Jump to content

„Noć reklamoždera” 7. i 8. decembra u Sava centru*


maraaram

Recommended Posts

Naziv ovogodišnje revije naj reklama je „Mastercard noć reklamoždera, grand slam 2007."...

reklama.jpg

TENISERI - „Noć reklamoždera" održaće se 7. i 8. decembra u Sava centru i biće u znaku srpskih tenisera koji su prošle i ove godine postigli izuzetne uspehe. Naziv ovogodišnje revije naj reklama je „Mastercard noć reklamoždera, grand slam 2007."

Pored najnovije selekcije Žan Mari Boursikoa, biće prikazan izbor domaćih reklama koji je načinila publika. Glasanje je već u toku na veb adresi: www.nocreklamozdera.eunet.yu. Uskoro će početi glasanje i preko sajta „24 sata".

edit:

LINK

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

realno najbolje sto sam video od domacih reklama na TVu je ona za bambijeve proizvode, sve redom.... kad se redjaju onako uz sjajan song koji izvodi mislim ona crna sestra kovach... sjajna umetnicka celina!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Kad sam bio mali bila reklama :) ce da bude sredjeno a ovaj doneo dve konzerve kao cipele ne secam se neko osiguranje je bilo :P to je najjaca reklama ikada :)

Edited by Kyoshi

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo finalnih sest reklama u izboru:

U sada već tradicionalnom izboru za najpopularniju nacionalnu reklamu, ove godine učestvovalo je 30 reklama iz domaće produkcije. Na osnovu glasova publike među top pet ovoga puta našlo se šest reklama jer su dve reklame imale podjednak broj bodova. U pitanju su reklama za „Aqua gala“ u kojoj se pojavljuje Novak Đoković“ i „Volim te ludo“ reklama za „čoko smoki“. Pored njih za ovo laskavo priznanje bore se i „10 godina saradnje“ - reklama za „Telekom“, „Sve najbolje leti Jatom“ - „Jat“, „Frizerka“ - Loto i „Rainbow“ - „Telenor“, saopšteno je juče na konferenciji u Ministarstvu kulture.

Dobro je, Vrh Brate nije usao u konkurenciju :) Choko Smoki mi je sumnjiv jer je Stark sponzor Noci Reklamozdera (bas sa Coko Smokijem), a mislim da Novak nema sanse da pobedi. Tehnicki je reklama ok ali nema "foru". Jos uvek mislim da su Jat i 10 godina saradnje najveci favoriti.

Link to comment
Share on other sites

znaci od pre 2 god kad sam isao poslednji put,izvalio sam da bez lajne dojspia nema sanse da se izdrzi.daj bre 6 sati da sedim pa poludeo bi.prvi put kad sam isao bilo je 2k ljudi posle sat ipo 1.5k posle 3 jedva 700-800 ljudi.

ili mozda ne traje vise tolko?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

znaci od pre 2 god kad sam isao poslednji put,izvalio sam da bez lajne dojspia nema sanse da se izdrzi.daj bre 6 sati da sedim pa poludeo bi.prvi put kad sam isao bilo je 2k ljudi posle sat ipo 1.5k posle 3 jedva 700-800 ljudi.

ili mozda ne traje vise tolko?

e bas to.Tako je i meni bilo...

a najgora stvar od svega je kad mi pusti neku spansku(japansku,francusku...) reklamu bez prevoda...a text je sushtina reklame...

e sad,ja sam bio pre 3-4 godine,mozda se to sad promenilo...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kita se moja promenila.Reklama na francuskom prevod na nemackom bar 4 u prvih 2h.Inace trajalo je 6 sati ali mi smo zapalili na prvoj pauzi.

Retardirani sponzori (ajde, neki pokloni su bili kul - mastercard) ali 24h su podelili zvizdaljke i time pretvorili sve u navijacaki mec.Vec posle prve pauze ostalo je jedva 700-800 ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...