem na sbb gaming forumu da dignu nesto

Link to comment
Share on other sites

Ovo se mora probati veceras, hvala matori za update ;)

Trebalo mi je malo vremena da skontam kako da manuelno unesem IP servera na koji hocu da se konektujem..

Za sve vas da se ne bi mucili otvorite konzolu pritiskom na F10 i ukucajte "open IP servera:port servera"..

Radi mi server, ali mi nije dobar ping tamo.. jebeni ikom..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...