Jump to content

Unreal Tournament 2007 (UT3)


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh evo veceras je bilo neverovatno dobro, dodjite ljudi, nikad jace zezanje :)

rejz se navuko (opet ? :))) )

ae ljudi gledajte tu oko 8-9 da se pojavljujete, da pravimo neke masovnije od 3-3 , 4-4 :)

kad ima 10+ , prebacujemo se na vctf (ctf) i to :)

Link to comment
Share on other sites

Evo bas smo se lepo posibali orb i ja sada :D jesmo malo slepi al dobro :))

btw orbe upravo mi downloaduje ovu mapu da znas, trebace mu neko vreme..

Iz nekog razloga nece da je downloaduje, ae vidimo se za 20ak minuta u igri, kada prodje ova mapa.

Link to comment
Share on other sites

Ma da, neka glupa mapa od 24mb-a, kojoj treba da se d/l-uje kao da je 24gb-a :D

Eto me stizem u igru, upravo sam na pola download-a longest yarda, par mega je mapa tako da ce brzo..

YAY moj hiljaditi post :D

i to bas na pravom mestu, na ovaj forum sam i dosao zahvaljujuci UT99 i mahi koji je na drenikovom forumu rekao da ima neki tamo rur forum pa mozemo tamo svi da se dogovoramo... :P

Ja sam na serveru dodjite :)

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

Kakva je bre ovo zajebancija ovde? Daj organizujte ligu odma' sada odma'!

P.S. prijavljujem se da jednog dana dobrovoljno obrishem topic za all* (interna fora [;)])

A sad ozbiljno, ajmo neko organizovano igranje kod Stildze. Maho organizatoru nash? :)

Btw. koje kompove imate? Ja ovo ne mogu da startujem (yet!) pa gledam na chemu bi moglo da se igra komotno...

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga, ja teram sve na max i stalno imam max 62fps (zakucano je na ovom broju, moze da se promeni rucno).. ali poenta je i da ti ne treba sve na max, jer prsti, sljasti, seva i smeta u igranju :)

Inace na brzinu komp: c2d, 8800gts, 2gb 1066.. ovo je najbitnije.

Link to comment
Share on other sites

Btw. koje kompove imate? Ja ovo ne mogu da startujem (yet!) pa gledam na chemu bi moglo da se igra komotno...

Meni radi ok na C2D, 4GB, X1950 ... ali deluje da bi super radilo i na slabijim racunarima, ne cini mi se da je toliko zahtevno, mada ko bi ga znao.

A stilgar nema UT3, treba neko da mu javi da instalira, ili odnese instalaciju.

Link to comment
Share on other sites

Meni radi ok na C2D, 4GB, X1950 ... ali deluje da bi super radilo i na slabijim racunarima, ne cini mi se da je toliko zahtevno, mada ko bi ga znao.

A stilgar nema UT3, treba neko da mu javi da instalira, ili odnese instalaciju.

recimo ...ti ? :)

meni ok radilo na 2gb , 3800+ , 7900gs ....onako , smanji se malo i ide ko zmaj ...

sada sam na 8800gt, nista se ne vidi kad se dignu detalji ...al radi *grin* :D

Edited by Orb
Link to comment
Share on other sites

UT3 moze da radi i na slabijim konfiguracijama od oficijalno minimalne koja je navedena, ali na jako slabom framerateu. Za solidnu igru, uz koristenje postavki na low / 800x600 dovoljno je 1gb ram, bilo koja graficka koja podrzava shader model 3 (nvidia serija 6 i 7, i ati serija x800 i x1xxx) i single core procesor preko 2.5 ghz /dual core preko 1.6. moja konfiguracija :c2duo e6300 @1,86 ghz - nimalo klokan, 2gb ddr2 - 533mhz, i nvidia gf7300gt (zalost od graficke) na postavkama low/800x600 daje framerateove od 55 - 120 fps zavisno od mape, mjesta na mapi, broja igraca i tako dalje. Dakle nista prezahtjevno, a jako lijepo izgleda i na 800x600 pri low detaljima.. jos nema onih shadera i svjetala kao na high pa da udaraju u oci, ovako je puno lakse igrati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...