Jump to content

Voodoo's File Crusher


voodoo_

Recommended Posts

OK, ja sam ga malo maltretirao i ok se pokazao. Aj sada malo da zakomplikujemo stvari :)

1. Da li bi mogao da integrises 7zip u njega http://www.7-zip.org/ on je Open sorce i podrzava konzolu tako da mislim da bi moglo lepo da se to sredi.\

2. PAR2 Verifikaciju. Dakle automacko pravljenje *.par2 fajlova kao backup. Tako da ako je jedan deo ostecen par2 ce ga popraviti i bice moguce skupiti arhivu. http://www.par2.net/

3. Pauza, resume, cancel opcija evo sada sam krenuo da rasklapam fail od 10 giga i skapirao sam je nema :P

Da znam, uzasan sam :)

PS: Radi super i pod Linux-om :)

Link to comment
Share on other sites

Od svega toga samo treću opciju za sada mogu da obećam :D

E da, 7z sigurno neće biti pošto ovo nije arhiver. Da sam hteo to da ubacujem, prvo bih staivo unrar jer je on megalak za ubacivanje.

Inače 7z multipart arhive nisu kao kor rar-a, odnosno nema svaki part svoj header, već je to jedna velika arhiva koja je isečena na delove, tako da se oni mogu slobodno sastavljati i seći.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Fala, fala.

Nova verzija 1.01:

* Ispravljen bag gde je po uspešnom sastavljanju ogromnih fajlova prijavljivno da su CRC i veličina fajla neispravni, iako je sve prošlo u redu. Prosta greška u konverziji brojeva, nije kritična i ne utiče na kvalitet posla, ali može napraviti zabunu.

Link je isti.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Podelio sam .iso na 2 dela i srezao na 2 dvd-a i onda prebacio na drugi komp.

kad ih spoji ponovo,prijavi gresku i iso mi je ~400mb manji,uspem da ga mountujem ali ne mogu da uradim posle nista sa njim.

Nisam posle probao jos koji put da delim isti iso,doduse.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Očigledno jeste, jer prestaje da upisuje čim prebaci 4 GB (4096 MB), otud tih nedostajućih ~400 MB.

Jebiga, izgleda da sam zaboravio da ubacim proveru fajl sistema i uspešnosti upisa, program šalje podatke na disk, operativni sistem ga kulira a nigde poruke o grešci... Lame programming ftw :P

Ali svejedno, program radi kako treba, ali samo u idealnim uslovima :D :P Mogao bih da izmenim al nemam Delphi instaliran trenutno, to je što je, kome se ne sviđa nek koristi WinRAR i store archiving + split, što najiskrenije preporučujem [:D]

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...