Jump to content

Need for speed Pro street


rusici

Recommended Posts

Da li igrate i kako vam se cini, ljudi zajebase ama totalno sve, grafika mislim sta reci pa ono je za klince od 9 godina, smorili se juce ja i burazer kada smo ga videli, a tek voznja vozimo na pocetku sa golfom ni nick nam nisu upisali koji smo stavili nego neki rajan, dobro sa bumper kamerom igramo ali igra je u odnosu na carbon sra.... mozda kasnije dok probije nam se svidi ali za sada peglajte samo precicama [:D]

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako ocete lepo da skrenete igrajte trackmaniju a nfs!!! ako neko od vas vozi auto neka se zaleti sa 120km pa neka proba da skrene [:D] pa sutradan mi javite ako budete bili zivi da li ste uspeli [:D] !!! ja sam probao skroz realna igra !!! meni se svidja !

Edited by F@ke®
Link to comment
Share on other sites

to nema nikakvog smisla.. na tastaturi kad stisnes dugme je kao da si smotao volan kolko moze

i ja ne znam sta se ljudi bune.. dodali su malo realnosti u igru.. meni se svidja ono sto sam video fraps snimaka , i koga god da znam da je igrao je rekao da je 2x bolji od proslog dela.. mada i dalje mi je cetvorka keva za "voznju" , a ovi ostali za izdrkavanje (sem rugobatnog porshe unleashed , koji je po meni najgori nfs IKADA)

Link to comment
Share on other sites

To za volan nije tacno jer na volanu se prave brza vremena nego na tastaturi. Ja sam u u1 u2 i mw pravio bolja vremena na volanu nego na tastaturi

Strale a gde je gamepad, koliko znam gamepad od 25 evra je pobedio volan od 250 evra na WCG-u [:D] [:D]

A da vi malo pustite gas kad skrecete a? Provereno se lakse skrece. Tako kazu Alen i Speed [|)] [|)]

Link to comment
Share on other sites

pa naravno , bas zbog toga .. na tastaturi ne mozes da drzis "malo na levo" , nego non stop da cimas taster i kola u igri , cime usporavas ... uostalom pogledaj na googlu analog vs digital controler [:p]

a da ... za arkade(aka NFS) je mnogo bolje analogni dzojped , cisto zato sto ima manji hod, a i dalje dovoljnu osetljivost

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

losh je ovaj nfs, mnogo

1. menu je ocaj, ne pamtim da sam skoro video ovako loshe organizovan i ruzan. Situacije kad birash auto a on pokazuje spikera na bini su lol.

2. grafika je smeshno neoptimizovana, crysis barem ima cime da pravda to, ovo ne .

3. hibrid koji su probali da naprave ne funkcionishe ni na papiru, ne znam shto bi funkcionisalo u igri. verovatno je drugaciji osecaj sa volanom i bez assistance-a, ali koja je poenta menjati ono shto nfs jeste od prvog dela.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

e ja sam uzeo igru kod nekog baje na ulici

upacim prvi disc, on krene instalaciju i kaze u jednom trenu "ubaci drugi disk"

ja ga ubacim al me on totalno iskulira.

u cemu je fora? na diskovima nisu virtuali

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...